Terasos kaina

Klausimas:
Kokia būtų lauko terasos kaina, kiek kainuotų medžiagos ir darbai? Norisi, kad terasa būtų ilgaamžė.
Komentarai:
Ilgaamžiškiausios terasos yra pagamintos iš medžio ir plastiko derinio kitaip vadinamos kompozitinėmis terasomis arba WPC, mes siūlome Gamrat kompozitines terasines lentas. Kam nepriimtinos kompozitinės terasinės lentos siūlome egzotinės medienos lentas: Ipe ar Padouk. Terasos ilgaamžiškumui didelę įtaką turi terasinėms lentoms tinkamai parinktas karkasas ir tvirtinimai. Pasitaiko atvejų kai ilgaamžės terasinės lentos yra sumontuojamos ant giluminiu būdu impregnuotų pušinių gulekšnių, to pasekoje praėjus 5-10 m, nors ir terasinės lentos dar puikios būklės tenką terasą ardyti ir keisti karkasą. Kitas svarbus momentas terasinių lentų ilgaamžiškumui taisyklingai sumontuotas karkasas, jei bus palikti per didelį atstumai tarp gulešnių ir pačios geriausios lentos gali išsilenkti ar net lūžti.
Kiekvienos terasos projektai yra individualūs ir kainos labai skiriasi nuo daug faktarių: pasirinkto karkaso, laikančiųjų atramų, terasos aukčio, laiptų ir t.t. Apytiksli kaina su mūsų siūlomomis Gamrat WPC lentomis ir ilgaamžiu karkasu kanuotų nuo 130 eur už 1 kvadratinį metrą, į kainą įskaičiuotos visos reikiamos medžiagos ir darbai.
Asta, UAB Eimosta
Lauko terasos įrengimo (tik darbai) kaina: medinis dvigubas karkasas, terasos lenta (maumedis, impregnuota pušis, medžio kompozitas), be polių betonavimo, kai yra trinkelės ar išbetonuoti poliai, ar ant lygaus stogo, tik medinė dalis 20 Eur/m2. Pagal mūsų praktiką kol kas ilgiausiai gyvena terasos iš maumedžio (aš jas vadinu tinginių terasomis, nes reikalauja mažiausiai priežiūros). Terasos medžiagų kaina priklauso nuo medžiagų kokybės ir montavimo detalių kokybės.
Mindaugas, Stalių paslaugos
Lauko terasos kaina ir ilgaamžiškumas priklauso nuo to, kokios kokybės klasės medžiagos bus naudojamos. Terasos montavimui siūlome termiškai apdorotą medieną - A, AB arba B kokybės klasės, medienos kainos nuo 16 iki 32 Eur/m2, bet jei užsakoma mažiau nei pakuotė (apie 120 m2) + 15 %. Kaina priklausomai skiriasi nuo kokybės klasės, profilio ir lentų ilgio. Papildomai kainuoja tvirtinimai, varžtai, tašai bei montavimo darbai. Jei nuspręstumėte terasą gaminti iš aukščiausios klasės medienos, terasos kaina būtų:- terasos lentos LD2 PF 26x117 x 29,00 Eur/m2;- terasos tvirtinimai Tclips x 0,61 cnt/vnt (1m2/18vnt = 3,18 Eur);- varžtai x 0,11 cnt/vnt (1m2/18vnt = 2 Eur);- bendrai terasos lentos su tvirtinimais ir varžtais = 32,45 Eur su PVM;- tašai 42x68 x 3,18 Eur/m2;-darbai, vidutiniškai 10-12 Eur (priklausomai nuo projekto specifikacijos, darbų sudėtingumo ir eigos).
Terasos kaina priklauso nuo daugelio rodiklių. Visų pirma turint omenyje, kad kiekvienas gamintojas į WPC medieną deda skirtingą sudėtį, gamina skirtingus ilgius, spalvas ir paviršius, kaina prasideda nuo 36€ su PVM kvadratiniam metrui. Todėl atsižvelgiant į Jūsų projektą, tam kad būtų galima ką nors patarti ar pasiūlyti reiktų žinot itikslų reikalingą kiekį ir kokią lentą renkatės tuomet galima būtų konkrečiai paskaičiuoti bėginio metro kainas.
Taip pat nepamirškite, kad tinkamas pagrindas yra ilgaamžės terasos priežastis. Pagrindą gali sudrayti pjedestalai - aukščio regiuliuojamos atramos, kurių kainos skiriasi nuo aukščio už kiekvieną vnt, bet gali būtų nuo 0,30 centų iki kelių eurų, darbai prasideda nuo 20€.
Terasos kaina atspindi jos pagaminimo sudėtingumo laipsnį. Ar ji tiesi, ar lenkta, ar apvali ir taip toliau. Terasos kaina svyruoja nuo 67 Eur iki 80 Eur už kv.m.
Ramūnas, Lietuviškos durys
Laminuotų terasinių lentų 1 kv.m. kainuoja 67,40 Eur, nelaminuotų- 59,66 Eur. Darbų vertę irgi sudėtinga įvertinti, nes nežinoma labai daug faktorių.
Terasos kainą galite sužinoti pasinaudoję mūsų skaičiuokle: mdsterasos.lt/terasos-kaina/
MDS terasos, Ekspertai.lt