Supaprastintas tvoros projektas

Klausimas:
Noriu aptverti sodo sklypą. Kur galima rasti kaimynų sutikimo pavyzdį ir kaip atrodo supaprastintas tvoros projektas, kad kaimynai pasirašytų, kad sutinka dėl tvoros konstrukcijos?
Komentarai:
Kaimyninių sklypų savininkų sutikimas rašomas laisva forma, t.y. svarbiausia paminėti, Jūsų sklypo adresą, sklypo (Jūsų) savininko vardą ir pavardę, apibūdinti kokią tvorą ruošiatės statyti (prašviečiamumo procentas, atstumas iki sklypo ribų, tvoros medžiagiškumą), svarbu paminėti kaimyno sklypo adresą, vardą pavardę, sutikimo pasirašymo datą ir pasiprašyti kaimyninio sklypo išrašą iš Registrų centro (kopiją), kad nenutiktų taip, kad pasirašo ne tikrasis savininkas, o pvz. vyras, duktė ir pan. Kiek išraše yra parašyta savininkų, tiek ir parašų turi būti ant sutikimo (net jei paminėtas vienas asmuo, o žemiau parašyta "bendra sutuoktinių nuosavybė", turi būti abiejų sutuoktinių parašai, nes jie yra bendrasavininkai).

Tvora nuo 1 iki 2 metrų aukščio priskiriama I grupės nesudėtingiems statiniams; nuo 2 iki 5 metrų aukščio tvora priskiriama II grupės nesudėtingiems statiniams.

Supaprastinto projekto reikia jei:
1. visais atvejais, kai tvora statoma mieste (jei mieste, tuomet visi nesudėtingi statiniai priskiriami II grupei ir jiems reikalingas projektas, taip pat šiltnamiai, voljerai ir pan.)
2. jei statoma kaimo teritorijoje, bet konservacinės apsaugos prioriteto ar kompleksinėje saugomoje teritorijoje, kitoje teritorijoje aplinkos ministro nustatytais atvejais; kultūros paveldo objekto teritorijoje, kultūros paveldo objekto apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietovėje kultūros ministro ir aplinkos ministro nustatytais atvejais

Kitais atvejais (jei tvora iki 2 metrų aukščio) nereikia rengti jokio projekto, tereikia kaimyninių sklypų savininkų sutikimo, jei tvora bus statoma arčiau nei 1m iki sklypo ribos, t.y. jei kaimynai nesutinka dėl tvoros, atsitraukite nuo ribos 1m ir statykite tvorą be kaimyninio sklypo savininko sutikimo.
Užsiregistravę
3511 specializuotų įmonių
vy
+3706*****11
vy******@*********us.lt
Ties sklypo riba eina senas melioracinis griovys (registruose nurašytas), ar yra kokie ribojimai tvoros įrengimui? Vilniaus raj.
ra
0674***14
ra*******@***il.com
Kiek reikia quikset 700 ml jei tvora segmentinė stulpų 29, grąžtas 100mm. gylis 70 cm.
vi
0647***29
vi*****@**il.ru
Laba diena, Noriu paklausti kokia pilna kaina 10kw
sv
0646***49
sv***************@***il.com
Laba diena man reikia projektavimo tvoros
zo
+3706*****12
zo*****@***il.com
Sveiki, reikia pakabinti tvoros pamatėlius 2500x200x40 mm (24 vnt.). Pamatėliai ir laikikliai yra. Atstumai tarp stulpų skirtingi, todėl reikės pamatėlius pjaustyti. Vilnius, Balsiai
vz
0685***73
vz************@***il.com
Laba diena, Kristina,patarkite vielos tiklo tvora pastatyta 1976 metais, H-1.20 m.,akyta, įregistruota NTR, laiptai pastatyti 1995 m.teisėtai, įregistruoti NTR, tačiau Statybos inpskecija 2024 m. surašė privalomą nurodymą pašalinti laiptus ir tvorą,nes jie stovi ant valstybinės žemės nesuformuotos sklypais
da
0618***15
da*************@***il.com
Ar pažeidžiame kaimyno interesus pasistatę akliną tvorą 1,50 m su jo sutikimu, kada nuo jo sklypo eina nuolydis į mūsų sklypą? Tvora pastatyta ant pamato ir atsitraukus nuo sklypo ribos?
Di
Di*******@***il.com
Laba diena, norėčiau sodų bendrijoje sklypą aptverti tvora. Kokiu eiliškumu atliekami darbai, ar pirmiausiai kloti įvažiavimą trinkelėmis, ar įrengti tvorą ir vartus?
ma
Nera
ma***********@***il.com
Laba diena. Kaimynas pasistate tvora segmentine ant sklypo ribos ir dabar iš mano puses prikabino reklamu. Nukabint nesutinka, ar galiu šalia jo tvoros pastatysi savo tvora 50% su šviesos pralaidumu? Jo puse rytine, mano vakarine.
kj
0619***71
kj******@***il.com
Sveiki, Planuojame statyti tvorą, tačiau nerandame aiškaus paaiškinimo. Tvorą statysime tarp sklypų ant šlaito, bet be atraminės sienelės. Nuo kurios vietos skaičiuojamas tvoros aukštis? Radome informacijos, kad nuo aukštesniojo žemės paviršiaus. Šlaitas 1 metro aukščio, o tvora stovės 30cm šlaito aukštyje nuo žemesnio sklypo. Jeigu teisingai suprantame, tai tvora skaičiuojama nuo pačio šlaito viršaus? Norime statyti 1.8m, tačiau skaičiuojant nuo šlaito viršaus jinai mums gausis 1.1m.
WPC tvoralentės ELEGANT 120x20mm
WPC tvoralentės ELEGANT 120x20mm
OneWood - Kompozitas.eu
2 atsiliepimai 100% rekomenduoja
6,70 €/m
Surenkamas tvoros pamatas DO20 Premium, H20cm.
Surenkamas tvoros pamatas DO20 Premium, H20cm.
UAB Tvora
17 atsiliepimai 95% rekomenduoja
19,50 €/vnt.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 448596 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3511
Iš viso buvo užduota 152924 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 84 specializuotų įmonių