Fasado architektūriniai elementai, dekoras

Ruošiatės statyti namą, o gal jau turite? Nuosavas namas - tikrai nemaža investicija. Labai tikėtina kad norite turėti išskirtinį namo fasadą ir ieškote kaip tai įgyvendinti. Fasado architektūriniai elementai, dekoras

Jums į pagalbą ateina klasikiniai architektūriniai elementai: langų apvadai, karnizai, rustai...

Mes jau nuo 2012 m. Lietuvos rinkoje pristatome sparčiai populiarėjančią naujieną - fasado dekoracijas iš polistirolo su kietu padengimu. Šios gamybos technologijos dėka, palengvėja eksterjero dekoravimo darbai, sutrumpėjo lipdinių montavimo laikas bei sumažėjo kaina.

Dekoratyvinių elementų iš EPS pagalba paversite namą įdomiu, stilingu ir prestižiniu statiniu. Be to, elementai pakels namo vertę ne tik nekilnojamojo turto rinkoje, bet ir kaimynų akyse.

Per virš 20 veiklos metų mūsų gamintojas užsitikrino tiek individualių klientų, architektų, tiek rangovų pasitikėjimą ir gerą reputaciją.

Mūsų siūlomi fasado dekoro elementai yra labai lengvi, todėl lengvai montuojami ir neapkrauna pastato sienų, be vargo gali būti montuojami ant visų tipų fasadų. Jie skirti vizualiai padidinti arba sumažinti statinį, išryškinti jo individualumą, paslepia tam tikrus trūkumus. Panaudojant daug horizontalių skiriamųjų dekoro elementų, pastato aukštis atrodo mažesnis nei yra iš tikrųjų.

Dekoratyvinių fasadų elementus galime skirstyti į kelias kategorijas: langų ir durų apvadai, karnizai, rustai, kolonos ir kiti... Taip pat galima pagaminti lanko formos profilius (arka). Arkiniai elementai dažnai naudojami langų ar durų viršutinėje dalyje. Reikia atkreipti dėmesį į platų standartinių elementų asortimentą bei galimybę gaminti pagal kliento pateiktus brėžinius. Didelis pasirinkimas atveria neribotas fasado dizaino elementų galimybes. Jūs galite sukurti individualią, nepakartojamą savo namo išvaizdą, kuri džiugins jus ir trauks aplinkinių dėmesį.

Fasadų apdailos elementų pranašumas tuo nesibaigia. EliteDecor.lt Elementai „MatBud“ ne tik suteikia pastatui puikią išvaizdą, bet ir sulaiko šilumą, nes putų polistirolas yra puikus šilumos izoliatorius: atsparus ugniai, atmosferos temperatūrai, drėgmės svyravimams, ultravioletiniams spinduliams. Dekoro pagrindas gaminamas iš didelio tankio polistirolo EPS 150-200. Jis dengiamas armavimo klijais ir tik po to įspaudžiamas fasadinis armavimo tinklelis. Tada klijais formuojamas elemento paviršius, kuris gruntuojamas išorės darbams skirtu giluminiu gruntu. Gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės patikimų gamintojų medžiagos. Klientas gauna gaminius jau paruoštus montavimui ir dažymui.

Parengta pagal UAB KUBĖ EliteDecor.lt medžiagą
Laisvės pr. 82, Vilnius