Linksta medinės sijos

Klausimas:
Yra namas su mansarda. Šiuo metu tarp pirmo ir antro aukšto yra medinės sijos (50x200mm, tarpai tarp jų ~500mm). Vaikštant ant jų šiek tiek linksta, kaip įrengti grindis, kad jos nelinktų? Ar padėtų, jei ant jų skersai būtų prisukti 50x50mm bruseliai 300mm atstumu ir ant jų klojamos osb plokštės 15mm?
Komentarai:
Jeigu mansarda gyvenama, neteisingai parinktos sijos. Jei leidžia pirmo aukšto išplanavimas, skersai esamų sijų (apie vidurį) tvirtinti siją 150 x 200 arba kažką panašaus ir statyti atramines kolonas kas 2.5 -3 metrus. Tikrai nelinks. Jei to negalima, iš viršaus esamų sijų sukti tašus 50 x 100, kas 55 - 60 cm, o tada OSB. Medvarščius naudoti geresnės klasės (prastiems nutrūksta galvos) turėtų padėti.
įmonės vadovas, A. Činiko IĮ
Manome, kad pilnai problemos neišspręs, vis tiek lingavimas bus. Galime pasiūlyti mūsų gaminamas sijas 220mm aukščiu su viduryje įvestu plieniniu tilteliu, kuris gaminamas iš spyruoklinio plieno. Sija gaminama su išankstiniu įtempimu, todėl ją apkrovus negaunama jokios vibracijos. Toliau ant viršaus užkalama OSB ir įrengiate grindis kokias norite.
Ramunas Kruckauskas, NAIL-WEB.LT, UAB
 
Sritis:
Sritis: