Kaip įsigyti tinkamus biuro baldus

Įsirenginėjant naują biurą, neapseisite be naujų biuro baldų pirkimo ar gamybos. Štai keletas patarimų, kaip įsigyti gerus ir tinkamus darbui biuro baldus bei kaip suplanuoti darbo vietos interjerą: Kaip įsigyti tinkamus biuro baldus

1. Suplanuokite - dabar nėra būtina interjero dizainerį ar architektą vežtis į vietą, kurioje planuojate įsikurti. Užtenka išmatuoti biuro patalpas ir išmatavimus nusiųsti dizaineriui, o jis Jums atsiųs eskizą, kaip įsivaizduoja Jūsų darbo vietą: kokios spalvos vyraus Jūsų biure, kokius baldus parinkti ir kaip juos išdėstyti. Daugelis baldus gamininčių įmonių nemokamai paruošia baldų brėžinius, todėl pasinaudokite jų paslaugomis - nes vaizdas trimatėje erdvėje leis daug geriau įsivazduoti, kaip atrodys Jūsų biuras, nei biuro baldų ekspozicija baldų salone.

2. Nuspręskite biuro baldų savybes - turite nuspręsti, kokiomis savybėmis turi pasižymėti Jūsų biuro baldai, t.y. kokius krūvius turi atlaikyti, ar dažnai ketinate juos perstatinėti iš vienos vietos į kitą, nes nuo to priklauso, kokias stalų kojas geriausia pasirinkti, ir kitas savybes t.t.

3. Pasirinkite medžiagas, iš kurių bus gaminami biuro baldai. Tai gali būti medžio drožlių plokštė, medžio dulkių plokštė arba medžio masyvas. Pigiausias variantas yra laminuota medžio drožlių plokštė, tačiau ji taip nėra tokia tvirta kaip medžio dulkių plokštė. Pastarosios sąvybės leidžia baldus pagaminti įvairiausių formų, apvalų darbo stalą Rekomenduojama biuro baldų gamyboje naudoti 18 arba 25 mm storio medžio drožlių ar dulkių plokštę.

4. Spalvos pasirinkimas. Medžio dulkių ir drožlių plokštės gai būti daugiau nei 100 spalvų ir daugiau nei 1000 raštų. Jos taip pat gali būti dengiamos natūraliu medžio lukštu.

5. Išsirinkite įmonę, kuri gamins Jūsų biuro baldus. Rekomenduojama savo pasirašytą baldų specifikaciją išsiųsti keletui įmoni. Gavus atsakymus, išsirinkti geriausią kainą siūlantį baldų gamintoją. Taip pat rekomenduojama atkreipti dėmesį į pačios įmonės darbuotojų bendravimą, ar nereikia jų raginti, ar suteikia garantinį laikotarpį baldams.