Tinklinės tvoros

Rodomi įrašai 1-17 iš 17.
Ar galima sodų bendrijos sklype be raštiško kaimynų sutikimo tverti tinklinę tvorą, kurios aukštis 1,8 m?
Man reikia aptverti 1ha netaisyklingos formos sodo sklypą 2m aukščio tvora. Prisegu sklypo brėžinį. Turiu reikalingą miško tinklo 200x25x15 kiekį. Dirva - smėlis. Galvoju nebetonuoti, o kalti 3m stulpus. Patarkite kokius tinkamus stulpus, atramas, tvirtinimo bei įtempimo elementus pasirinkti. Kaip montuoti? Ar turite reikalingas tvorai sukomplektuoti dalis? Kokia būtų kaina ir kiek reikėtų laukti?
Sodo bendrijoje, ne miesto teritorijoje norime apsitverti savo sklypą 12a. Tvora tinklinė, priekinė dalis, prie kelio segmentai. Klausimas būtų, kokiu atstumu tverti tvorą prie kelio? Kelias neasfaltuotas, kelio plotis tarp sklypų 6m. Atlikti matavimai.
Norėčiau paklausti ar reikalingas kaimynų sutikimas kolektyvinio sodo sklype tinklinei tvorai įsirengti. Aukštis 1,50 m.
Ruošiuosi tverti tinklinę arba segmentinę tvorą. Sklypas anksčiau buvo aptvertas. Nuo seniau buvusios tvoros yra likę betoniniai stulpeliai. Atstumai tarp stulpelių nevienodi (nuo 3m. iki 3,5m.) Prašau patarti, kaip prie senų stulpų pritvirtinti tvorą.
Gyvenu nuosave name. Norėtume užsitverti tvorą (tinklo), nes labai keista kaimynė gyvena. Ar reikia sutikimo statant tokią tvorą. Kokio aukščio galima tvora?
Ar reikia kokių leidimų tveriant tinklo tvorą (aukštis 1.80m) sklype, kuris ribojasi su keliu? Ar galima tverti ant sklypo ribos, ar yra kažkokie atstumų nuo kelio reikalavimai?
Norėčiau paklausti ar reikalingas kaimynų sutikimas tinklinei tvorai įrengti? Aukštis 1,20m kaime. Ar galima tverti ant sklypo ribos?
Patarkite, kokia 2 m tvora yra geriausia ir patikimiausia miško teritorijai. Domina patikimos (pvz. kai nukrenta medis) tvoros ekonomiškiausia kaina.
Norėčiau paklausti ar reikalingas kaimynų sutikimas kolektyvinio sodo sklype tinklinei tvorai įsirengti? Tvoros aukštis 1,50 m su 50x80 mm akutė, metaliniai stulpai 50x50 mm. Tarp sklypų yra įrengti riboženkliai. Sodai už miesto ribų.
Statant tinklinę tvorą sodo bendrijoje problema su valdyba. Kokiais atvejais reikia turėti SB pirmininko leidimą tveriant tinklinę tvorą 1,8 aukščio? Koks gali būti atstumas nuo ribos su keliu? Sodas Vilniaus rajone.
Kokiais dažais geriausia būtų dažyti seną metalinę tinklinę tvorą?
Ar reikalingas raštiškas kaimyno sutikimas laisva forma tveriant tinklinę tvorą 1.6m aukščio ant žemės ribos? Užmiestyje.
Gyvename miesto senamiestyje. Nuo mūsų sklypo iš pietų ir vakarų stovi du triaukščiai pastatai sujungti vienas su kitu. Tai buvęs senų laikų buitinis. Šuo metu jis kapitališkai renovuojamas. Ta teritorija ribojasi su mūsų sodu-daržu. Palei tvorą mūsų pasodinti vaismedžiai ir vaiskrūmiai. Firma vykdanti darbus jau suplanavo statyti segmentinę tvorą 2m. Ar firma turėtų gauti iš mūsų leidimą, ar bent tartis? Dvejose tvoros vietose į jų teritoriją nutiesta mūsų kanalizacija su šuliniais. Kadangi keičiasi pastato paskirtis (1a. ofisai, 2, 3a. gyvenamos patalpos), mes netenkame privatumo iš pastatų, bet dar ir dėl tvoros. Per sena, medinė iš apačios lenda piktžolės, o ne gana to, suplanuotas arti tvoros mašinų parkavimas. Mes norėtume uždaresnės tvoros. Prašau, patarkite ką galima tokiu atveju daryti?
Sodo kaimyno tvoros stulpai mediniai, bet jie įkalti ant ribos. Tvoros aukštis 1,80. Tvora tinklas. Ar tai atitinka reikalavimus?
Tarp namų valdos sklypų numatytas 4 m pločio kelias. Kiek metrų nuo kelio kaimynas gali statytis tvorą? Šiuo metu jis tveriasi tvorą prie pat kelio ir nėra vietos suformuoti kelią.
Planuojame tverti ažūrinę tvorą, iki 150cm aukščio, sodo bendrijoje už miesto. Kaimynai nesutinka. Geodeziniai matavimai atlikti 2009m. Kitokių dokumentų dėl ribų nustatymo neturime. Ar būtini tam dokumentai ir kaimynų sutikimas ar dalyvavimas įkalant riboženklius, kaip nustatomas ažūrinės tvoros pralaidumas šviesai? Ar tikrai galiu tvorą tveri 20cm į savo pusę?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto