Statybinė mediena

Rodomi įrašai 1-7 iš 7.
Planuoju statyti karkasinį namuką. Gal patartumėt kokią medieną reik naudoti ir kokia kaina būtų medienos?
Planuoju keletą metų laikyti ąžuolo vieno pjovimo lentas. Geriau jas sandėliuoti nešildomoje patalpoje ar lauke? Ar reikia nužievinti lentų šonus? Kokio storio tarpines reikia dėti tarp lentų? Kas kiek centimetrų?
Planuojame statyti karkasinį namą, turime savo miško, tačiau ten daugiausia yra uosių. Kokioms namo konstrukcijoms galėtume naudoti uosinę medieną? Kokia mediena geriausiai tinka karkasinio namo statybai?
Gal patartumėte, kiek laiko ir kokioje temperatūroje reikėtų išlaikyti baldinę medieną, kad ji tiktų baldų gamybai. Staliauju, tačiau mediena, kurią perku, manau, būna išdžiovinta apie dvidešimt procentų, nes bėgant laikui stalviršiuose atsiranda plyšiai. Galvoju pasidaryti savo džiovyklą papildomam baldinės medienos džiovinimui. Manau, kad tai bus uždara sistema kurioje bus koloriferis, kondicionierius, cirkuliacinė sistema ir automatiškai reguliojama temperatūra ir t. t.
Planuojant statytis medinį namelį, kokio medžio medieną patartumėte rinktis ir kiek medžio pasirinkimas nulemia jo kokybę bei patvarumą?
Kada reikia naudoti kalibruotą medieną name su medine perdanga ir skardiniu stogu?
Sveiki. Turiu miško. Jame yra keletas nudžiuvusių sausų pušų. Ar jos tinka statybinei medienai, pvz. Gegnėm (5x15cm), balkiukam (10x10cm) arba (15x15 cm) ir t.t. arba lentom?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto