Terasos kaina

Kokia būtų lauko terasos kaina, kiek kainuotų medžiagos ir darbai? Norisi, kad terasa būtų ilgaamžė.

Polių atstumai terasai

Noriu įsirengti lauko terasą, 8m ant 3m. Norėčiau sužinoti kokie turi būti polių atstumai?

Terasos dažymas

Statome lauko terasą iš maumedžio. Kokios priemonės tiktų terasos dažymui? Kokie yra pliusai ir minusai, jei terasos nuspręstume iš viso nedažyti?

Kokias terasines lentas vertėtų rinktis terasai

Sveiki, Prašau patarkite, kokias terasines lentas vertėtų rinktis terasai, kuri yra atvira daugiabučio viršutiniame aukšte? Saulė rytai-pietūs. Dabartinė terasos danga - plytelės. Apie 22kv.m. Taip pat domina montavimas be gręžimo.

Terasos ant polių įrengimas

Pirmą kartą planuoju daryti terasą. L formos apie 42kv. Projektuojuosi polių darymą, tad iškyla klausimai. 1. Kiek atitraukti nuo namo sienos ir terasos kraštų polius? 2. Kokio skersmens ir gylio daryti polius? 3. Ar reikalinga armatūra ir kiek jos reikia vienam poliui? 4. Kokie atstumai tarp polių? 5. Pasiskaičiavau, kad 42kv. terasai gausis apie 36 poliai, ar ne per daug? 6. Kiek poliai turi būti iškišti virš žemės ir ar daryti iš kart nuolydžius su poliais betonuojant?

Ar galima po terasinėmis lentomis pakloti polietileninę plėvelę

Noriu įsirengti terasą 120 cm aukštyje nuo žemės palei sieną. Reikalas tas, kad po terasa lieka didelė erdvė (4m x 3m). Planuoju montuoti pušines terasos lentas ir norėčiau, kad lietaus vanduo ar drėgmė nepatektų į tą erdvę. Klausimas toks: ar galima po terasinėmis lentomis pakloti polietileninę plėvelę? O gal yra kitokių medžiagų, kurios sulaikytų drėgmę po lentomis. Terasa bus su nedideliu nuolydžiu, kad susikaupęs vanduo nutekėtų į lietvamzdį. Kokie būtų patarimai, gal aš netinkamai mąstau?

Terasos 3x4 m su turėklais kaina

Kiek kainuotų terasa 3m x 4m su turėklais? Pristatyti prie namo, terasa būtų trisienė.

Terasos kaina su darbais ir medžiagomis

Norėjau paklausti kokia maždaug būtų terasos kaina su darbais ir medžiagomis? Ilgis 6 metrai, plotis 5 metrai. Poliai jau subetonuoti. Stogas polikarbonatas. Terasa liestųsi prie namo. Mediena lietuviška, impregnuota. Svarstome, kad apačios karkasas ir lentos, dėl ilgaamžiškumo, galėtų būti ir iš maumedžio.

Surenkamos terasos kaina

Kokia būtų surenkamos terasos kvadratinio metro kaina?

Poliai terasai

Sveiki, noriu pasiruošti terasos polius. Turiu klausimų. Naudosiu sausą betono mišinį, ar tinkamas? Ar reikia armatūros poliams? Ar ilgasriegius iškart montuoti užpilinėjant betonui ar tik po polių sutingimo?

WPC lentų montavimas ir naudojimas

Kam gali būti naudojamos WPC lentos?

Agroplėvelė po terasa

Ar reikalinga kloti po terasa agroplėvelę? Terasa atvira, po medžiais, gauna daug drėgmės ir vandens. Atstumas nuo žemės apie 15cm. Po terasa smėlis, žvyras, žolės beveik neauga. Terasos lentos impregnuotos vakuminiu būdu. Ar agroplėvelė nepadidins drėgmės po lentomis ir nedidins puvimo?

Terasos įrengimo kaina

Kiek kainuotų įrengti terasą iš WPC arba maumedžio? Stulpai jau išbetonuoti. Naudingas plotas 48 m2, bendras plotas WPC arba maumedžio lentų 60-70 m2.

Kaimynų sutikimas terasos statybai

Ar reikia kaimynų sutikimo terasos statybai? Tributis namas su atskirais įėjimais kiekvienam. Pvz. aš patenku iš kiemo pusės į savo namus. Ar galiu statyt terasą prie įėjimo savo 4×4 su stogu, su sienom ant polių? Tai kaimo vietovė.

Terasos konstrukcija

Norėjau paklausti dėl terasos konstrukcijos. Bus naudojami įbetonuoti poliai ant kurių bus srieginis strypas. Įsirenginėjant dvigubą karkasą terasai, kokių matmenų pasirinkti medieną? Ir kokią geriau medieną rinktis?

Terasos renovavimo kaina

Kokia būtų orientacinė terasos renovavimo kaina: maumedis, papilkėjusios ir kai kur atsilaisvinusios lentos, kelerius metus nieko nebuvo daryta, apie 3x4 metrų dydžio.

Kaina išardyti seną terasą ir įrengti naują

Reikia išardyti seną 19m2 terasą ir įrengti naują, medžiaga - impregnuota pušis. Kokia būtų kaina?

Terasos polių skersmuo

Kokio skersmens grąžtu gręžti skyles terasos poliams? Kokio skersmens (naudosiu turbūt kanalizacijos vamzdžių) dėti poliams? Ar galima tuos vamzdžius nedėti iki pat polio žemės (taupant medžiagas)?

Terasa kai tik sušlampa pasidaro labai slidi

Turime problemą su lygaus pjovimo lentų maumedžio terasa. Kol sausa viskas gerai, kai tik sušlampa pasidaro labai slidi, atrodo, kad kažkokiu purvo sluoksniu būtų pasidengusi. Terasai pusantrų metų niekuo neimpregnuota.

Terasos lentų alyvavimas iš visų pusių

Sakykite prašau, ar naujai statomai terasai, reikia alyvuoti lentas iš visų pusių? Ar apačios nereikia? Girdėjome, kad apačios nereikia, turi kvėpuoti medis. Lentos niekuo nedengtos.

Medžio plastiko plytelių montavimas terasoje

Prieš kokius 5 metus susidėjau tuščiavidures terasines medžio-plastiko "amžinas" lentas, kurios kaip matyti prisegtoje foto jau kapitaliai sutrūniję. Galbūt kaltas buvau pats, kad jas tvirtinau ant medinių "brusų", nes jau po pirmos žiemos keletą jų iškėlė, t.y. suvažiavo viena ant kitos. Dabar esu užsisakęs vėl gi to paties medžio plastiko, tik jau ne lentas, o plyteles 30x30cm. Norėčiau pasiklausti, kaip elgtis su esamomis lentomis, mest lauk ir perdėti paprastomis impregnuotomis medžio lentomis, o jau ant jų dėti tas plyteles ar galbūt užtektų išlupus kas antrą lentą palikti kaip pagrindą, kad ir baigiantį sutrūnyti? Nebesinori kas keletą metų kišti tūkstančių, norisi mėgautis gražia terasa.

Poliai WPC terasai

Norime įsirengti WPC terasą, plotis apie 50kv. Šiuo metu šioje vietoje sudėtos trinkelės, po jomis supiltas nemažas sluoksnis smėlio, o po smėliu gruntas labai purus. Karkasas bus klijuotas maumedis. Klausimas, kokius polius rekomenduotumėte dėti, betoninius ar tiktų ir gręžtiniai?

Terasą daryti iš termomedienos ar WPC

Laba, planuojame įsirengti didelę terasą pietinėje namo pusėje pajūryje. Negalime apsispręsti ar terasą daryti iš termomedienos ar WPC. Biudžetas terasos lentom būtų iki 50 Eur/m2. Domina abiejų medžiagų privalumai ir trūkumai. Patarkite ką pasirinkti. Ačiū.

Slidžios terasos valymas

Su naujai įsigytu būstu paveldėjome, kaip spėju, maumedžio terasą, įrengtą prieš 5-7 metus. Panašu, kad ji prašosi dėmesio, nes akivaizdžiai purvina, tarpuose kai kur auga samanos, o lietui lyjant tampa labai slidi. Kaip patartumėte ją valyti? Ar jūs teikiate tokią paslaugą?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366434 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3247
Iš viso buvo užduota 150859 klausimų