Vaikų kambario baldai

Įrenginėjant vaiko kambario interjerą svarbu atsižvelgti į baldų išdėstymą kambaryje. Reikia išskirti žaidimų, darbo bei miegamąją zonas. Štai čia dažniausia ir iškyla sunkumų, renkantis standartinius baldus iš parduotuvių. Tai netinka jų dydis, tai nepatinka spalvos… Šiuo atveju kur kas paprasčiau gaminti baldus pagal individualų užsakymą. Nestandartiniai baldai, suprojektuoti pagal kiekvieno poreikius ir norus, teikia ypatingo džiaugsmo šeimininkui. Vienas nestandartinių baldų privalumų yra tai, kad galima sukurti individualų dizainą. Medžiagų pasirinkimas irgi didžiulis: laminuota medžio drožlių plokštė, medžio drožlių plokštė, faneruota plokštė, fanera, natūrali mediena, stiklas, metalas, plastikas it t.t. Vaikų kambario baldai

Plati spalvų gama leidžia baldus pritaikyti bet kokiame interjere. Ir vienas svarbiausių dalykų yra tai, kad nestandartiniai baldai naudingiausiai ir ergonomiškiausiai išnaudoja vaikų kambario plotą, neužimdami žaidimų erdvės.

Pagrindinė taisyklė rengiant vaikų kambarį - centrinė kambario zona turi būti neužstatyta, laisva. Labai svarbu patalpą suplanuoti taip, kad darbo stalas stovėtų priešais langą, kad darbo vieta būtų pakankamai apšviesta. Vaikų kambario interjere turėtų dominuoti lenktos linijos, lengvos šviesios spalvos, tvirta konstrukcija, baldai turi būti lengvai valomi.

Vaiko ir jaunuolio aplinkoje turi būti tai, kas jam teikia džiaugsmo ir pasitenkinimo: gražūs gėlėti tapetai, paveikslai su mėgstamais gyvūnais, lėlės. Paaugęs vaikas pats tvarkys savo aplinką, tačiau atminkite, kad pirmieji gyvenimo metai - būsimo gyvenimo pagrindas.

Vaiko kambariui galima parinkti įvairias medžiagas, skirtingas formas ir spalvas, sukurti šiltą ir žaismingą aplinką. Mažajam - žaismingas, šiltas ir saugus; paaugliui - modernus, šiuolaikinis ir kiek solidesnis stilius.