​Koks unitazas labiausiai tinka jūsų namams

Rengdami ir ruošdami namo interjero planą, atlikdami remontą ar vykdydami statybas galvojate tikrai apie daug ką. Sienų (tapetų) spalva ir tekstūra, lubų aukštis, grindų danga, baldai, televizorius ir taip toliau. Daug kas interjere pasirenkama ne tik pagal praktiškumą bei funkcinę vertę, o grožį bei estetinę pusę. Unitazas neturėtų būti vienas iš pastarojo atvejo pasirinkimų, jį griežtai pirkite ir montuokite tik įsitikinę ilgaamžiškumu bei patvarumu. ​Koks unitazas labiausiai tinka jūsų namams

Dizaino aspektas

Šiuolaikiniame pasaulyje vis mažiau unitazų yra pastatomi. Žmonės tolsta nuo šio dizaino ir jau beveik dešimtmetį naujuose namuose savininkai bei NT vystytojai renkasi į sieną montuojamus unitazus. Juos lengviau ir valyti, ir prižiūrėti. Dėl pačio konstrukcinio stiliaus – dominuoja minimalizmas. Įprastai žmonės susižavi paprastumu, konstrukcija bei tuo, kaip lengva jį yra valyti. Modernių pastatomų bei į sieną montuojamų unitazų internete ir geromis kainomis galite rasti čia – internetinėje parduotuvėje www.b-a.eu .

Taupiems verta žinoti - nuleidimo reguliavimas padeda sutaupyti vandenį

Jeigu šeimoje yra daug žmonių ir norite šiek tiek sutaupyti su vandens išlaidomis arba gyvenate užmiestyje, kur patys pumpuojate vandenį – geriausi unitazai yra su dviem mygtukais. Dažniausiai tai yra mažesnis ir didesnis mygtukai, kur mažesnysis vienu kartu nuleidžia apie du, du su puse karto mažiau vandens nei ta srovė, kuri atsiranda paspaudus didesnįjį.

Taip pat naudinga – dvigubo bakelio sistema. Vanduo bakelyje nesikondensuoja bei turi mažesnę tikimybę patvinti, prapliupti. Jis yra ir tylesnis, ergonomiškesnis. Daugiabučių namų gyventojai sužinoję apie dvigubų bakelių privalumus, paprastai į kitus modelius dairosi retai.

Kuo panašesnis į vonią ar dušą

Jeigu jūsų vonios kambaryje yra ir tualetas, malonu ir gražu – palaikyti vonios vientisumą. Dažnai vonios kambaryje galima rasti ir tualetą, ir vonią, ir čiaupą. Tokiais atvejais turėtumėte palaikyti šiokį tokį estetinį panašumą, kad viskas susidėtų į gražią visumą. Maksimalaus perfekcionizmo nereikia, pakaks tik palaikyti tą patį motyvą.

Būtinai išsimatuokite ir atstumą tarp unitazo bei čiaupo, vonios. Ne tik dėl nepraktiškumo, kai dėl kuriozinių matavimo klaidų gali neatsidaryti stalčiukai, bet ir dėl saugumo, kad nešvarumai nuo unitazo nepatektų ant vonios, čiaupo.

Kainos atžvilgiu

Unitazas tikrai nėra ir niekada nebus brangiausias jūsų namų pirkinys. Taupyti jo sąskaita neverta, nes unitazas tikrai nebus keičiamas bent 10 metų, tam nekils jokio reikalo. Kokybiškos glazūros vienetas bus patvarus, veiks nepriekaištingai, tikriausiai nereikės ir nė vieno net pačio mažiausio remonto, kad galėtumėte gyventi komfortiškai.

Kaina, kurią sumokėsite, gali skirtis. Pigiausi vienetai kainuoja kiek mažiau nei 60-70 eurų, na, o specifinių poreikių turėtojams, žmonėms su negalia bei ypatingą dėmesį unitazo kokybę skiriantiems žmonėms tai kainuos tikrai daugiau nei 500, kartais net ir kelis tūkstančius eurų. Tokie unitazai jau yra išmanūs, turi apiplovimo funkcijas, gaminami iš specialių medžiagų. Jie reikalingi tikrai ne kiekvienam.

Ne visada pigiausias kiniškas

Daug vartotojų susižavi žema kaina. Tačiau, kaip rašėme kiek aukščiau, unitazas nėra tas įrenginys, kuris bus reiklus priežiūrai ar reikalaus finansinių investicijų. Jį nusiperkate vieną kartą ir – rami galva. Kiniški unitazai neretai būna pigiausi, bet jų matmenys dažnai būna kitokie, nei mūsų kraštų žmonės bus įpratę naudoti. Lenkiški, vokiški, lietuviški bei kitų Europos ar Vakarų pasaulio gamintojų unitazai yra geriau pritaikyti mūsų vartotojams.

Parengta pagal UAB Komeksimas medžiagą