Tvoros

Rodomi įrašai 1-70 iš 75.
Kokio aukščio tvora galima apsitverti nuo kaimynų?
Planuoju statyti medinę tvorą iš viengubo pjovimo lentų (100 m ilgio). Kokio aukščio tvoros stulpus turėčiau daryti, kaip prie jų tvirtinti lentas? Planuojamas tvoros aukštis - 1,8 m.
Noriu užsitverti aklina tvora nuo įkyraus kaimyno, ant ribos žinoma jis neleis statyti, kokiu atstumu nuo sklypų ribos aš galiu statytis kokių 2-2,5 m tvorą, kad nieko nepažeisčiau, nes kaimynas žinoma lėks skųstis.
Ar galima sodų bendrijos sklype be raštiško kaimynų sutikimo tverti tinklinę tvorą, kurios aukštis 1,8 m?
Ar galima ant sklypo ribos statyti tvorą su betono pamatu? Kaimynas nesutinka, kad tvoros pamatas būtų ant ribos. Ar reikalingas kaimyno sutikimas? Ar galima savavališkai ištraukti arba perstatyti riboženklius?
Ar galiu 5cm atstumu statyti tvorą nuo kaimyno ribos negavus leidimo? Nes kaimynė nesukalbama.
Ar galima, be kaimynų sutikimo, apsitverti aklina tvora? Ji būtų iki 1,8 metro ir į kaimynų ribą neįeitų?
Man reikia aptverti 1ha netaisyklingos formos sodo sklypą 2m aukščio tvora. Prisegu sklypo brėžinį. Turiu reikalingą miško tinklo 200x25x15 kiekį. Dirva - smėlis. Galvoju nebetonuoti, o kalti 3m stulpus. Patarkite kokius tinkamus stulpus, atramas, tvirtinimo bei įtempimo elementus pasirinkti. Kaip montuoti? Ar turite reikalingas tvorai sukomplektuoti dalis? Kokia būtų kaina ir kiek reikėtų laukti?
Ar reikalingas kaimyno raštiškas sutikimas, jei noriu statyti vielinę ar segmentinę tvorą iki 1.50 m ant savo sklypo ribos? Tai bus šiaurinė ir rytinė pusės.
Noriu aptverti savo teritoriją (viekiemis, aplink miškas) tvora. Kokiu atstumu nuo keliuko (apie 200 m palei sklypą eina kelias) galiu statyti tvorą. Girdėjau, kad ne arčiau kaip 6 m nuo kelio.
Norime tverti vieno pjovimo 1.80 m medinę tvorą tarp lentų nepaliekant jokių tarpų. Kokie keliami reikalavimai tvoros statybai? Kiek metrų nuo sklypo ribos reikėtų atitraukti ją į mūsų sklypą, kad nereiktų kaimyno sutikimo. Ant sklypo ribos jis neduoda jokio sutikimo bet kokiai tvorai. Tvora būtų mūsų sklypo pietinėje pusėje.
Koks leistinas tvoros aukštis nuo kaimynų? Koks turi būti minimalus atstumas nuo kaimynų tvoros iki įvažiavimo į mano sklypą?
Anksčiau prieš 3 metus tvora buvo dažyta, nežinau kokiais dažais, bet vandens pagrindu, dažai nubluko visiškai. Gal patartumėte, kokie dažai tiktų geriausiai, kad laikytų nors 5 metus.
Sodo bendrijoje, ne miesto teritorijoje norime apsitverti savo sklypą 12a. Tvora tinklinė, priekinė dalis, prie kelio segmentai. Klausimas būtų, kokiu atstumu tverti tvorą prie kelio? Kelias neasfaltuotas, kelio plotis tarp sklypų 6m. Atlikti matavimai.
Ar galima be kaimynų sutikimo tverti akliną tvorą iki 1.80 aukščio?
Ar norint apsitverti sodo sklypą tvora, reikalingi kokie nors parašai iš kaimynų, ar bendrijos pirmininko? Esu skaitęs žmonių komentarus, kad jei statai tvorą ant sklypo ribos, tada reikia kaimyno parašo, o jei savo žemėje, tada nereikia. Kaip yra iš tikrujų?
Norėčiau paklausti ar reikalingas kaimynų sutikimas kolektyvinio sodo sklype tinklinei tvorai įsirengti. Aukštis 1,50 m.
Planuoju statyti medinę tvorą 30 m ilgio. Aukstis 1,5 m. Kokius tvoros stulpus pasirinkti? Ir kiek cm įbetonuoti į žemę?
