Natūralus ar mechaninis vėdinimas

Klausimas:
Norėčiau patarimo. 48~m3 patalpos. Ar užtektų natūralaus vėdinimo ar reikia mechaninio tokiai patalpai, jei bus 3 radiatoriai? 8m ilgis, 2.6 plotis, 2.2 aukštis patalpos.
Komentarai:
Viskas priklauso nuo pastato ir patalpos sandarumo. Jei patalpa nesandari, gali pakakti ir natūralaus vėdinimo, tačiau priešingu atveju, priverstinis vėdinimas būtinas. Jis gali būti sukuriamas ventiliatorių arba mini rekuperatorių pagalba.
Marius Raulinaitis, UAB "IDV Group"
Radiatoriams vėdinimo tikrai nereikia, ir oro kokybę jų skaičius nelabai įtakoja. Svarbiausia, kokio dydžio (tūrio) patalpa, kiek joje būna žmonių, kiek laiko joje praleidžia, ir koks yra/galimas natūralus vėdinimas. Taip pat lemia kokia veikla vykdoma patalpoje. Tik žinant atsakymus i šiuos klausimus galima nagrinėti vėdinimo poreikį. Na, o jeigu daug nesigilinant, tai galiu užtikrinti, kad vienas iš mūsų siūlomų mini rekuperatorių tikrai užtikrins valdomą šviežio oro pritekėjimą, tuo pačiu gražins didžiąją dalį šilumos, kuri natūralaus vėdinimo atveju bus išmetama į lauką.
O jeigu nuspręsite nieko nedaryti, tai, manau, kad neuždusite. Vėdinimo nebuvimas standartinėse patalpose taip aštriai nejaučiamas, kaip šviesos nebuvimas naktį.
Užsiregistravę
3508 specializuotų įmonių
sm
0662***78
sm**********@***il.com
Sveiki, reiktų patarimo kokį rinktis ventiliatorių į vonios kambarį (3.5m2). Trasos ilgis būtų apie 7-9 metrai trasoje būtų 2vnt (90 laipsnių kampų) bei 1 trišakis į kurį jungsis atšaka iš WC kambario, planuojamas vamzdžio diametras 220m stačiakampis ventiliacinis plastmasinis vamzdis. Išėjimas į lauką bus nešildomoje palėpėje WC kambaryje stovi 75m3 ventiliatorius. Šiai minutei svarstau į vonios kambarį statyti 155m3 galingumo ventiliatorių. Ačiū už jūsų nuomones bei patarimus.
tu
0671***84
tu******@***il.com
Sveiki, reiktu patarimo kokį rinktis ventiliatorių į vonios kambarį (3.5m2). Trasos ilgis būtų apie 7-9 metrai trasoje būtų 2vnt (90 laipsnių kampų) bei 1 trišakis į kurį jungsis atšaka iš WC kambario, planuojamas vamzdžio diametras 220m stačiakampis ventiliacinis plastmasinis vamzdis. Išėjimas į lauką bus nešildomoje palėpėje WC kambaryje stovi 75m3 ventiliatorius. Šiai minutei svarstau į vonios kambarį statyti 155m3 galingumo ventiliatorių. Ačiū už jūsų nuomones bei patarimus.
li
0687***27
li*********@***il.com
Turiu drėgną rūsį apie 50 m3 talpos. Ką patartumėt iš ventiliatorių įdėti vieną oro padavimui, kad tiktų ir žiemai, o kitą ištraukimui?
vi
0607***56
vi**********@***il.com
Laba diena, Ar tinka bendrabučio kambaryje, kad sustabdyti rūkalų kvapus ateinančius per ventiliacijos angą?
si
+3706*****59
si*****@***il.com
Laba diena, Norėčiau sužinoti ar turit būtent šį ventiliatoriu TT PRO 150 T ?
to
0698***52
to************@***oo.com
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą. Kokiame karštyje jis gali dirbti? Ar gali atlaikyti 80-90 laipsnių karšti?
mi
+3706*****19
mi***************@***il.com
Laba diena, Nesenai įsigijau garažą garažų bendrijoje. Jis turi rūsį. Jis nėra šildomas. Noriu jį įsirengti taip kad būtų galima dirbti ir žiemą. Ieškau šildymo bei vėdinimo sprendimo. Planas yra šiltinti rūsi ir garažą, statyti radiatorių ir inline ventiliatorių kuris šalintų orą, tačiau dvejoju ar tai geriausias ir efektyviausias sprendimas ekonominiu atžvilgiu. Gal galite duoti rekomendacijų kokie sprendimai efektyviausi?
ma
+3706*****15
ma*************@***il.com
Sveiki, siunčiu užklausą.
ma
+3706*****15
ma*************@***il.com
Sveiki, siunčiu užklausą.
ro
0685***25
ro**********@***il.com
Kaip galėčiau užsisakyti šį ventiliatorių QUIET STYLE 100
20-33-541   Ištraukimo ventiliacija (naudota)
20-33-541 Ištraukimo ventiliacija (naudota)
UAB Medienos staklės
15 atsiliepimai 80% rekomenduoja
242 €
idvgroup-rekuperacijavedinimas.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 447462 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3508
Iš viso buvo užduota 151880 klausimų