Tvorų montavimas be betonavimo

Tvorų montavimas be betonavimo per 15 min. Tai naujoviška, lengva ir patvari, dviejų komponentų polimerinė montavimo masė, kurios pagrindą sudaro greitai kietėjanti sintetinė derva. Montavimo masė skirta įvairių formų profilių iš medienos, plastiko arba metalo montavimui į gruntą. Quikset siūlo revoliucinę alternatyvą sudėtingiems, nešvariems ir daug laiko atimantiems darbams, kur naudojamas betonas. Viena mažiausia Quikset pakuotė pakeičia iki dviejų sauso cemento mišinio maišų. Tvorų montavimas be betonavimo

Quickset užtikrina nepalyginamai greitesnį atraminės konstrukcijos montavimą į gruntą, palyginus su tradiciniu betonavimo metodu. Po 6 minučių montavimo masė sustingsta, o po 15-30 minučių konstrukcija paruošta apkrovimui pvz.: tvoros segmentų montavimui.

Quikset yra 300 kartų lengvesnis už betoną. Viena pakuotė 0,7 kg. gali pakeisti iki 3 cemento maišų. 10 kg montavimo masės pakeičia daugiau kaip 1000 kg. betono. Nereikalingas sunkiasvoris transportas montavimo masės transportavimui į objektą.

Išsiplėtusi montavimo masė turi didelį patvarumą spaudimui, palyginus su gruntu, kuriame naudojamas. Dėl savo išskirtinių savybių ji pakeičia betono skiedinį ir garantuoja fiksavimo patikimumą.

Nereikalingas vanduo, elektros energija. Tai svarbu būtent tose vietose, kur montavimo metu prieiga prie komunikacijų yra apribota arba jos nėra.

Nenaudojami karučiai, kibirai. Atidarykite pakuotę, sumaišykite du komponentus, užpilkite ir palaukite 6 min. Darbų pradžia ir pabaiga tą pačią dieną, be jokių papildomų atvykimų kitą dieną, lyginant su betonavimo procesu.

Quikset tiekiamas sandariai uždarytose pakuotėse skirtingai nuo dulkėtų cemento maišų. Išvengsite transporto priemonės, rankų arba rūbų valymo po įrengimo darbų užbaigimo.

Apsaugo metalą nuo korozijos, o medieną nuo irimo. Neįgeria vandens ir netrupinėja esant žemoms temperatūroms.

Grunte užfiksuota atraminė konstrukcija išlaiko dinamines apkrovas (pavyzdžiui stiprų vėją). Taip pat išlaiko didelius temperatūrinius svyravimus.

Palyginus su betonu palieka tvarkingą veją po montavimo. Masė po plėtimosi nepalieka jokių skiedinio likučių. Reikalingi tik minimalūs aplinkos sutvarkymo darbai po darbų užbaigimo, t.y. grunto sutvarkymas aplink stulpą, vamzdį ir t.t.

Skirtingai nuo betono skiedinio, stulpas arba vamzdis įrengtas su Quikset gali būti demontuojamas ir panaudotas pakartotinai. Panaudojus aštrų įrankį atraminę konstrukciją galima išpjauti ir ištraukti iš sukietėjusios masės. Nuėmus nuo konstrukcijos masės likučius, galėsite dar kartą naudoti nepažeistus ir nepraradusius prekinės išvaizdos stulpus, vamzdžius ir kitas konstrukcijas.

Q300 montavimo masė

Vienos pakuotės užtenka apvalaus 60mm skersmens arba stačiakampio 40x60mm stulpo montavimui. Skylė grunte atitinkamai turi būti ø10cm iki 60cm gylio. Lentelėje yra pateikiami pakuočių kiekiai tam tikram stulpui su planuojama skyle grunte.

Minimali eksploatacinė lauko temperatūra +5ºC, montavimo metu masė turi būti šilta t.y. atnešta iš šildomos patalpos arba turi įgauti kūno temperatūrą, geriausias plėtimosi rezultatas prie +20ºC temperatūros.

betonavimo darbai

Parengta pagal UAB Tvora medžiagą
100% rekomenduoja
3 atsiliepimai
ka
2020-06-21,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau gauti pasiūlymą stumdomų kiemo vartų.
Sa
2020-03-12,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Noriu įsigyti jūsų gaminį Qwickset q300, 10 vnt. Kaip galima įsigyti? Ar jūs siunčiat?
eg
2020-02-11,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokia būtų tvoros kaina 8 metrai ilgis 0.80 arba 0.90 aukštis Spalva ruda arba pilka Kaip manau turėtų būti 4-5 kuolai pvc