Vaikų žaidimų aikštelės įrengimas

Klausimas:
Rašome projektą, planuojame įsigyti žaidimų aikštelę vaikams ir 4 suoliukų su staliukais rinkiniai. Mus domintų visiškas aikštelės ir poilsio erdvės įrengimas, t.y. įrengimai, montavimas. Planuojame turėti ~ 6000 arba 7000 Eurų. Ką Jūs mums pasiūlytumėte? Mūsų svajonėse būtų supynės: tradicinės, galbūt dvivietės metalinės ir balansinės, žaidimų aikštelė, karuselė arba tinklinė žaidimų aikštelė. Taip pat suoliukai su staliukais ir šiukšlių dėžė.
Komentarai:
Pasiūlyti galime daug variantų. Jei darant ir dangą (smėlį), tai reikia mažinti gaminių skaičių, nes tam dalykui irgi išsileidžia nemaža dalis.
Peržiūrėkite mūsų katalogus. Išsirinkite gaminius, kurie jums patinka ir paruošime pasiūlymą. Nuo turimų lėšų atminusuokite montavimo kainą apie 300-400 Eur.
Smėlio kaina reikia žiūrėti nuo esamos vietovės. Žemės nukasimas, išvežimas, smėlio atvežimas, bet maždaug kainuoja apie 500-800 Eur (apytiksliai).
Vieni katalogai yra ES gaminių žaidimų aikštelių, bet taip pat prisegsiu ir rusiškų žaidimų aikštelių, jeigu labiau mėgstate šios šalies produkciją, ji pigesnė. Visi gaminiai sertifikuoti.
 
Sritis:
Sritis: