​Kas yra WOOD-PLASTIC COMPOSITE (WPC) medžiaga

WPC medžiaga: medienos plaušai - 60% + HDPE (+ priedai) - 40% dažniausiai naudojamas santykis. ​Kas yra WOOD-PLASTIC COMPOSITE (WPC) medžiaga

Galimi ir kitokie santykiai nuo 25% iki 80% medžio. Nelygu kokius uždavinius medžiagos gamintojas sprendžia. Taip pat būna naudojami ir skirtingi plastikai bei jų kombinacijos.

Medienos plastikinis kompozitas arba WPC yra sudėtinė medžiaga, pagaminta iš medžio ir polimero, šiuo atveju 60% medienos pluošto ir 40% HDPE. Didžiausias WPC medžiagos pranašumas ir paskirtis yra tai, kad ji išlaiko geriausias medienos savybes (tai malonu paliesti, natūraliai atrodo) ir tuo pačiu pašalina jos problemas (įtrūkimai, skilimai raitymaisi, išblukę spalvos). Palyginti su mediena, jos nereikia impregnuoti arba dažyti, ar kitaip konservuoti paviršių!

Svarbus medžiagos kokybės faktorius yra polimero DTPE - didelio tankio polietileno naudojimas. Dėl to medžiaga gauna pageidaujamas savybes ir vis dar atrodo kaip medis. Kompozicinės medžiagos buvo išplėstos, nes technologija įsisavinta nuo gamybos pradžios praėjusio šimtmečio 90-aisiais, o jos populiarumas vis didėja.

KORTELĖ: kokią gamybos technologiją mes naudojame ir kokia ji skirta

Daugelį metų teigiama patirtis parduodant produktus, pagamintus "Strandex" technologijos ir jos neįprastos kokybės, paskatino mus sukurti savo produkciją Čekijoje. Mūsų gaminių gamybai naudojame technologiją, patentuotą Amerikos "Strandex Corp.", kuri yra lyderė WPC technologijų įtraukimo ir gamybos srityje. 2013 metais mes pradėjome gamybą Čekijoje.

Mūsų gaminiai - šiuolaikinės terasos ir tvoros lentos (įskaitant aksesuarus - vežėjams ir lentynoms) yra pagaminti tik Čekijoje. Gamybos proceso dalis yra WPC medienos plastiko kompozito gaminys, iš kurio pagamintas galutinis produktas. Tai leidžia mums daryti įtaką produktų kokybei nuo pat pradžių, naudojant geriausius ingredientus.

Savo gamyboje mes galime pasiūlyti savo klientams, palyginti su kitais WPC produktų tiekėjais, daug naudos. Mes galime pasiūlyti aukštesnę kokybę, tikslumą ir gamybos lankstumą, šešerių metų WPC medžiagų instaliacijos patirtį ir visą spektrą mūsų gaminių spalvų ir paviršių, kurie išplečiami į naujus tipus ir spalvas. Dėl išbandytos technologijos ir neįprastos WPC medžiagos, mes siūlome 25 metų garantiją dėl medžio sunaikinimo grybelių, puvinio ir vabzdžių.

LICENCIJA STRANDEX: "200 metų patirtis" ir "100 000 mylių lentos" visame pasaulyje

Mūsų gaminiams gaminti naudojame gamybos technologijas, licencijuotas "Strandex Corporation", kuri turi turtingą istoriją. "Strandex Corp." yra JAV rinkoje nuo XX a. dešimtmečio. Jie daugiausia dėmesio skiria WPC medžiagų gamybos technologijos gamybai. Daugiausia yra terasos, tvoros, šaligatviai, langai ir t.t. Jų technologijos nuolat tobulėja ir tobulėja.

Dabar mes turime pažangiausias WPC technologijas pasaulyje, kurios yra prijungtos prie lazerio sistemos

"Strandex" pati teigia, kad savo ekspertų technologijas jie naudoja daugiau nei "200 metų patirtį". Jų technologijos kokybę patvirtina faktas, kad per 20 metų rinkoje jų licencijos savininkai pagamino daugiau kaip 100 000 mylių iš WPC terasinių lentų (mediena + HDPE). Šias lentynas iki šiol naudojasi šeimos ir kompanijos visame pasaulyje: "Pakanka, kad jie suktųsi 4 kartus virš žemės", - sako "Strandex Corporation" atstovas.

Visame pasaulyje parduodami gaminiai, pagaminti pagal jų technologijas, todėl jie buvo išbandyti įvairiuose klimato regionuose - nuo Arabijos kalnų iki Brazilijos atogrąžų miškų.

Gamybos technologija

Paprastai gamybos principas yra medienos plaušų arba medžio miltų jungimas su polimero DTPE. Dvi kitos medžiagos patenka į abiejų pagrindų klijavimą, tačiau jos iš esmės yra nepastebimos ir padeda susieti šias dvi medžiagas. Kitas mišinys yra dažų spalvų ir pigmentų, kurie padeda pasiekti galutinį WPC medžiagos vaizdą. Suspausto proceso ekstruzija - ekstruzija + suspaudimas - vyksta aukštoje temperatūroje. Galutinė forma yra pagaminta suspaudžiant pagamintą medžiagą per purkštuką ir aušinant.

Didžiausias klausimas yra kokių medžiagų derinys yra geriausias kokybės ir ilgaamžiškumo atžvilgiu. Tai yra patentų dalis ir ilgas tyrimas bei plėtra. Galutinių produktų kokybė gali būti beprotiška.

Lengva dangos techninė priežiūra

Lengva mūsų terasų priežiūra taupo jūsų pinigus ir laiką. Nebereikia tapyti, dažyti ar impregnuoti bet kokiu kitu mūsų pilno profilio "Woodplastic®" terasos ir tvoros plokščių. Be jokio tolesnio paviršiaus apdorojimo, lentos išlieka spalvotos, nepakeičia savo formos ar neprisėsta. Vienintelis reikalingas techninis aptarnavimas - valyti reguliariai nešvarumus vandeniu arba valikliu.

"WoodPlastic" terasos yra saugios jums ir jūsų vaikams

Mūsų terasų paviršius yra neslidus net šlapias. Jums nereikia jaudintis dėl įtrūkimų - ant kompozicinės medžiagos pagamintų terasų dėl unikalaus technologijos nėra jokių įtrūkimų, o iš kitos pusės ant medinių terasų visada yra ir pašinų galimybė. Tai įvertins ne tik šeimos su mažais vaikais. Paslėpti inkarai taip pat užtikrina sklandų paviršių, nesukeliant pavojaus susižeisti varžtais, kurie paprastai naudojami terraco įrenginiuose.

"WoodPlastic" yra sąmoningas aplinkai.

Medžiaga, kurią mes naudojame mūsų terasų gamybai, yra 100% perdirbama. Perdirbama WPC medžiaga ir nulinė cheminė priežiūra, reikalinga Jūsų gaminiui, - "WoodPlastic" gaminiai - tai aplinkai nekenksmingas pasirinkimas.

Parengta pagal 2M BALTIC, UAB medžiagą
S. Lozoraičio g. 19, 50111 Kaunas, Garliava