Anglies pluošto grindiniai šildymo tinkleliai, kilimėliai

GRINDŲ ŠILDYMO TINKLELIAI

Šios sistemos pagrindą sudaro atsparus šarmams stiklo pluošto tinklelis, kuris naudojamas, kaip pagrindas šildymo laidininkams. Jie yra pagaminti iš anglies pluošto kabelių, apsaugotų izoliacine juosta, sumažinančia šilumos nuostolius į apačią. Gaminami 12 dydžių standartiniai moduliai, kuriuos galima apjungti patentuota IP67 sertifikuota, 4 mm storio jungtimi.

Elektros maitinimas - 230 V. Anglies pluošto kabeliai yra apjungti lygiagrečiai į vieną skirstytuvą. Tai užtikrina, kad sistema dirbtų net tuo atveju, jei vartotojas pažeistų sistemą (pavyzdžiui, jei šildytuvas pažeidžiamas ir anglies pluošto kabelis nutraukiamas). Tokiu atveju sistema nustos veikti tik ribotame, maždaug 1 m2, plote.

GRINDŲ ŠILDYMO KILIMĖLIAI

Pagal užsakymą gaminamus ir standartinius modulinius daugiasluoksnius šildymo elementus sudaro šilumą izoliuojantis, laidus ir atspindintis sluoksniai. Jų gamybai naudojami anglies pluošto šilumos laidininkai. Šie kilimėliai montuojami po lyginamuoju naujų grindų (keraminių, marmurinių, medinių ir kt.) sluoksniu, tarp lyginamojo sluoksnio ir naujų grindų, arba ant senųjų grindų (plaukiojančioms arba laminuotoms grindims). Šildymo elementai montuojami lengvai ir greitai.

PAGAL UŽSAKYMĄ GAMINAMOS SISTEMOS

Nestandartinio dydžio patalpose ne visuomet galima pritaikyti modulinę grindų šildymo sistemą. Tokiais atvejais galima naudoti grindų šildymo kilimėlį Genius Carbon pagal specialų užsakymą, atitinkantį patalpos šilumos poreikį (20-100 W/m²). Šie šildymo elementai yra projektuojami pagal šildomo kambario formą ir dydį. Patogiausioje vietoje sumontuojama elektros jungtis sistemos maitinimui (230 V). Maksimalus vieno šildymo kilimėlio plotas 25 m².