Spyruokliniai čiužiniai

Spyruokliniai čiužiniai

Viena iš populiariausių čiužinių rūšių – spyruokliniai čiužiniai pasižymi ilgaamžiškumu ir aukšta kokybe. Spyruoklinių čiužinių pagrindas yra sudarytas iš kišeninių spyruoklių bloko, kuris yra giliai čiužinio viduje, todėl spyruoklės niekuomet nesijaučia. Tokia čiužinio sandara suteikia tvirtą atramą kūnui, tiksliai paskirsto svorį ir ideliai prisitaiko prie kūno anatomijos. Dar vienas spyruoklinių čiužinių privalumas – tai puikus pralaidumas orui, todėl šie čiužiniai nekaupia šilumos ir niekada nepelija.

Pristatome platų spyruoklinių čiužinių asortimentą, kuriame atrasite įvairių skirtingomis savybėmis pasižyminčių čiužinių. Pirkdami galite rinktis skirtingų atspalvių trikotažinius audinius, į kuriuos įvelkamas čiužinys. Prireikus čiužinį galima lengvai ir patogiai išvilkti, čiužinio apvalkalas skalbiamas nurodytoje temperatūroje.

Aukštos kokybės spyruokliniai čiužiniai už gerą kainą! Norėdami sužinoti daugiau informacijos, skaitykite apie kiekvieną čiužinį atskirai, o prireikus kreipkitės į mūsų konsultantus, kurie plačiau supažindins su kiekviena čiužinio rūšimi ir padės išsirinkti tinkamai.
Šiaulių g. 26, Magutiškių k. Zarasų raj. LT-32105