Išskirtinio dizaino vonios kambario įranga AM.PM

UAB "Kerpita" pristato naujieną Lietuvoje – tai Vokietijos gamintojo AM.PM vonios kambario baldai, praustuvai, maišytuvai, unitazai. Išskirtinio dizaino vonios kambario įranga AM.PM

AM.PM produktų stilius - puikus, stilingas, išskirtinis. AM.PM sukurta 2010 m. Vokietijoje tapo dinamiškiausiu šios pramonės šakos atstovu, kurį atspindi dešimtys prestižinių tarptautinių dizaino apdovanojimų ir milijonai patenkintų klientų visame pasaulyje.

Pats kompanijos pavadinimas puikiai apibūdina įmonės koncepsiją – AM.PM – jų produktais naudojamasi tiek ryte, tiek vakare. Kiekvieno rytas prasideda vonios kambaryje, tad jaukus ir patogus vonios kambarys su kokybiška ir išskirtinio dizaino įranga, nuteikia gerai dienos pradžiai. Čia pat ir užbaigiama diena, kuomet po sunkios ar įtemptos dienos galima pasimėgauti dušu ir nuplauti visos dienos nuovargį.

Siekdama išlaikyti vientisumą vonios kambaryje, AM.PM pasiūlė rinkai ne tik maišytuvus, unitazus ir kitą santechninę įrangą, bet ir baldus, aksesuarus. Kad būtų galima sukurti vonios kambaryje harmoningą visumą, AM.PM siūlo keletą kolekcijų: Sensation, Spirit V2.0, Spirit V2.1, Inspire, Like, Bliss L, Gem.

UAB Kerpita šiuo metu savo klientams siūlo rinktis vonios įrangą iš šių kolekcijų: Sensation, Spirit V2.0, Inspire, Like, Gem.

Visi AM.PM produktai yra sukurti dizainerių, kruopščiai apgalvotos formos, funkcionalumas. Ištyrus moterų ir vyrų įpročius, buvo sukurti maišytuvai skirti Jai ir Jam. Moterys mėgsta švarą vonios kambaryje, tad joms labai svarbu, kad maišytuvas būtų švarus, ant jo neliktų vandens dėmių. Atsižvelgiant į tai, daugumos maišytuvų snapeliai sukurti taip, kad vandens lašai ant jų neužsilaikytų, nuslystų, nepaikdami dėmių. Maišytuvų Spirit ir Like svirtimis lengva atsukti vandenį dviejų pirštų galiukais, taip jų neištepant.

Tuo tarpu vyrams AM.PM siūlo Spirit V2.0 kolekcijos maišytuvus, kurių svirties valdymas labai primena automobilio pavaros valdymą.

Visa AM.PM produkcija pagaminta iš geros kokybės medžiagų, kiekvienas produktas kruopščiai testuojamas Vokietijos laboratorijoje.

AM.PM – tai ne tik jaukus vonios kambarys, bet ir puikios emocijos nuo ryto iki vakaro.

Daugiau informacijos galite rasti UAB "Kerpita" internetiniame puslapyje ir mūsų padaliniuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Telšiuose ir Gargžduose.

Parengta pagal UAB "Kerpita" medžiagą
40% rekomenduoja
5 atsiliepimai
ni
2020-07-08, Telšiai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokia butu kaina 3 vnt. universaliu radiatoriu 22 tipo, 1200 ilgio, 400 plocio su pristatymu i Telsiu rajona.
al
2020-04-29, Šiauliai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina aliuminiai radiatoriai, aukstis 500mm ilgis 1200mm
s.
2019-11-06, Lentvaris
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Reikalingas dujinis katilas 50kv. patalpoms apšildyti t.p. ir karsto vandens paruošimui.
sa
2019-10-07,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
v.
2019-09-13, Šilalė
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ieškau "oras vanduo" šilumos siurblio 200 kvadratų namui (medinis apšildytas). Norėčiau kaip ir visi gero už priimtiną kainą.