Dvitėjinės sijos – Patarimai

Vienašlaitis stogas 7.5m ilgis×6.15m. Koks būtų geriausias stogo laipsnis su dvitėjinėm sijom?
Planuoju dėti vienšlaitį stogą su prilydoma danga ir ateityje turėti galimybę pasistatyti saulės elektrinę. Tarpas tarp išorinių sienų yra ~1070cm, ties ~715cm metru yra papildoma prilaikančioji siena. Ar užtenka 30cm aukščio dvejetainių medinių sijų su 60cm tarpais tarp jų?
Kokie turi būti sijų matmenys - vienšlaitis stogas, trys sienos, tarp pirmų sienų tarpas 5.80 ir tarp antros ir trečios 3. Stogo kampas maždaug 9 laipsniai. Ką galėtumėte rekomenduoti?
Planuojama statyti perdangą, virš kurios bus gyvenama mansarda. Grindys planuojamos OSB + laminatas, san. mazgo mansardoje nebus. Tarpatramis 6,2m. Kokio dydžio sijos turėtų būti naudojamos šiuo atveju ir kokiu atstumu išdėstytos?
Planuojame medinę perdangą su medinėmis dvitėjinėmis sijomis, atstumas tarp sienų 7,5metro. Norėtume išvengti atramų po jomis. Kokio aukščio sijas rekomenduotumėte rinktis ir kokiais tarpais jas montuoti?
Norėjau pasiteirauti ar laikys klijuotos medienos sijos ar neišlinks, jei sijos bus 7300 ilgio, 350 aukščio, 170 storio, iš apačios atramų nebus, tarpas tarp sienų 7000, stogas šlaitinis ir palyginus status.
Kiek kainuoja dvitėjinės sijos? Ar galima jas naudoti kaip pagrindinį sienų karkasą vietoj tašų pvz. 50x150? Jei taip ar tai būtų pigiau?
Reikalingas jūsų patarimas. Keičiant stogo konstrukciją iš dvišlaitės į vienšlaitę, ar tiktų sijos STEICOjoist? Stogo ilgis 17m, plotis 7,3m. Stogo danga būtų skarda trapecinė. Nuolydis 12 procentu. Koks atstumas turėtų būti tarp sijų ir kokio ilgio turėtų būti sijos?
Kokio aukščio reikia dvitėjinės sijos, kad daryti perdengimą su tarpu tarp atramų 4m? Patalpa ofisiukas. Kokia jų būtų kaina?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399462 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3317
Iš viso buvo užduota 167496 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 30 specializuotų įmonių