Norėčiau sužinoti ar 2012 m. pastatytą tvorą sklype tarp bendrasavininkų, neturint kaimyno sutikimo, bet iki šiol nepareiškus pretenzijų, galiu būti įpareigota ją nugriauti (kaimyno sklypas daug metų buvo apleistas, vaikščiojo įvairūs pašaliniai žmonės, dažnai įvykdavo vagystės, todėl užsitvėriau medine tvora apie 1.50 h).
Kiek kainuoja modulinės tvoros iš metalinių dailylenčių? Stulpai bus klinkerinių plytų, tarpai – apie 2,50 m, aukštis – apie 1,5 m.
Gyvenu nuosave name. Norėtume užsitverti tvorą (tinklo), nes labai keista kaimynė gyvena. Ar reikia sutikimo statant tokią tvorą. Kokio aukščio galima tvora?
Ruošiuosi tverti tinklinę arba segmentinę tvorą. Sklypas anksčiau buvo aptvertas. Nuo seniau buvusios tvoros yra likę betoniniai stulpeliai. Atstumai tarp stulpelių nevienodi (nuo 3m. iki 3,5m.) Prašau patarti, kaip prie senų stulpų pritvirtinti tvorą.
Noriu montuoti medinę tvorą. Ar galiu lentas sukti tiesiai ant metalinio stulpo ar reikia prie stulpo pritvirtinti tašą, kad prisukti lentas? Koks būtų geresnis medinės tvoros montavimo būdas?
Planuojame tverti skardinę akliną 1,80 m aukščio tvorą (skirtų mūsų ir kaimynų sklypus). Tvoros stupeliai yra per sklypų vidurį, tvoros konstrukcijos ir skardos lakštai tvirtinami mūsų sklypo pusėje, tvora yra pietinėje sklypo pusėje. Ar būtinas kaimynų sutikimas?
Kokie įstatymai ir kaip, reglamentuoja tvoros statybą mieste, gyvenamųjų namų kvartale, t. y. jei aplink daugiaaukščiai, o aš noriu apsitverti savo teritoriją tvora.
Sveiki, domina 2,70 m aukščio tvorų stulpų kaina. Spalva ruda. Norėtume pirkti 55 vnt.
Daugiabučio kieme, planuojame statyti metalinę (maždaug 30-35 m ilgio, 1,5-1,8 m aukščio) tvorą su vartais automobiliams ir pėsčiųjų varteliais. Tvora bus be pamato, tvirtinama prie stulpelių. Kokia būtų tvoros su vartais kaina?
Ar sodinant tvoras iš karklų, karklus reikia nužievinti? Tai ant ko augs žali lapeliai ir kaip jos sužaliuos?
Ruošiuosi tvertis tvorą su pamatu, pamatas bus 45cm aukščio, nes sklypų aukščiai išsiskiria iš mano pusės tvora su pamatu ~ bus 1.70 aukščio, iš kaimynų bus iki 2m. Ar man reikia kaimynų sutikimo statyti tvorai? Tvora bus statoma 5 cm nuo riboženklio į mano pusę.
Noriu statyti metalinę tvorą 1,8m aukščio. Ar reikia kaimynų sutikimo man? Šiaurinė pusė.
Iškilo klausimas dėl segmentinės tvoros pamato įrengimo. Segmentinės tvoros ilgis 30 m, tvirtinimas bus su apkabomis. Aukščio skirtumas tvoros galuose apie 30 cm. Ar galima daryti lygų pamatą (be laiptelių kas 3-4 sekcijos), kiekvieną sekciją tvirtinant po 2,5 cm žemiau? Ar laiptuoti? Pamatas reikalingas, nes yra 15 cm aukščio skirtumas tarp sodo sklypų.
Ar reikalingas projektas medinei tvorai, kurios aukštis 1,8 m su 30 cm betoniniu pamatu t. y sodų bendrija, ir kas turėtų derinti, jeigu toks projektas reikalingas?
Noriu aptverti sodo sklypą. Kur galima rasti kaimynų sutikimo pavyzdį ir kaip atrodo supaprastintas tvoros projektas, kad kaimynai pasirašytų, kad sutinka dėl tvoros konstrukcijos?
Ar reikia kokių leidimų tveriant tinklo tvorą (aukštis 1.80m) sklype, kuris ribojasi su keliu? Ar galima tverti ant sklypo ribos, ar yra kažkokie atstumų nuo kelio reikalavimai?
Ketiname statyti segmentinę tvorą ant sklypo ribos. Sklypas yra sodų bendrijoje. Kaip teisiškai suderinti su kaimynu - ar užtenka laisvos formos raštiško sutikimo, leidimo, ar būtinas notariškas abiejų sklypų savininkų sutikimas?
Planuojame aplink namą rajone statytis tvorą. Susiradau Jūsų kontaktus puslapyje ekspertai.lt, tai gal galėtumėte padėti? Situacija tokia, kad vienoje sklypo pusėje turime betoninę sienutę, ant kurios planuotume statyti segmentinę tvorą. Nuo sklypo ribos sienutė yra atitraukta per 20cm, tai ant sklypų ribos nepatenkame. Mūsų sklypas yra aukštesnėje padėtyje, tuo tarpu sienutės aukštis siekia 1m aukštį. Klausimas - ar šioje pusėje tvoros aukštis skaičiuojamas nuo sienutės apačios, ar sienutės viršaus, kur segmentinė tvora ir prasidėtų? Kaimynus turime ganėtinai negeranoriškus ir susitarti tikrai nepavyks, tad norėtume išvengti kivirčų.
Kodėl išpučia tvoros metalinius stulpelius?
Norėčiau paklausti ar reikalingas kaimynų sutikimas tinklinei tvorai įrengti? Aukštis 1,20m kaime. Ar galima tverti ant sklypo ribos?
Ar galima statyti plastikinę tvorą miesto zonoje? Kokie yra reikalavimai plastikinei tvorai ?
Ar galiu be kaimyno sutikimo paaukštinti savo akliną tvorą nuo 1,5m. iki 1,8m? Tvora stovi pietvakarių pusėje.
Ar norint statyti 3 metrų aukščio akliną tvorą reikalingas projektas ir statybos leidimas? Kokia to kaina ir kur pirmiausia kreiptis?
Domina tvoralenčių iš cinkuotos skardos kaina už vnt., spalva tamsiai ruda. Ar turite vietoje ar reikia laukti užsakymo?
Patarkite, kokia 2 m tvora yra geriausia ir patikimiausia miško teritorijai. Domina patikimos (pvz. kai nukrenta medis) tvoros ekonomiškiausia kaina.
Sklypas yra šalia upelio, kuris priklauso ichtiologiniam draustiniui. Ar galima jame iškasti tvenkinį ir aptverti aukšta, nepermatoma tvora?
Norėčiau paklausti ar reikalingas kaimynų sutikimas kolektyvinio sodo sklype tinklinei tvorai įsirengti? Tvoros aukštis 1,50 m su 50x80 mm akutė, metaliniai stulpai 50x50 mm. Tarp sklypų yra įrengti riboženkliai. Sodai už miesto ribų.
Statant tinklinę tvorą sodo bendrijoje problema su valdyba. Kokiais atvejais reikia turėti SB pirmininko leidimą tveriant tinklinę tvorą 1,8 aukščio? Koks gali būti atstumas nuo ribos su keliu? Sodas Vilniaus rajone.
Kokiais dažais geriausia būtų dažyti seną metalinę tinklinę tvorą?
Mus domintų tamsiai rudos spalvos, 180 cm aukščio, 21 metro pločio skardinės štakietlenčių tvoros kaina.
Domimės dekoratyvinės metalinėmis tvoromis. Kokios kainos?
Turime 20a namų valdos sklypą, kuriame pradėta namo statyba, taip pat 53 a žemės paskirties sklypą. Norime apsitverti visą teritoriją segmentine tvora, iki 1,80 m. Iš dviejų kaimynų gavome raštiškus sutikimus, dar liko gauti iš kitų dviejų. Kadangi mūsų įstatymai keičiasi labai dažnai, domina ar įmanoma tokiai tvorai gauti/turėti projektą ir leidimą tokios tvoros statybai? P.S. žemės paskirties projekte numatytas projektuojamas 4 m.pločio bendro naudojimo kelias, tai jei neklystu, tai iš šalia esančio kaimyno sutikimo net nereikia, jei noriu tvorą statyti ant ribos (t.y. nuo kaimyno ribos atitraukiu 4 m.atstumą ir statu tvorą), nes kelias įeina į man priklausantį sklypą. Kokia projekto kaina su leidimu statybai.
Gyvenu Salako mst. Zarasų raj. Noriu nuosavo namo teritoriją apsitverti tinkline tvora. Ar tvorą galima statyti ant sklypo ribos (tos ribos neperžengiant) be kaimynų sutikimo? Tvoros aukštis 1.5 metro.
Kiek kainuoja tvoros nudažymas 1kv.?
Kokia yra betoninės tvoros kaina? Ką reikėtų žinoti prieš renkantis?
Norėjau paklausti, kam reikalingi pamatėliai tvorai? Ar jie būtini ir kokia jų paskirtis?
Sodų bendrijoje norime tverti tvorą, kada nereikia kaimynų sutikimo?
Kokie yra betoninių tvorų privalumai lyginant su kitomis?
Kodėl verta statyti dekoratyvių betoninių elementų tvorą?
Ar reikalinga kokia nors priežiūra betoninėms tvoroms? Jei taip, kokia? Kokios priemonės?
Kokio aukščio nepermatomą tvorą galima statyti tarp kaimynų, kai ji ribojasi su šiaurine jų sklypo dalimi, turint kaimynų žodinį sutikimą, kad po to nekiltų problemų?
Tarp mūsų ir kaimynų namų yra atraminė betoninė siena 30 cm aukščio, o ant atraminės sienos subetonuotų stulpų užkabinti 120 cm aukščio permatomi segmentai. Po kiek laiko kaimynai sugalvojo pastatyti akliną iš neobliuotų lentų 180 -200 cm aukščio tvorą virš atraminės sienos (30 cm). Ir prašo sutikimo tokiai tvorai. Tokiu atveju iš mūsų pusės tvoros aukštis gautųsi 180-200 cm + 30 cm, šiaurinėje pusėje. Nenorim jaustis kaip kalėjime, netekti viso gamtos vaizdo iš namo dešinės pusės. Koks turi būti maksimalus tvoros aukštis iš mūsų ir iš kaimynų pusės (tvoros atstumas nuo namo apie 130 cm)? Ar šiaurinėje namo pusėje dėl tokios tvoros neatsiras pelėsis? Nesinori prieštarauti tokiam kaimynų sprendimui, bet norim, kad būtų priimtas teisingas ir tinkams sprendimas.
Ar galima statyti 1,8 m aukščio tvorą visiškai akliną (iš stogo skardos) ant sklypo ribos iš pietvakarių pusės už kurios yra apie 4 metrų kelias ir tik už kelio kaimyninis sklypas. Sklypas yra Vilniuje (ne už Vilniaus ribos) sodo bendrijoje.
Sodo kaimyno tvoros stulpai mediniai, bet jie įkalti ant ribos. Tvoros aukštis 1,80. Tvora tinklas. Ar tai atitinka reikalavimus?
Problema - besiribojančiame sklype atsikraustė kaimynai, kurie savo kieme mėgsta patriukšmauti. Būdamas savo kieme girdi viską ką kalba. Sklypus dabar skiria segmentinė tvora ir aukštos apie 4 metrų tujos. Kokie sprendimai galėtų būti, kad sumažinti sklindančius garsus iš kaimynu? Ar 2-2,5m aklina tvora pagelbėtų?
Tarp namų valdos sklypų numatytas 4 m pločio kelias. Kiek metrų nuo kelio kaimynas gali statytis tvorą? Šiuo metu jis tveriasi tvorą prie pat kelio ir nėra vietos suformuoti kelią.
Koks reikalingas stulpo sienelės storis 1.5m aukščio skardinių tvoralenčių dvipusei tvorai?
Planuojame tverti ažūrinę tvorą, iki 150cm aukščio, sodo bendrijoje už miesto. Kaimynai nesutinka. Geodeziniai matavimai atlikti 2009m. Kitokių dokumentų dėl ribų nustatymo neturime. Ar būtini tam dokumentai ir kaimynų sutikimas ar dalyvavimas įkalant riboženklius, kaip nustatomas ažūrinės tvoros pralaidumas šviesai? Ar tikrai galiu tvorą tveri 20cm į savo pusę?
Noriu statyti akliną skardinę tvorą iki 1,8m savo sklypo pietinėje pusėje, kur jokie šešėliai kaimynui nekrenta. Ar reikalingas kaimyno sutikimas statant ant sklypo ribos arba patraukiant į savo ribą, kad nebūtų kaimyno žemėje?
Kokio aukščio tvorą galima statyti, jei sklypo riba nesiriboja su kaimynu? Ir kaimynų niekada nebus, kadangi kelias yra.
Įrengiant tvorą, kokį atstumą reikia palikti nuo kelio? Sklypas pagal kelią eina įstrižai. Viename gale 5m. Kitame 6m iki kelio. Ar galima įlįsti už sklypo 1m? Atstumas tada iki tvotos bus visur vienodas 5m.
Sklypas randasi sodų bendrijoje. Nuo mano sklypo ribos iki kito sklypo ribos yra valstybinės žemės juosta 18m ilgio ir 1,50 m pločio. Juosta ribojasi su mano sklypu. Ar turiu teisę atsitverti aklina tvora nuo valstybinės žemės juostos? Ar reikalingas sutikimas /parašas/ gretutinio sklypo savininko, jeigu jo sklypo riba yra 2,5m nuo mano sklypo ribos?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto