WPC terasų lentos atvirų balkonų grindims

Klausimas:
Ar WPC terasų plokštės tinka atvirų balkonų grindims ant cementinio pagrindo? Jei taip, tai ar cementinį pagrindą reikia apdoroti vandeniui atspariomis medžiagomis?
Komentarai:
Jei turite omenyje WPC terasų lentas, tai taip, žinoma, tinka.Dėl hidroizoliacijos. Priklausomo nuo betono paskirties ir kas po juo. Jei po betonu yra kita patalpa, nepaisant ten bus montuojamos WPC lentos ar kita apdailinė danga, betonas turi būti išteptas arba išklijuotas/išklotas hidroizoliacine danga.
WPC medžiaga tinkama ant betono, nebijo drėgmės, priklauso dar kaip tvirtinsite.
Virginijus, Ciranova
WPC lentos (plokštės) tinka balkonų su cementine pagrindo danga viršutinės dangos įrengimui. Įrengiant dangą atkreipti dėmesį į balkono grindų ir balkono durų slenksčio aukščių skirtumą, kuris turėtų būti didesnis už balkono dangos konstrukcijos aukštį. Cementinį balkono pagrindą prieš įrengiant grindų dangą reikalinga padengti hidroizoliacine danga.
Stasys Maldaikis, Vilniaus Ejotra, UAB
Taip WPC terasinės lentos tinka atviriems balkonams. Priklausomai nuo esamų balkono sluoksnių. Jeigu hidroizoliacija padaryta ir suformuotas nuolydis, yra keli WPC terasinių lentų montavimo būdai.
Mindaugas, UAB TERASIMA
 
Sritis:
Sritis: