Požeminio garažo vėdinimas

Klausimas:
Yra požeminis garažas, kuriam reiktų pagerinti vėdinimą. Gal ką galite pasiūlyti?
Komentarai:
Norint įrengti kokio nors tipo priverstinį vėdinimą, reikia turėti išėjimą į lauką oro pritekėjimui ir ištraukimui. Jei tokia galimybė yra, tuomet galima įrengti kanalinius ventiliatorius su šildytuvu arba be, taip pat jie gali turėti drėgmės daviklį operacijos valdymui. Jei norite daugiau informacijos, susisiekite su mumis, papasakosim plačiau. Vieno kanalinio ventiliatoriaus kaina siekia nuo 120 Eur su PVM. Montavimo paslaugų kaina nuo 100 Eur su PVM. Tačiau reikia vertinti vietoje, kokie reikalingi gręžimo darbai ir kitos papildomos medžiagos.
Marius Raulinaitis, UAB IDV Group
Garažams siūlome montuoti slėginį ištraukimo ventiliatorių, kuris užtikrina oro cirkuliaciją, o tuo pačiu ir drėgmės šalinimą iš garažo.
Rokas Petrašiūnas, Litmax Trading, UAB
Požeminiame garaže reikėtų įrengti oro šalinimą ir oro maišymą, kad intensyviau vyktų džiuvimas. Be abejo, reikia pagalvoti ir apie kompensacinį oro pritekėjimą (iš kur bus paimtas oras, kai veiks ištraukimas). Vasaros metu kompensacinį orą gali reikėti pašildyti (paradoksas, bet taip reikia, kad šiltas lauko oras nesikondensuotų ant vėsių požeminio garažo paviršių).
Gintaras, AVSA
Jeigu garažas turi bent vieną sieną besiribojančią su lauko erdve (ne su žeme) ir yra galimybė pajungti 220 V, galima sumontuoti mini rekuperatorių VL-100U5-E.
Eko2Šiluma, Ekspertai.lt
Klausk
eksperto