Ilgalaikiai dažai tvorai

Klausimas:
Anksčiau prieš 3 metus tvora buvo dažyta, nežinau kokiais dažais, bet vandens pagrindu, dažai nubluko visiškai. Gal patartumėte, kokie dažai tiktų geriausiai, kad laikytų nors 5 metus.
Komentarai:
Jei prieš tai buvo naudoti dažai, kurie nepaslėpė medžio faktūros, tada galima naudoti kelių tipų dažus. 1. BELINKA BASE gruntas - bespalvis, tepamas vienu sluoksniu, saugo medieną nuo pelėsių, grybelių ir pajuodavimų. Po to tepti dviem sluoksniais BELINKA TOPLASUR dažais (tirpiklių pagrindu), pagal pasirinkta toną iš 13 spalvų. 2. BELINKA IMPREGNANT gruntas - bespalvis, tepamas vienu sluoksniu, saugo medieną nuo pelėsių, grybelių ir pajuodavimų. Po to dviem sluoksniais BELINKA EXTERIER dažais (vandens pagrindu), pagal pasirinkta toną iš 14 spalvų.
Vilmantas, Didmeksa, UAB
Geriausias būdas - dengti „HK Lasur“ (skaidrus) arba „Rofalin Acryl“ (dengiantys) dažais. Dengiantys dažai tarnauja ilgiau, tačiau ir skaidri danga „Hk Lasur“ jums tarnaus 5-7 metus (pietine pusė).
Pirmiausia rekomenduojame tvorą išdezinfekuoti, naudojant baltąjį arlitą arba beržą. Turbūt niekas Jums negali duoti garantijos 5 metams, nes tvora neturi jokios apsaugos nuo lietaus, saulės. Mes Jums siūlome savo produktą, tai ekologiškas linų sėmenų šalto spaudimo impregnantas aliejaus pagrindu, kuriuo nutepus apie 3 metus nieko nereikės daryti.
Reikėtų rinktis ne dažus, o spalvotus impregnantus medienai. Tvoros storis (medienos storis) kokie 2-2,5 cm. Mediena peršala ir peršyla. Todėl dažai ir neatlaiko. Pabandykite dažyti su dekoratyviniu impregnantu LiuxDecor. Dažas vandens pagrindu, paviršiuje nepalieka plėvelės.
 
Sritis:
Sritis: