Metalinės tvoros su vartais kaina

Klausimas:
Daugiabučio kieme, planuojame statyti metalinę (maždaug 30-35 m ilgio, 1,5-1,8 m aukščio) tvorą su vartais automobiliams ir pėsčiųjų varteliais. Tvora bus be pamato, tvirtinama prie stulpelių. Kokia būtų tvoros su vartais kaina?
Komentarai:
Tvoros kaina nuo 69 Eur, vartai nuo 600 Eur, varteliai nuo 200 Eur, stulpas nuo 30 Eur. Nurodytos kainos su montavimu, be PVM. Jeigu informacijos būtų daugiau, kokia tvora turėtų būti - paprasta ar kaldinta, vartai nuslenkami ar varstomi, cinkuota-dažyta, dažyta šlapiu būdu ar miltelių, būtų galima pateikti detalesnes kainas.
Erikas, UAB Troimeta
Metalinės tvoros kaina prasideda nuo 50 Eur/m2, vartų kvadrato kaina didesnė, nes tai sudėtingesnė konstrukcija. Galime pasiūlyti labai įvairių tvorų sprendimų. Kreipkitės į mus ir galėsime pasiūlyti profesionalų, jums labiausiai tinkantį sprendimą.
Siūlyčiau statyti tvorą tik iš pinto tinklo (toks kaip buvo kažkada rusiškas, dengta pvc, kadangi jei dėsite kietus segmentus, po mėnesio reikės keisti. Taip pat dėl saugumo pintas sietas sugeria smūgius, tai ir kamuolys neatšoks ir vaikai nesusižalos.
Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: