Tinklinės tvoros montavimas

Klausimas:
Man reikia aptverti 1ha netaisyklingos formos sodo sklypą 2m aukščio tvora. Prisegu sklypo brėžinį. Turiu reikalingą miško tinklo 200x25x15 kiekį. Dirva - smėlis. Galvoju nebetonuoti, o kalti 3m stulpus. Patarkite kokius tinkamus stulpus, atramas, tvirtinimo bei įtempimo elementus pasirinkti. Kaip montuoti? Ar turite reikalingas tvorai sukomplektuoti dalis? Kokia būtų kaina ir kiek reikėtų laukti?
Komentarai:
Kalti galima, bet kalasi ne stulpai, o spec. ankeriai (reikalui esant galim pagaminti) ant kurių užsimauna stulpas. Stulpas turi būti su tinklo užkabinimo kilpomis arba plastikiniais vielos laikikliais. Taip pat kampuose ir kas 50 m reikalingi atraminiai stulpai. Taip pat tinklas turi būti pritvirtinamas prie žemės kas 1,75 m, kad žvėrys jo nepakeltų. Montuojamo tinklo visos vielos sujungiamos spec. detalėmis, kuriomis tinklas ir įtempiamas. 3 m stulpą sukalti reikės pastolių ar kažko panašiai ir tai nėra protingas sprendimas (išbandyta praktikoje), nes kalant vamzdis užsiploja viršuje ir pats kalimas labai daug laiko užimantis procesas.
Šiuo metu miško tinklo tvorą montuojame už 4 Eur/m + PVM (tik darbas).
Aurimas Strolia, UAB Defensas
Montuojant tinklinę tvorą atraminiai stulpai turėtų būti ne mažesni nei 2m aukščio ir jie turėtų būti betonuojami kas 30m, bei visuose kampuose, tokiam aukščiui reikėtų, kad eitų 4 įtempimo vielos, įtempėjai visur, kur betonuojamas stulpas. Kalti stulpus taip pat patariame kas 3m metrus, kad būtų stabilesnė tvora ir išlaikytų tinklo svorį. Stulpai kalimui 3m aukščio ir 48mm diametro, kad kalant nesilankstytų, betonavimui irgi reikėtų tokio pačio diametro. Ir stulpus ir tvirtinimo elementus turime, bet laukti apie 2-3 savaites kol stulpus pagamins.
 
Sritis:
Sritis: