Gipso glaistas MITTO A200, A210

Gipso glaistas MITTO A200
Gipsiniu glaistu MITTO A200 rankiniu būdu su armavimo juosta glaistomos gipso kartono plokščių ir kitų gipso elementų sandūros, jis naudojamas ir kaip pagrindas, ant kurio galima naudoti išlyginamąjį glaistą ir nedideliems sienų ar lubų arba gipso kartono plokščių defektams užtaisyti. Skirtas pastatų vidaus darbams.
Pagrindo rūšys
Gipso, keramikos, silikato, betono ir akytojo betono elementų sienos ir lubos. Gipso, cemento, cemento ir kalkių, kalkių tinkas, gipskartonio plokštės.
Pagrindo paruošimas
Pagrindas turi būti sausas, švarus, tvirtas ir stabilus, būtina pašalinti dažų ir kitų teršalų likučius. Visus plieno elementus (staktas, instaliacijų vamzdžius, atitvarus ir pan.) saugoti nuo tiesioginio sąlyčio su gipsu, kuris skatina koroziją.
Mišinio paruošimas / Darbo eiga
Maišo turinį (25 kg) išmaišyti mechaniniu arba rankiniu būdu su 12,5 l švaraus, šalto vandens. Maišyti, kol gaunama vientisa, reikiama konsistencija. Palaukti 5 minutes ir vėl išmaišyti. Glaistomąjį gipsą ant paruošto pagrindo tepti nerūdijančia plieno glaistykle ar mentele iki gaunamas pageidaujamas efektas. Kitas sluoksnis tepamas tik ant sukietėjusio ir išdžiūvusio pirmojo sluoksnio. Gipskartonio sandūras sudurti armavimo juostomis. Išdžiuvus gipsui visus nelygumus nušlifuoti šlifavimo tinkleliu arba švitriniu popieriumi. Galima glaistyti tik tuomet, jei dėl drėgmės arba temperatūros pokyčių plokščių ilgis nebesikeis. Jei numatyta, kad bus klojamos betoninės grindys, glaistoma tik po grindų išliejimo. Nepanaudotas, sukietėjęs mišinys pakartotiniam naudojimui nebetinkamas, po darbo indus ir įrankius būtina išplauti vandeniu.Mišinio sąnaudos apie 1 kg/m2/mm
Darbo laikas
Paruoštą mišinį rekomenduojama sunaudoti per 1 valandą. Naudojami įrankiai ir indai turi būti švarūs, nes kitaip sutrumpės mišinio naudojimo laikas ir suprastės savybės.

Elastingas Gipso glaistas MITTO A210
Universalios paskirties specialus siūlių glaistas naudojamas gipso kartono plokščių sandūroms glaistyti rankiniu būdu, kai nenaudojama armavimo juosta. Skirtas pastatų vidaus darbams.
Pagrindo rūšis
Gipskartonio plokštės.
Pagrindo paruošimas
Pagrindas turi būti sausas, švarus, stabilus, plokštės patvariai pritvirtintos prie laikančiosios konstrukcijos ar pagrindo, kaip nurodyta gipskartonio montavimo instrukcijoje. Glaistyti galima tik tuomet, jei dėl drėgmės arba temperatūros svyravimų plokščių ilgis nebesikeis.
Mišinio paruošimas / Darbo eiga
Maišo turinį (25 kg) išmaišyti mechaniniu arba rankiniu būdu su 12,5 l švaraus, šalto vandens. Maišyti, kol gaunama vientisa, reikiama konsistencija. Palaukti 5 minutes ir vėl išmaišyti. Atsižvelgiant į pageidaujamą paviršiaus kokybę siūles reikia užpildyti ne mažiau kaip per 2 darbo operacijas (medžiagos perteklių nubraukti po maždaug 40 minučių) ir suformuoti lygų perėjimą tarp siūlės ir plokštės paviršiaus. Išdžiuvus visus nelygumus nušlifuoti šlifavimo tinkleliu arba švitriniu popieriumi. Nepanaudotas, sukietėjęs mišinys pakartotiniam naudojimui netinkamas, po darbo indus ir įrankius būtina išplauti vandeniu.Mišinio sąnaudos apie 1 kg/m2/mm
Darbo laikas
Paruoštą mišinį rekomenduojama sunaudoti per 1 valandą. Naudojami įrankiai ir indai turi būti švarūs, nes kitaip sutrumpės mišinio naudojimo laikas ir suprastės savybės.