Kodėl rinktis dirbtinę žolę?

Pagrindiniai privalumai Kodėl rinktis dirbtinę žolę?

Lyginant su natūralia žole, dirbtinės privalumai yra akivaizdūs. Anksčiau dirbtinė žolė nebuvo tokia kokybiška ir neatrodė taip gražiai kaip dabar.
Technologijos kuo toliau, tuo labiau tobulėja, ir dabar dirbtinė žolė atrodo kaip natūrali. Taigi dirbtinė veja pasižymi tuo, kad jos:

1. NEREIKIA PJAUTI
Šiomis dienomis, esant dideliam mūsų gyvenimo užimtumui, nėra taip paprasta rasti laisvą dieną paimti į rankas žoliapjovę. Užtat dirbtinės vejos Jums niekada nebereikės pjauti. Nė karto! Tai taip pat duoda papildomą naudą, nes nereikia pirkti žoliapjovės ir skirti jai vietos laikymui. Mums tai yra didžiulis privalumas – veja be jokio vargo!

2. NEREIKIA LAISTYTI
Šiandien pasaulyje vandens taupymas darosi vis opesnė ir aktualesnė problema. Turint dirbtinę veją Jums daugiau niekada nereikės laistyti žolės, o taip Jūs tiesiogiai prisidėsite prie vandens taupymo ir aplinkos saugojimo, o be to sutaupysite ir savo asmeninių kaštų.

3. MINIMALI PRIEŽIŪRA
Retam žmogui patinka leisti savo brangų laiką ir pinigus kruopštiems vejos priežiūros darbams: aeruoti, skarifikuoti, laistyti, pjauti, iš naujo sėti ir tręšti veją. Jei nesate vienas iš tų, tada dirbtinė veja yra puikus sprendimas, nes ji iš esmės nereikalauja jokio aptarnavimo. Mes rekomenduojame retkarčiais veją prašukuoti, pašalinti šiukšles ir apskritai laikyti ją tvarkingą. Gyvenimas be vejos priežiūros – tikra palaima! Tai taip pat didelis privalumas, jei jūs ketinate pirkti dirbtinę žolę verslui: poilsio namams, viešbučiui ar SPA salonui.

4. NENUVYS
Jums nebereikės nerimauti dėl pripučiamo vandens baseino, augalų vazono ar kitko, kas uždengtų veją ilgesnį laiką – skirtingai nuo natūralios vejos, dirbtinė žolė nenuvys ir neparuduos.

5. VISADA ir VISUR ŽALIUOJANTI VEJA
Dirbtinė žolė žaliuos, net šešėlyje ar šiaurės pusėje. Tai yra vietos, kuriose natūrali veja tikrąja ta žodžio prasme kovoja dėl išgyvenimo. Bet dirbtinė žolė žaliuos visur, kur ją įrengsite.

6. APLINKOS TAUSOJIMO FAKTORIUS
Šiame amžiuje mes visi turėtume būti susirūpinę dėl aplinkos. Pagrindinis dirbtinės žolės neigiamas aspektas yra gamybos procesas, kuris reikalauja polimerinių medžiagų (o tai reiškia – naftos išteklių) vartojimo dideliais kiekiais.

Tai visiškai teisinga, kad ši produkcija gamina anglies pėdsaką, kuris turi neigiamą poveikį aplinkai. Tačiau yra daugybė teigiamų faktorių, kurie, kaip mes manome, atsveria neigiamą gamybos faktorių:

A) VANDENS TAUPYMAS
Dirbtinė veja padeda sutaupyti vis mažėjančias gėlo vandens telkinių atsargas. Manome, kad jau šio vieno argumento užtenka kaip įtikinamos priežasties dirbtinės vejos pasirinkimui.

B) NEREIKIA PJAUTI – ENERGIJOS TAUPYMAS
Pasak Aplinkos apsaugos agentūros (EPA) 1 valanda žolės pjovimo benzinine vejapjove atitinka apie 60 km kelio automobiliu. Jei veja buvo pjauta pusvalandį 10 kartų per metus, tada žoliapjovė bus išmetusi į aplinką teršalų, atitinkančių 4.660 km kelio važiuojant automobiliu. Manome, kad tai yra dar vienas įtikinamas argumentas UŽ dirbtinę veją.

C) JOKIŲ CHEMIKALŲ
Pesticidai ir herbicidai yra plačiai naudojami vejos priežiūrai. Tiesiog apsilankykite savo vietos „pasidaryk pats“ parduotuvėje ir pamatysite, kokia yra įvairių cheminių priemonių pasiūla piktžolėms, samanoms naikinti. Turint dirbtinę žolę Jums nereikės naudoti šių aplinkai kenksmingų produktų.

D) NELIEKA ATLIEKAMŲ ATRAIŽŲ (kai klojamos ruloninės vejos)
Jei nebus tinkamai utilizuotos, natūralios žolės atraižos gali būti žalingos aplinkai, nes po lietaus jos gali užkimšti kanalizaciją, ir galiausiai užteršti vidaus vandenis pesticidais, tokiu būdu griaudamos subtilią ekosistemos pusiausvyrą mūsų miestuose ir kaimuose.

Privalumai VAIKAMS:

Visos mūsų dirbtinės dangos gaminamos pagal aukščiausius standartus, siekiant užtikrinti saugumą ir ilgaamžiškumą. Manome, kad yra keli pagrindiniai dirbtinės žolės privalumai vaikams:

DAUGIAU JOKIO PURVO! Pagaliau baigėsi tos dienos, kai po kiemo ar sodo žaidimų vaikai grįžta namo žeme, žole ir kitokiu purvu išteptais drabužiais.

PUIKIAI TINKA LIETUVIŠKIEMS ORAMS. Net saulėtą vasaros dieną sulaukiame lietaus ir net kelis kartus per dieną. Dirbtinė žolė išdžius greičiau negu natūrali, nes ji nesulaiko vandens ir tokiu būdu nesusidaro balos. Tai reiškia, kad iš karto po lietaus Jūsų vaikai galės bėgti žaisti atgal į sodą ir ilgiau būti bei žaisti gryname ore!

MINKŠTA VEJA NET MAŽIAUSIOMS PĖDUTĖMS. Mūsų asortimentas buvo sukurtas vienu principu: kad reali išvaizda atitiktų pojūčius vaikščiojant ant dirbtinės vejos. Jūsų mažyliui patiks bėgioti ant šios žolytės!

GALIMA VALYTI. Mažyliai labai mėgsta tyrinėti pasaulį ragaudami viską iš eilės, o dirbtinę žolę galima plauti net su plovikliais, todėl Jūs visada būsite ramūs, kad mažylis nesuvalgys kokio “keisto” ir nevalgomo dalyko.

NEREIKIA UŽPILDYTI SMĖLIU. Smėlio užpildas, mažos granulės, dažnai naudojami dirbtinės žolės dangai prislėgti ir padėti išlaikyti vertikalų žolės plaušo stovėjimą. Mūsų produkcijos asortimentas buvo papildytas dangomis, kurių nebūtina užpildyti. ROYAL GRASS® pasitelkė brangesnį gamybos būdą, išgaunant tankesnę dangą. Tai reiškia, kad Jums neteks jaudintis, kad Jūsų vaikutis netyčia paragaus smėlio ar granulių.

JOKIŲ CHEMIKALŲ ir ŽOLĖS PJOVIMO! Jums nebereikės naudoti pavojingų cheminių medžiagų, kaip pesticidų ir trąšų. Taip pat daugiau nebereikės pjauti žolės, nes ji bus visada kaip ką tik nupjauta, ir kuriems nebereikės laukti, kol tėtis pjaus veją ar kol joje nebeliks pesticidų, kad galėtų joje saugiai žaisti ir bėgioti.

JOKIŲ ALERGIJŲ! Paskutiniu metu vis daugiau vaikų ir suaugusiųjų kenčia nuo alergijos. Dirbtinė veja nesukels panašių problemų, kaip kad tai sukelia natūrali žolė.

Privalumai NAMINIAMS GYVŪNAMS

Šiais laikais vis daugiau naminių gyvūnų mylėtojų renkasi dirbtinę žolę. Kodėl?


DRENAŽAS. Visi mūsų produktai turi drenažo skylutes, kurios leidžia skysčiams lengvai nubėgti po danga. Tačiau, jei dirvožemis yra molingas ir skysčiai sunkiai susigeria į žemę, tada Jums reikia turėti minty, kad šlapimas nubėgs į apačią tiek, kiek tai leis pati dirva.

LENGVA VALYTI. Kai produktas yra pagamintas iš plastiko, jį lengva valyti: galima tik su žarna arba laistytuvu; kitais atvejais Jūs puikiausiai galite naudoti muilą ir ploviklius.

NELIEKA RUDŲ DĖMIŲ. Skirtingai nuo natūralios vejos, dirbtinė nenuvys ir neparuduos, jei šuo nusišlapins toje vietoje.

TRAUKIMO GALIA. Šunys mėgsta kasti žemę, bet mūsų danga yra kruopščiai patikrinta ir gali atlaikyti šuns ar katės nagų išdaigas.

Parengta pagal Svajonių Vejos medžiagą
svajoniu_vejos_logas_300.png

Svajonių Vejos

Lazdynų g. 21-101, 04129 Vilnius
93% rekomenduoja
13 atsiliepimai
ra
2022-10-05, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
zi
2022-06-27, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Gyvenam kaime, dažnai šienaujam su žoliapjove, žolę naudojam mulčui, bet kartais jos būna per daug. Ar galima ją išpilti miške, kokioj apžėlusioj vietoj, tiesiog palikti kompostuotis?
da
2021-11-12, Mažeikiai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
sh
2021-07-09, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi. Kokia kaina būtų lapinio medžio 4,5 - 5metrų aukščio kurio laja 2 -2,5 metro? Gamybos terminai? Ačiū. Vilma
to
2021-04-10, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Galvojame išlyginti sklypą, kuriame želia paprasta žolė, užpilant nelygumus kažkokia žeme. Vejos idealios nesitikime, tiesiog labai nelygus paviršius. Ką rekomenduotumėte pilti, o gal ir atsirastų įmonė, kuri atvežtu tokios žemės ir išlygintų plotą? Domina kaina Vilniaus raj.
Ši įmonė parašė, kad padės, perdavė klausimą kolegai, bet tas kolega taip ir nesusisiekė niekada.
ed
2021-03-08, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Planuojame golfo aikštyno plėtros darbus įrengiant PAR3-lauką. Prašytume iki vasario 18 dienos pateikti komercinį pasiūlymą sekantiems žemės darbams: Green+Tee pagrindų vejoms iškasimas ir grunto išvežimas (iki 300 m atstumu) Plotas 4000 m2 Gylis 60 cm Green+Tee pagrindų vejoms užpilimas smėliu (transportavimo kelias iki 500 m) Plotas 4000 m2 Gylis 60 cm Bunkerių pagrindų iškasimas ir grunto išvežimas (iki 300 m atstumu) Plotas 800 m2 Gylis 120 -150 cm Bunkerių pagrindų užpilimas smėliu (transportavimo kelias iki 500 m) Plotas 800 m2 Gylis 15 cm Drenažinių griovių iškasimas ir grunto išvežimas (iki 300 m atstumu) 4520 m Gylis 50 cm x plotis 30 cm Drenažinių griovių užpilimas skalda/gruntas (transportavimo kelias iki 500 m) 4520 m Gylis 50 cm x plotis 30 cm Dirvožemio paviršiaus lyginimas/planiravimas Plotas1868 m2
ev
2021-03-03, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, esu architektė, interjero dizainerė iš "5 architektai" komandos. Turime interjero dizaino projekto - tropinių vaisių parduotuvės interjerą. Jam reikalingi dirbtiniai, tropiniai augalai - palmės, vijokliai ir pan. Ties šiuo projektu svarstome užmegzti bendradarbiavimą su Jumis. Ar galėtumėte atsiųsti prekių katalogą su kainomis, ar pamatyti produkciją Vilniuje? Galime susiskambinti ir išsiaiškinti viską gyvai.  Lauksiu atsakymo, geros dienos.
de
2020-12-02,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau pasiklausti ar gaminate tokiems vazonams augalus kartu, kad būtų: 1. Dirbtinis vijoklis 2. Dirbtinių akmenukų (juodų arba baltų) 3. Masės vazone, kad nereiktų pilno pripilti akmenukų. Gali būti: žemės pakaitalas, ar putplasti. Arba gal turite, kokių pasiūlymų, tai pat parašykite. Vaizdas, kad atrodytų taip ,kaip nuotraukoje. Išmatavimus patikslintume vazono. Labai lauksiu atsakymo su, kainomis bei pasiūlymais.
gi
2020-08-25, Alytus
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau sužinoti ar Jūs užsiimate sklypo reljefo formavimu? Įsigijome sklypą, ir ten šlaitas, toks visas sklypas iš viršaus žemėja į apačią. Domina landšafto architekto paslaugos, kad patartų kaip susiplanuoti protingai reljefą ar ten peraukštėjimą kokį daryti, ar ką :) Sklypas yra Alytuje. 22 arai.
ro
2020-04-18,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
ro
2020-03-03,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi. Kokia degumo klasė?
bi
2019-06-30, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar galėčiau gauti konsultaciją dėl 6 a sklypo (su šlaitu 2,5 m. x 10 m.) sutvarkymo? Šlaito nuolydžiai dar nėra suformuoti. Ar galėsite patarti ir dėl šlaito?
er
2019-05-28, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Gal galėtumėte paskaičiuoti kokia būtų kaina žalios dirbtinių augalų sienos biure? 6m2 Bendras aukštis 2600, 1 dalies plotis 1170mm. Iš viso 2 dalys. Objektas Klaipėdoje. Norėjau pasiteirauti ar pagamintumėte iš dirbtinių augalų?
93% rekomenduoja
13 atsiliepimai
ra
2022-10-05, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
zi
2022-06-27, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Gyvenam kaime, dažnai šienaujam su žoliapjove, žolę naudojam mulčui, bet kartais jos būna per daug. Ar galima ją išpilti miške, kokioj apžėlusioj vietoj, tiesiog palikti kompostuotis?
da
2021-11-12, Mažeikiai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
sh
2021-07-09, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi. Kokia kaina būtų lapinio medžio 4,5 - 5metrų aukščio kurio laja 2 -2,5 metro? Gamybos terminai? Ačiū. Vilma
to
2021-04-10, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Galvojame išlyginti sklypą, kuriame želia paprasta žolė, užpilant nelygumus kažkokia žeme. Vejos idealios nesitikime, tiesiog labai nelygus paviršius. Ką rekomenduotumėte pilti, o gal ir atsirastų įmonė, kuri atvežtu tokios žemės ir išlygintų plotą? Domina kaina Vilniaus raj.
Ši įmonė parašė, kad padės, perdavė klausimą kolegai, bet tas kolega taip ir nesusisiekė niekada.
ed
2021-03-08, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Planuojame golfo aikštyno plėtros darbus įrengiant PAR3-lauką. Prašytume iki vasario 18 dienos pateikti komercinį pasiūlymą sekantiems žemės darbams: Green+Tee pagrindų vejoms iškasimas ir grunto išvežimas (iki 300 m atstumu) Plotas 4000 m2 Gylis 60 cm Green+Tee pagrindų vejoms užpilimas smėliu (transportavimo kelias iki 500 m) Plotas 4000 m2 Gylis 60 cm Bunkerių pagrindų iškasimas ir grunto išvežimas (iki 300 m atstumu) Plotas 800 m2 Gylis 120 -150 cm Bunkerių pagrindų užpilimas smėliu (transportavimo kelias iki 500 m) Plotas 800 m2 Gylis 15 cm Drenažinių griovių iškasimas ir grunto išvežimas (iki 300 m atstumu) 4520 m Gylis 50 cm x plotis 30 cm Drenažinių griovių užpilimas skalda/gruntas (transportavimo kelias iki 500 m) 4520 m Gylis 50 cm x plotis 30 cm Dirvožemio paviršiaus lyginimas/planiravimas Plotas1868 m2
ev
2021-03-03, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, esu architektė, interjero dizainerė iš "5 architektai" komandos. Turime interjero dizaino projekto - tropinių vaisių parduotuvės interjerą. Jam reikalingi dirbtiniai, tropiniai augalai - palmės, vijokliai ir pan. Ties šiuo projektu svarstome užmegzti bendradarbiavimą su Jumis. Ar galėtumėte atsiųsti prekių katalogą su kainomis, ar pamatyti produkciją Vilniuje? Galime susiskambinti ir išsiaiškinti viską gyvai.  Lauksiu atsakymo, geros dienos.
de
2020-12-02,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau pasiklausti ar gaminate tokiems vazonams augalus kartu, kad būtų: 1. Dirbtinis vijoklis 2. Dirbtinių akmenukų (juodų arba baltų) 3. Masės vazone, kad nereiktų pilno pripilti akmenukų. Gali būti: žemės pakaitalas, ar putplasti. Arba gal turite, kokių pasiūlymų, tai pat parašykite. Vaizdas, kad atrodytų taip ,kaip nuotraukoje. Išmatavimus patikslintume vazono. Labai lauksiu atsakymo su, kainomis bei pasiūlymais.
gi
2020-08-25, Alytus
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau sužinoti ar Jūs užsiimate sklypo reljefo formavimu? Įsigijome sklypą, ir ten šlaitas, toks visas sklypas iš viršaus žemėja į apačią. Domina landšafto architekto paslaugos, kad patartų kaip susiplanuoti protingai reljefą ar ten peraukštėjimą kokį daryti, ar ką :) Sklypas yra Alytuje. 22 arai.
ro
2020-04-18,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
ro
2020-03-03,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi. Kokia degumo klasė?
bi
2019-06-30, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar galėčiau gauti konsultaciją dėl 6 a sklypo (su šlaitu 2,5 m. x 10 m.) sutvarkymo? Šlaito nuolydžiai dar nėra suformuoti. Ar galėsite patarti ir dėl šlaito?
er
2019-05-28, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Gal galėtumėte paskaičiuoti kokia būtų kaina žalios dirbtinių augalų sienos biure? 6m2 Bendras aukštis 2600, 1 dalies plotis 1170mm. Iš viso 2 dalys. Objektas Klaipėdoje. Norėjau pasiteirauti ar pagamintumėte iš dirbtinių augalų?