Am.Pm unitazai: patikimumas ir ilgaamžiškumas

Kokybiškas unitazas yra neatskiriama vonios arba vonios kambario dalis. Pasaulinėje rinkoje pristatomas unitazų asortimentas stebina savo gausa. Tarp jų, spėję išpopuliarėti Am.Pm unitazai, kurių patikimumą ir ilgaamžiškumą daugelis pirkėjų jau galėjo įvertinti. Am.Pm unitazai: patikimumas ir ilgaamžiškumas

Am.Pm gaminiai yra žinomi dėl savo neprilygstamos kokybės, funkcionalumo ir stilingo dizaino. Dabar juos galima apžiūrėti ir visuose UAB "Kerpita" padaliniuose.

Skiriamieji bruožai

Am.Pm markės unitazų gamintojas yra Vokietijos kompanija. Kiekvienais metais bendrovė išleidžia naujus šių produktų modelius, kurie gaminami naudojant naujausias šiuolaikines technologijas ir visiškai atitinka tarptautinius standartus. Kiekvienas gamybos etapas yra kruopščiai kontroliuojamas aukštos kvalifikacijos specialistų, tai patvirtina ne tik išvaizda, bet ir gaminių ilgaamžiškumas. Am.Pm unitazų eksploatavimo garantija (santechniniam porcelianui) yra iki 25 metų, o tai rodo puikią kokybę. Nuolatinis modernizacijos procesas leidžia Am.Pm kompanijai nustebinti savo klientus su patobulintais unitazų puodų modeliais, kurie pasižymi originalia forma ir funkcionalumu.

Santechninio porceliano naudojimas gamybos procese prisideda prie aukštos kokybės, patvarių ir reprezentatyvių unitazų, kurie harmoningai papildo bet kokį interjerą, kūrimo. Kiekviena kolekcija susideda iš gražių ir šiuolaikinių unitazų formų, harmoningai derinančių originalų dizainą, neprilygstamą kasdienio naudojimo kokybę ir patogumą.

Privalumai

Prekės ženklo Am.Pm unitazai privalumai:

·Puiki kokybė. Su šių produktų kūrimu ir vystymu dirba geriausi Europos dizaineriai, kruopščiai apgalvojantys apie visas atskirų modelių detales. Naudojant šiuolaikines technologijas ir ilgametę patirtį, jie gamina originalius unitazus, kurie visiškai atitinka visas normas ir standartus, ir gali tarnauti daugiau nei dešimt metų.

·Stilingas dizainas. Kiekvienas unitazo modelis išsiskiria savo individualiu stiliumi ir estetiniu grožiu, kuris leidžia suderinti jį su kitais vonios kambario elementais.

·Funkcionalumas ir praktiškumas. Modernių medžiagų, tokių kaip porcelianas, ir patvarių detalių naudojimas padeda sukurti funkcinius produktus. Jie yra taip pat lengvai prižiūrimi ir nepraranda savo pradinės išvaizdos per visą veikimo laikotarpį.

Am.Pm unitazai pagaminti iš santechninio porceliano – higieniškiausios ir drėgmei atsparios medžiagos, naudojant naujausios kartos technologijas.

Nepriekaištingas atsparumas drėgmei, dėmėms ir kvapams - idealus glazūravimas net vizualiai paslėptose zonose.

Dauguma unitazų yra Rimless – be apvado, taip išvengiant nešvarumų kaupimosi ir palaikant 100 proc. higieną.

Švelniai užsidarantis dangčio mechanizmas paskaičiuotas 100 000 uždarymų, Duroplast medžiaga, iš kurios dangčiai gaminami, yra atspari įbrėžimams, o nerūdijančio plieno jungtys tarnaus mažiausiai 10 metų.

Rūšys

Am.Pm kompanijos unitazai priklausomai nuo konstrukcijos tipo gali būti montuojami tiek ant grindų, tiek ant sienos.

Am.Pm siūlo unitazus:

Pastatomus. Laikoma geru klasikinio interjero sprendimu. Tokie modeliai yra labiausiai funkcionalūs ir universalūs, todėl juos plačiai naudoja pirkėjai.

Pastatomus be bakelio. Dažniausiai naudojamas viešose vietose. Jie yra ergonomiški, lengvai naudojami ir lengvai montuojami.

Pakabinamus. Idealiai tinka standartiniam vonios kambariui dėl savo kompaktiško dydžio. Jų platus asortimentas leidžia jums pasirinkti tinkamiausią modelį, atsižvelgiant į individualius pageidavimus ir poreikius.

Visuose AM.PM unitazuose yra tam tikras išleidimo būdas – vertikalus, horizontalus, vertikalus gali būti su kampiniu išleidimu (nutekėjimo posūkis į komplektą neįeina). Vieno ar kito tipo pasirinkimą lemia patalpoje būdingos santechnikos sistemos savybės.

Verta pažymėti, kad kiekvienas dizainas, nepaisant pasirinkimo, gali vizualiai transformuoti jūsų vonios kambarį, suteikdamas jam išskirtinumo ir estetinį patrauklumą.

Am.Pm kompanija kuria ne atskirus produktus, bet kolekcijas, kurios apima ne tik unitazus, bet ir maišytuvus, baldus, bei aksesuarus. Taip siūloma pirkėjams susikurti vonios kambaryje vientisą stilių.

Šiandien didžiausią paklausą turi šios kolekcijos:

Spirit - tai aukštos kokybės unitazai su geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis ir ilgaamžiškumu. Jie pasižymi paprastu naudojimu, originaliu dizainu ir atsparumu drėgmei. Puikus pavyzdys yra Rimles (be apvado) FlashClean C701700WH“.

Like - tai itin modernūs tualetai, pagaminti iš higieninės medžiagos, kuri užtikrina maksimalų komfortą jų naudojimo metu. Didelė dangčio uždarymo sistema yra pranašumas. C808607SC.

Bliss L - tai ekonomiški unitazai su dideliu funkcionalumu, kurie gali būti puikus papildymas vonios kambariui.

Inspire - tai elegantiški unitazai su įbrėžimams atspariu paviršiumi. Jų dubuo be reljefo labai palengvina valymo procesą.

Gem - tai ergonomiški unitazai, kurie išsiskiria šešiakampio forma ir nepalyginamu funkcionalumu. Jiems būdingi tokie svarbūs rodikliai kaip atsparumas drėgmei ir dėmėms.

Sensation - tai kompaktiški unitazai, pagaminti naudojant moderniausias technologijas, todėl jie yra patvarūs ir praktiški.

Visos šios kolekcijos užima aukštas populiarumo reitingų pozicijas pasaulinėje rinkoje. Gerai apgalvotas dizainas, gamybos procese naudojamų medžiagų kokybė ir nepriekaištingas funkcionalumas daro šiuos santechninės keramikos gaminius vertais būti tarp lyderių.

Naudojimo ypatybės

Kaip ir bet kuris kitas baldas, unitazas taip pat reikalauja tam tikros priežiūros. Kad gaminys neprarastų savo originalių savybių, rekomenduojama laikytis kai kurių jo naudojimo savybių. Dėl santechninio porceliano savybių, iš kurio gaminami Am.Pm unitazai, jų nereikia dažnai valyti. Be to, šios medžiagos modeliai yra labai atsparūs chemijos poveikiui ir yra saugūs sveikatai.

Kaip valymo priemones rekomenduojama naudoti rūgštines ir šarmines medžiagas. Geriau nedelsiant atsisakyti abrazyvinių ir miltelinių dangų, kad būtų išvengta įbrėžimų.

Beveik visi pirkėjai palieka tik teigiamą atsiliepimą apie prekės ženklą Am. Pm. Dėmesys sutelkiamas į puikią Vokietijos produktų kokybę, jų originalų dizainą ir funkcionalumą. Santechnikos porcelianas, iš kurio gaminami prekės ženklo Am.Pm unitazai, daugelį metų nepraranda savo originalių savybių, išlaikydamas gryną baltą spalvą ir natūralų blizgesį. Nors į Lietuvą AM.PM produkcija atkeliavo dar palyginti neseniai, tačiau UAB "Kerpita" pirkėjai jau spėjo įvertinti ne tik gaminių dizainą, bet ir kokybę.

Šio prekės ženklo unitazai yra tikrai patikimi ir praktiški, o tai užtikrina maksimalų komfortą jų veikimo metu. Gamintojai gamybos procese naudoja pačias moderniausias ir patobulintas technologijas, kad kiekvienas modelis visiškai atitiktų tarptautinius kokybės standartus.

Profesionalus požiūris į gamybos procesą ir kruopštus kiekvieno etapo stebėjimas leidžia Am.Pm unitazams populiarėti visame pasaulyje.

Parengta pagal UAB "Kerpita" medžiagą
40% rekomenduoja
5 atsiliepimai
ni
2020-07-08, Telšiai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokia butu kaina 3 vnt. universaliu radiatoriu 22 tipo, 1200 ilgio, 400 plocio su pristatymu i Telsiu rajona.
al
2020-04-29, Šiauliai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina aliuminiai radiatoriai, aukstis 500mm ilgis 1200mm
s.
2019-11-06, Lentvaris
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Reikalingas dujinis katilas 50kv. patalpoms apšildyti t.p. ir karsto vandens paruošimui.
sa
2019-10-07,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
v.
2019-09-13, Šilalė
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ieškau "oras vanduo" šilumos siurblio 200 kvadratų namui (medinis apšildytas). Norėčiau kaip ir visi gero už priimtiną kainą.