Interjero dekoras, lipdiniai iš gipso ir poliuretano

Kiekvienas iš mūsų turi norą apsupti save gražiais daiktais. Pradėkime nuo interjero. Pirmas etapas - sienų ir lubų dekoravimas dekoratyviniai profiliais. Vienam patinka modernas, kitam - klasika, trečiam - minimalizmas. Atrodytų kad sienų juostos ir karnizai - tai neatsiejami klasikinio interjero elementai, ir formuojant kitokio stiliaus interjerą jų panaudoti neįmanoma. Taip yra tik iš pirmo žvilgsnio. Juostų dizainų yra nemažai, variantų pakanta praktiškai bet kokiam stiliui įgyvendinti. Interjero dekoras, lipdiniai iš gipso ir poliuretano

Klasikiniai interjerai pasižymi juostų gausa, dažnai su ornamentu. Jos dažniausiai yra dažomos balta spalva, nors kartais ne vengiama aukso ir kitų spalvų.

UAB KUBĖ EliteDecor.lt prekiauja lipdiniais jau nuo 2013 m. Per tą laiką sukaupėme nemažą patirtį. Siūlomo asortimento tikrai pakaks bet kokių norų igyvendinimui.

Moderniuose interjeruose juostos kuklesnės. Dažnai juostos naudojamos apšvietimui paslėpti. Taip pat lubiniai karnizai dažnai naudojami kaip karnizai užuolaidom. Spalva dažnai balta, bet galima sutikti interjerų kur jos gali būti išdažytos visomis vaivorykštės spalvomis.

Gipsas ar poliuretanas? Šiai dienai yra dvi pagrindinės puikiai šiems darbams tinkančios medžiagos. Visu pirma - tai šimtmetines tradicijas turintis gipsas. Gipsas - gera stabili natūrali medžiaga, nebijanti temperatūrų svyravimų. Šiais laikais jį gamina su stiklo pluošto armavimu kas padidino jo patvarumą. Gipso pagalba galima sukurti ypatingo išskirtinumo interjerą. Poliuretanas - pradėta naudoti prieš kelis dešimtmečius. Poliuretanas pagrindinis gipso "konkurentas"- tvirta, lengvai montuojama ekologiškai švari medžiaga. Nebijo drėgmės. Poliuretano lipdiniai kiek pigesni už gipso. Iš minusų - esant temperatūrų svyravimams kaip ir bet koks plastikas plečiasi / traukiasi. Šiems judėjimams suvaržyti reikalingi geri klijai ir atsakingas montavimas.

Mūsų salono nuotrauka:

Gipso lipdinių stendas mūsų ekspozicijoje:

Labai populiarus dekoro elementas - Rozetė. Rozetės kaip taisyklė klijuojamos ant lubų ties šviestuvu, bet moderniuose interjeruose jų pagalba sukuriamos nestandartinės įdomios kompozicijos.

Židinio apdaila.

Jei pas jus tikras židinys, rinkitės apdailą iš gipso. Jei apdaila tik sienos dekoracija, turime variantų ir iš poliuretano.

Parengta pagal UAB KUBĖ EliteDecor.lt medžiagą
Laisvės pr. 82, Vilnius