Tinklinės tvoros – Patarimai

Sode pasistatėm vielinę tvorą ant ribos. Ir pasodinome tujas nuo tvoros 50cm atstumu. Tvora rytinėje pusėje. Kai statėme tvorą, kaimynai naudojosi ne savo sodu. Dabar tą sodą nusipirko, ir reikalauja panaikinti tvorą ir tujas. Ar turi teisę tai reikalauti?
Tarp kaimynų ir mano mamos namo sklypo buvo aptverta tvora (kas ją tvėrė neaišku ir jokių dokumentų ir sutikimų nėra), kuri jau tiek metų atitarnavo ir atrodo apgailėtinai. Kaimynės vaikai iš savo pusės užsisodino tujas, kurios liečiasi su ta tvora. Kadangi norime susitvarkyti aplinką, pakelti sklypą ir uždėti tinklinę tvorą iki 1,75cm, mes tą seną tvorą nuėmėme. Tačiau iškilo iš kaimynės vaikų konfliktas, kodėl mes tą tvorą nuėmėme, nes juos ši tvora tenkino (per jų tujas jiems ta tvora nesimato ir jų tujos pasodintos nesilaikant atstumo) ir man pareiškė, jog norint statyti naują tvorą ant jų ir mūsų žemės ribos reikalingas bus jų (5 savininkų) sutikimas. Ar tikrai turėčiau tinklinei tvorai gauti kaimynų sutikimą?
Ar galima sodų bendrijos sklype be raštiško kaimynų sutikimo tverti tinklinę tvorą, kurios aukštis 1,8 m?
Man reikia aptverti 1ha netaisyklingos formos sodo sklypą 2m aukščio tvora. Prisegu sklypo brėžinį. Turiu reikalingą miško tinklo 200x25x15 kiekį. Dirva - smėlis. Galvoju nebetonuoti, o kalti 3m stulpus. Patarkite kokius tinkamus stulpus, atramas, tvirtinimo bei įtempimo elementus pasirinkti. Kaip montuoti? Ar turite reikalingas tvorai sukomplektuoti dalis? Kokia būtų kaina ir kiek reikėtų laukti?
Sodo bendrijoje, ne miesto teritorijoje norime apsitverti savo sklypą 12a. Tvora tinklinė, priekinė dalis, prie kelio segmentai. Klausimas būtų, kokiu atstumu tverti tvorą prie kelio? Kelias neasfaltuotas, kelio plotis tarp sklypų 6m. Atlikti matavimai.
Norėčiau paklausti ar reikalingas kaimynų sutikimas kolektyvinio sodo sklype tinklinei tvorai įsirengti. Aukštis 1,50 m.
Ruošiuosi tverti tinklinę arba segmentinę tvorą. Sklypas anksčiau buvo aptvertas. Nuo seniau buvusios tvoros yra likę betoniniai stulpeliai. Atstumai tarp stulpelių nevienodi (nuo 3m. iki 3,5m.) Prašau patarti, kaip prie senų stulpų pritvirtinti tvorą.
Gyvenu nuosave name. Norėtume užsitverti tvorą (tinklo), nes labai keista kaimynė gyvena. Ar reikia sutikimo statant tokią tvorą. Kokio aukščio galima tvora?
Ar reikia kokių leidimų tveriant tinklo tvorą (aukštis 1.80m) sklype, kuris ribojasi su keliu? Ar galima tverti ant sklypo ribos, ar yra kažkokie atstumų nuo kelio reikalavimai?
Norėčiau paklausti ar reikalingas kaimynų sutikimas tinklinei tvorai įrengti? Aukštis 1,20m kaime. Ar galima tverti ant sklypo ribos?
Patarkite, kokia 2 m tvora yra geriausia ir patikimiausia miško teritorijai. Domina patikimos (pvz. kai nukrenta medis) tvoros ekonomiškiausia kaina.
Norėčiau paklausti ar reikalingas kaimynų sutikimas kolektyvinio sodo sklype tinklinei tvorai įsirengti? Tvoros aukštis 1,50 m su 50x80 mm akutė, metaliniai stulpai 50x50 mm. Tarp sklypų yra įrengti riboženkliai. Sodai už miesto ribų.
Statant tinklinę tvorą sodo bendrijoje problema su valdyba. Kokiais atvejais reikia turėti SB pirmininko leidimą tveriant tinklinę tvorą 1,8 aukščio? Koks gali būti atstumas nuo ribos su keliu? Sodas Vilniaus rajone.
Kokiais dažais geriausia būtų dažyti seną metalinę tinklinę tvorą?
Ar reikalingas raštiškas kaimyno sutikimas laisva forma tveriant tinklinę tvorą 1.6m aukščio ant žemės ribos? Užmiestyje.
Gyvename miesto senamiestyje. Nuo mūsų sklypo iš pietų ir vakarų stovi du triaukščiai pastatai sujungti vienas su kitu. Tai buvęs senų laikų buitinis. Šuo metu jis kapitališkai renovuojamas. Ta teritorija ribojasi su mūsų sodu-daržu. Palei tvorą mūsų pasodinti vaismedžiai ir vaiskrūmiai. Firma vykdanti darbus jau suplanavo statyti segmentinę tvorą 2m. Ar firma turėtų gauti iš mūsų leidimą, ar bent tartis? Dvejose tvoros vietose į jų teritoriją nutiesta mūsų kanalizacija su šuliniais. Kadangi keičiasi pastato paskirtis (1a. ofisai, 2, 3a. gyvenamos patalpos), mes netenkame privatumo iš pastatų, bet dar ir dėl tvoros. Per sena, medinė iš apačios lenda piktžolės, o ne gana to, suplanuotas arti tvoros mašinų parkavimas. Mes norėtume uždaresnės tvoros. Prašau, patarkite ką galima tokiu atveju daryti?
Sodo kaimyno tvoros stulpai mediniai, bet jie įkalti ant ribos. Tvoros aukštis 1,80. Tvora tinklas. Ar tai atitinka reikalavimus?
Tarp namų valdos sklypų numatytas 4 m pločio kelias. Kiek metrų nuo kelio kaimynas gali statytis tvorą? Šiuo metu jis tveriasi tvorą prie pat kelio ir nėra vietos suformuoti kelią.
Planuojame tverti ažūrinę tvorą, iki 150cm aukščio, sodo bendrijoje už miesto. Kaimynai nesutinka. Geodeziniai matavimai atlikti 2009m. Kitokių dokumentų dėl ribų nustatymo neturime. Ar būtini tam dokumentai ir kaimynų sutikimas ar dalyvavimas įkalant riboženklius, kaip nustatomas ažūrinės tvoros pralaidumas šviesai? Ar tikrai galiu tvorą tveri 20cm į savo pusę?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399992 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3316
Iš viso buvo užduota 167829 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 19 specializuotų įmonių