Gaivaus oro - į terasą

Gražieji pavasario mėnesiai švelniai išvilioja mus iš namų. Norime kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, ilsėtis sode ar prie namų įrengtoje terasoje, įstiklintoje verandoje, gerokai sušilusiame žiemos sode. Gaivaus oro - į terasą

Taigi, ar verta prie namų įsirengti terasą? Kaip apsaugoti ją nuo neigiamų aplinkos veiksnių? O gal geriau terasą įstiklinti, ir tokiu būdu sukurti šeimai mielą kampelį poilsiui?

ATVIRA TERASA

Terasa – paprastai atviras, savarankiškas statinys, įrengiamas ant paaukštinimo, kartais turintis stogą, kartais – prišlietas prie pastato. Terasos aikštelė visada montuojama ant iš anksto įrengto pagrindo – dailylentės niekada nededamos tiesiog ant žemės. Atvira terasos erdvė gali būti pasiekiama tiek sodo takeliais, tiek įžengus tiesiai pro duris, iš namo. Kartais terasa – tai atskira aikštelė vienoje iš sodo dalių. Būtent tokios terasos labiausiai mėgstamos šiltu klimatu besididžiuojančiose Europos šalyse. Ten nužiūrėtos, jos paplito ir pas mus. Tokiose terasose pastatoma viena kita kėdė ir mėgaujamasi saule.

Iš tikrųjų terasos paskirtis priklauso nuo konkrečios šeimos poreikių. Prie namo prigludusią terasą transformuoti galima įvairiai: įrengti čia nedidelę zoną lauko kepsniams kepti, pastatyti židinį, išrikiuoti lauko baldus ilgesniems vakarojimams, šeimos šventėms, svečių priėmimui šiltuoju metų laiku. Apgalvoti terasos paskirtį iš anksto – itin svarbu: nuo jos priklauso būsimo objekto dydis.

Terasos forma ir dydis kiekvienu individualiu atveju yra skirtingas ir taisyklėmis nėra apibrėžtas: ši funkcionali erdvė gali būti įrengta autonomiškai, šlietis prie namo arba juosti namą.

NAUDINGA

Stenkitės terasai paskirti pietinę namo pusę. Šioje vietoje terasos paskirtimi galėsite mėgautis nuo ankstyvo pavasario iki pirmųjų šalnų.

Geriausios durys Jūsų terasai

Pasakoja UAB „P. Varkojis ir Ko“ vadybininkė Jurgita Benetienė:

„Mūsų bendrovė „P. Varkojis ir ko“ gali pasiūlyti ne tik vienvėres arba dvivėres terasines duris, tačiau ir stumdomąsias sulankstomąsias (armonikos tipo) arba HS prasilenkiančias stumdomąsias duris Jūsų terasai.

Sulankstomosios arba prasilenkiančios durys atveria plačią erdvę ir sujungia Jūsų svetainę su nuostabiu terasos vaizdu. Dėl savo konstrukcijos šio tipo stumdomosios sistemos lengvai eksploatuojamos, leidžia sutaupyti vietos kambaryje ir yra pritaikytos didelių matmenų angoms uždaryti. Itin žemas aliuminio slenkstis maksimaliai sumažina „laiptelį“ tarp svetainės ir terasos, todėl judėjimas tarp šių erdvių bus paprastas ir patogus. Tokio tipo sprendimas pasižymi idealiu kainos ir kokybės santykiu. Kiekvienam klientui rasime tinkamiausią sprendimą pagal individualius poreikius.“

Parengta pagal UAB P. Varkojis ir Ko medžiagą
Mokyklos g. 4, 97240 Kurmaičių k., Kretingos rajonas
1 atsiliepimai
da
2020-05-29, Rokiškis
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Reikalingas medinis langas 1410*1410. Langas varstomas. Kokia būtų minimali kaina?