Grindinio šildymo tinklelis Warmset Gold
Kaina: 72 EUR/m²
Grindinio šildymo tinklelis Warmset Black
Kaina: 63 EUR/m²
Grindinio šildymo kilimėlis Warmset Aluminum Black
Kaina: 62 EUR/m²
Termostatai grindiniam šildymui protingo namo sistema
Kaina: 85.00 EUR/vnt.
Termostatai grindiniam šildymui (laidiniai termostatai)
Kaina: 15.00 EUR/vnt.
Termostatai grindiniam šildymui
Kaina: 64 EUR/vnt.
Termostatas grindiniam šildymui
Kaina: 28 EUR/vnt.
AHT Programuojamas termostatas
Kaina: 55.99 EUR/vnt.
Amorfinio metalo grindų šildymo kilimėlis 0.5x1.2 m
Kaina: 38.70 EUR/vnt.
AHT ELEKTRINIS GRINDŲ ŠILDYMO KILIMĖLIS 1,00 M2 (1 M)
Kaina: 59.71 EUR/vnt.
Programuojamas AHT termostatas
Kaina: 50.40 EUR/vnt.
Amorfinio metalo grindų šildymo kilimėlis 0.5x1.5 m
Kaina: 41.20 EUR/vnt.
Amorfinio metalo grindų šildymo kilimėlis 0.5x1.2 m
Kaina: 38.70 EUR/vnt.
Mechaninis elektrinio grindinio šildymo termostatas
Kaina: 35 EUR/vnt.
Išmanus elektrinio grindinio šildymo termoreguliatorius
Kaina: 60 EUR/vnt.
Išmanus elektrinio grindinio šildymo termoreguliatorius (Juodas)
Kaina: 90 EUR/vnt.
Išmanus elektrinio grindinio šildymo termoreguliatorius (Baltas)
Kaina: 90 EUR/vnt.
Išmanus elektrinio grindinio šildymo WIFI liečiamas termoreguliatorius
Kaina: 120 EUR/vnt.
Infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė 80W/m2
Kaina: 9.5 EUR/m
Infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė 150W/m2
Kaina: 9.5 EUR/m
PTC Infraraudonųjų spindulių plėvelė
Kaina: 10.5 EUR/m
Infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė 220W/m2
Kaina: 9 EUR/m
Grindų šildymo plėvelės
Kaina: 14.50 EUR/m²
Kolektorius reguliuojamas 12 žiedų su debitomačiais
Kaina: 300 EUR/vnt.
Kolektorius reguliuojamas 11 žiedų su debitomačiais
Kaina: 280 EUR/vnt.
Kolektorius reguliuojamas 10 žiedų su debitomačiais
Kaina: 235 EUR/vnt.
Kolektorius reguliuojamas 9 žiedų su debitomačiais
Kaina: 215 EUR/vnt.
Kolektorius reguliuojamas 8 žiedų su debitomačiais
Kaina: 195 EUR/vnt.
Kolektorius reguliuojamas 7 žiedų su debitomačiais
Kaina: 175 EUR/vnt.
Kolektorius reguliuojamas 6 žiedų su debitomačiais
Kaina: 145 EUR/vnt.
idt_jb.jpg

UAB „IDEATHERM“

Ateities g. 10, LT-08303 Vilnius
91% rekomenduoja
54 atsiliepimai
m.
2021-09-17, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Ar galite pasiūlyti šildymo ir vėsinimo sistemų lubose?
ri
2021-08-23, Birštonas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą).Kur galima įsigyti ? Prašome susisiekti su manimi.
ni
2021-05-24, Marijampolė
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Gyvename bute, šildomės kietu kuru malkomis, radiatoriai perduota šilumą. Kvadratūra apie 90 kv. Norime keisti į granulinį, kokie kaštai? Arba į oras vanduo. Kas geriau kokie pliusai minusai? Norėčiau detalesnės info.
li
2021-05-17, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Rūsyje stovi akumuliacinė talpa su gyvatuku saulės kolektoriaus ir karšto vandens pajungimui. Ateityje ketinu pajungti saulės kolektorių, klausimas būtų toks: kokius vamzdžius reik numatyti tiesimui nuo stogo iki katilinės, ar galima naudoti daugiasluoksnį vamzdį ir iki kokios temperatūros gali sušilti skystis saulės kolektoriuje?
aj
2021-05-14, Prienai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokį inverterį naudoti saulės elektrinei 2,4kW galios, kad trūkstamą elektrą paimt iš tinklo, o perteklių nukreiptų į elektrinį boilerį vandens šildymui? Be akumuliatorių krovimo.
jo
2021-05-13, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Butas 34m2, sename name dabar šildomės malkomis. 2 pereinami kambariai, virtuvė irgi pereinama. Ar užteks oras oras šildymo?
gi
2021-05-01, Jurbarkas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokia kaina būtų šildymo įrengimui/siurbliams ar pan. su montavimu ir pritaikymu senai santechnikai. Butas 50kv 3 aukštas. Šiuo metu yra kieto kuro katilas su radiatoriais ir kombinuotas vandens boileris.
ga
2021-04-30, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
la
2021-04-13, Biržai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
in
2021-04-02, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina Saulės elektrinė ir šilumos siurblys oras/vanduo su boileriu apie + - 200L ir montavimo darbais. Tėvų namas apie 130m2 gyvena kaime, kauno raj. apie 30km nuo Kauno. Dar neapsisprendėme ar tėvams apsimokėtų dėtis tik Saulės elektrinės kolektorius ar tik šilumos siurblys su boileriu ar abu kartu. Planuojame kreiptis dėl paramos abiem atvejais. Mus labiau domintų Saulės elektrinė 8kW ir 10 kW (stiklas/stiklas variantas , bet norėtume ir stiklas/plastikas kainas sužinoti, kad galetume rinktis) ir šilumos siurblys su boileriu komplektas su montavimo darbais. - Taip pat norėtume daugiau informacijos ne tik apie kainas sužinoti su montavimo darbais apie Saulės elektrines 8kW ir 10 kW stiklas /stiklas; stiklas/plastikas - bet ir apie Šilumos siurblio garsumą - triukšmingumą (dB)A ir kokius modelius siūlote bei koks jų energijos efektyvumas(klasė) pateiktuose pasiulymuose. - kokios garantijos - Kaip dažnai (kas kiek laiko reikia atlikti aptarnavimo darbus ir - kokios kainos aptarnavimo. Domina šilumos siurblys oras/vanduo su boileriu apie + - 200L Neturime issirinkę gamintojo, Tik kad oras vanduo sistemos norėtų, Pažystami kažką minėjo apie Cooper Hunter. Norėtųsi gauti kelis pasiulymus. Kadangi kaime tėvai gyvena, gana šalta žiema, tai svarbu kad tinkmas šildytuvas būtų, o mamymte megsta karštoj vonioj pagulėti. Kaip minejau tėvai, gyvena kaime. 30 km už Kauno. Namas 2jų aukštų blokinis, bendras plotas 130m2 (namas panašus i vadinamą Alytnamį, tačiau artimieji sako,kad gal į Vievio seniau statomus). O tiksliai tai nežinau. Per 2019 metus išnaudojo 6673kw elektros energijos Per 2020 iki lapkričio 30 d. išnaudojo 6683kw elektros energijos. šildymo tipas: - Radiatoriai - Kaip ir renovuotas (iš lauko apšiltina) išskyrus stogą, namo stogas senas iš asbesto, todėl galvojame apie saulės kolektorius ant tvarto stogo. Dabartinis Tiekiamos Elektros galingumas (jeigu teisingai ivardinau..) 8kW, pasiprašė, kad iki 11 kW Eso pakeltų , dar laukia ekspertu ivertinimo ka ir kaip daryti ir atsakymo. Šiuo metu atvado tipas- 3 -fazis 8kW Langai plastikiniai ? - Taip Perdanga šildyta - NE statytas namas - 1978 Pastatytas namas. - Iš blokų Gyvena 2 pensinio amžiaus. Per metus elektros sunaudoja apie 6683kW Rusys po namu užima apie pusę po namo ploto. Bendras namo plotas 130 m2 , gyvenamo ploto gal apie 77m2. Domina triuksmingumas, nes yra miegamasis kambarys antrame aukšte virš vonios, nes i Rūsį langelis yra kaip tik po vonia 1 aukšte. Prisegiau papaišytą namo planą.
ar
2021-03-30, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ruošiamės statyti 185 kv.m namą 9a sklype. Namas būs A+ klasės, todėl domina dvi sistemos geoterminis arba oras vanduo. Dėl oro-vandens tai šiek tiek nepatinka jų skleidžiamas garsas, nebent būtų labai tylūs. Teko pro kelis praeiti tai vieni garsiau dirba kiti vos girdisi. Sklype yra aukštai esantys gruntiniai vandenys. Namas bus vieno aukšto L formos su dvišlaičiu stogu, be garažo, šildymas tik grindyse. Būtų naudinga išgirsti kuris iš variantų labiau tiktų tokiam namui ir kokie būtų pasiūlymai su kainomis.
au
2021-03-24, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Namas 140 kv. m. Iki šiol naudojome Jotul židinį su ortakiais. Norėtume keisti šildymo sistemą, statyti šilumos siurblį. Dalyje namo yra išvedžiotas grindinis šildymas, bet jis niekada nebuvo pajungtas ir naudojamas. Radiatorių nėra. Nuo ko reikėtų pradėti? Kokį siurblį rinktis? Ar reikia projekto?
ro
2021-03-22, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Pirmame, antrame ir trečiame namo aukštuose, išvedžioti grindinio šildymo 18 mm diametro plastikiniai vamzdeliai, atstumas tarp plastikinių vamzdelių – 20 cm, prieš montuojant vamzdyną ant šilumos izoliacijos klojama plėvelė. Plastikiniai vamzdeliai išvedžiojami iki numatytų kolektorinių spintų namo pirmame, antrame ir trečiame namo aukštuose. Vamzdeliai išvedžiojami suformuojant atskirą reguliuojamą šildymo zoną kiekviename namo kambaryje. Šildymas automatinis (dujinį katilą pirkėjas įsigyja nuosavomis lėšomis). 2 kambarių butas 45kv. kokia kaina būtų dujinio katilo?
do
2021-03-09, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Grindinis šildymas sausuoju būdu. Antrame aukšte išardytos grindys iki balkių, planuoju įrenginėti grindinį šildymą sausuoju būdu. Grindų daug sukelti nenoriu, nes ir taip žemos lubos. Ar yra sauso tipo grindinio šildymo plokštės, kurias galima montuoti iškart ant balkių ar vis gi reikalingas tvirtas pagrindas? Sumontavus vamzdžius, kokias plokštes dėti toliau? Finale bus parketas ir plytelės.
jj
2021-03-05, Raseiniai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar teisingai suprantu, kad grindinio šildymo ekonomija atsiranda tik dėl tų jutiminių +2 laipsnių skirtumo? Name šiuo metu galima naudoti miesto šildymą arba kieto kuro katilą. Jei noriu didesnės ekonominės naudos iš šildomų grindų, turėčiau įsirengti dujinį arba geoterminį šildymą, taip? Ar teisingai suprantu, kad šildomų grindų įrengimo kaštai neatsipirks, jei šildomasi bus per miesto šilumos tinklus arba kietu kuru?
si
2021-03-03, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Atleiskit uz kvaila klausima) Ar buna moderniu (pavizdys nuotraukoje) dujiniu radiatoriu? Aciu.
ai
2021-02-11, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domintų Jūsų pasiūlymas terminiam saulės energijos sprendimui, iki 200ltr katilui, iki 3 asmenų šeimai. Energijos perteklius per siurbliuką galėtų būti nukreipiamas į namo šildymo sistemą, prašymas tai įtraukti kaip sprendimo dalį. Namo šlaitinis stogas orientuotas į pietus, saulę tiesiogiai gauna iki 16 val vasarą ir iki 14 val žiemą. Dabartinis vonios katilas gali būti atnaujinamas jūsų sprendimu. Prioritetas pasirinkimui būtų mažėjančia tvarka: 1) sistemos efektyvumas ir technologinis naujumas 2) administravimo patogumas, įskaitant žiemą 3) sprendimo kaina
Atstovas atsiliepė, standartinį medžiagos paketą atsiuntė, bet į konkrečius klausimus ir nusiųstas foto atsakė, jog atsakymą suformuluos vasario pabaigoje. Kadangi neturiu nei modelio pasiūlymo+kainos, nei darbų apimties+kainos pasiūlymo, tai nežinau, turbūt įmonė velniškai užsiėmusi.
an
2021-02-10, Plungė
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėjau paklausti ar galima į senus špižinius radiatorius dėti automatinius nuorintojus? Ir jeigu taip, kur jie dedami?
vi
2021-01-11, Panevėžys
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Turiu išduotą statybos leidimą 150m2 A+ namui. Kai leis oro sąlygos, prasidės statybos. Namas vieno aukšto, Panevėžyje. Noriu jame įsirengti geoterminį šildymą, pajungtą nuo gręžinio. Taip pat planuoju ant plokščio stogo įsirengti saulės kolektorius. Žinau jog yra pigesnių šildymo sprendimų, tačiau noriu sukombinuoti šias dvi sistemas ir jų pagalba šildytis bei vėsintis namus. Šildyti vandenį, užmaitinti rekuperatorių ir t.t. Internete randu labai daug informacijos ir negaliu išsirinkti darbų vykdytojo, taip pat nežinau, gal kažkokius darbus turėčiau atlikti jau dabar. Kaip pvz. gręžinio gręžimas.
li
2020-11-30, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Grindinis šildymas. Kokia panašiai vandeninio grindinio šildymo projekto kaina 160m2 apšildomo ploto 2 a namui (energ. naud. C.) bus apšildoma kieto kuro katilu su akumuliacine talpa 1080L? Pagal primetimus 8 kontūrai pirmam aukšte ir 7 antrame, o ar užtenka vieno cirkuliacinio siurblio abiem aukštam ar reiktų dviejų ir koks tai būtų, nes mačiau, kad pas pažįstamus du stovi.
so
2020-11-26,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Turiu mūrinį namą, kūrenu granulėmis, 200m2. Granulių sunaudoju apie 25kg-30kg į parą, bet sąnaudos yra tokios pat nuolatos ar +12 ar -15 laipsnių. Kodėl taip yra? Pečių valau nuolatos, kas dvi-tris savaites.
la
2020-11-06, Šiauliai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Tiksi radiatorius ar termoreguliatorius prie jo. Garsas įkyrus ir gan stiprus. Namas 35 butų. "Triukšmauja" 2 radiatoriai iš 125. Ateinantis slėgis į namą apie 7 atm. į šildymo sistemą paduodamas 3,8 atm. slėgis.
va
2020-10-08, Vievis
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ieškau šilumos siurblio oras vanduo, kuris po naujų metų pakeistų granulinį katilą. Rengiuosi pildyti paraišką dėl paramos gavimo. Turiu pateikti būsimo siurblio naudingumo koeficientą. Ne mažesnį kaip 3. Namas naujos statybos gerai apšiltintas, 100 kv. Šildymas grindinis. Prašyčiau pasiūlyti optimaliausią siurblio variantą. Gerai būtų su integruotu boileriu.
ve
2020-09-28, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Noriu paklausti ar efektyviai veikia individualaus namo vėsinimas grindimis (80 m2 skydinis namas A+)? Ar nesikondensuoja drėgmė grindų paviršiuje? Ar nėra didelio diskomforto "liestis" prie šaltų grindų? Ar tai apskritai efektyvu žinant, kad šaltis laikosi žemai ir vės tik kojos?
da
2020-09-24, Mažeikiai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
g.
2020-07-31, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
55 m2 bute reikia paleisti radiatorius. Namas blokinis, nerenovuotas, viena lauko siena bute. Norėtumėm patvarių, kokybiškų, vokiškų radiatorių.
k.
2020-07-29, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norime keisti kieto kuro katilą į šilumos siurblį.
vi
2020-07-28, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Reikalingas 5-os klasės, kompaktiškas (nėra daug vietos pastatyti) granulinis katilas. Apšildomas plotas 200 m2, grindinis šildymas, esamoje sistemoje yra talpos 1,5 tonos. Tuo pačiu reikia kontūro karštam vandeniui žiemos metu gaminti.
al
2020-07-21, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina geoterminis šildymas/vėsinimas 340 kvm namui. Egliškių kaimas (Vilniaus raj).
ro
2020-07-07, Jurbarkas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Namas 120m2, apšildomas dabar užkraunamu katilu [malkos, anglys] siurblys varinėja vandenį [šiltą] boileris 120l. Žiemą pastoviai nekūrenu, nakčiai išjungiu. Išlaidos malkoms anglims metams apie 700-800E. Kaip nebrangiai prijungti pašildant elektrą?
Ra
2020-06-12, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar saugu daugiabučiame name, 16 aukštų pastate, naudoti grindų vandens šildymo metodą?
au
2020-06-09,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina grindų šildymo sistemos. Kokių turite sistemų?
ke
2020-06-08,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina saulės elektrinės 10 kW pasiūlymai
ri
2020-06-04,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina kolektorius ES1V 2,65, kada galėčiau gauti 2 vnt.
ar
2020-06-02,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Turimas šilumos siurblys yra vanduo-vanduo. Norima padaryti jį draugiškesnį aplinkai. Galvojama pakeisti šilumos sistemos skystį į propilenglikolį. Ar tinkamas variantas? Ką siūlytumėte?
ne
2020-05-27, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Įsirenginėju šildomas grindis ir iškilo tokia problema kur statyti kolektorių. Sodo namukas nedidelis, tai aš galvoju visus vamzdžius nuleisti į žemiau esantį rūsį ir visus juos sujungti į vieną kolektorių. Ar tai problemos nesudaro? Esu girdėjęs, kad nenusiorins man kontūrai ir bus problema, tinkamai nešildys.
st
2020-05-22, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar galima prie dujinio katilo 'wiessman vitogas-100" įrengti nuotolinį valdymą? Kas tai galėtų atlikti Klaipėdoje?
zv
2020-05-22,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, “Idt-Solar1” ar galite atsiųsti šio kol.schemą? Ar kaina už komplektą, kuris nuotraukoj?
az
2020-05-19, Rokiškis
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norime įsirengti saulės kolektorių vandens šildymui laukiu pasiūlymų.
ai
2020-04-17,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
ev
2020-01-31,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kada rekomenduojama rinktis įleidžiamą į palangę konvektorių?
ge
2020-01-31,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Nelabai supratau veikimo principo ir pajungimo. Ko papildomai reikia kad tai būtų pilnavertė sistema? Kiek kainuoja šis įrenginys? Panašu kad jis labai triukšmingas.
ra
2020-01-09,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokia kaina būtų plokščio saulės kolektoriaus su tvirtinimu ant betoninių čerpių? Ar 2-jų kolektorių užtektų 300ltr boileriui?
az
2019-12-13,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi. Iš kokio metalo pagamintas šis radiatorius, kiek kainuoja viena sekcija, arba 1 standartinis radiatorius ?
pa
2019-11-18, Panevėžys
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Šildymui turiu dujinį katilą Ariston Premium Evo. Katilas dirba ekonomiškai, kai pasileidžia budėjimo režimu, palaikydamas pastovią temperatūrą sistemoje, įsijungdamas kas 10-15 minučių 1-3 minutėms tokiu oru. Deja šitas režimas pradėjo nusimušinėti ir katilas pradėjo dirbti 1 valandą neišsijungdamas, po to valandai pilnai atsijungia ir taip dujų sunaudojimas išauga 4-5 kartus. Ariston meistrai tvirtina, kad būtent toks katilo veikimo režimas yra optimalus ir ekonomiškas, nors faktiškas dujų sunaudojimas tam prieštarauja. Gal kas nors yra susidūręs tokia problema ir žino budėjimo rėžimo "nusimušimo" galimas priežastis ir kaip jas pašalinti? Prisegtuke matosi sunaudotos kWh iki nusimušimo 16val. ir po.
ir
2019-11-16,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina fotovoltinė elektrinė karštam vandeniui ruošti. ką galėtumėte pasiūlyti?
Bu
2019-11-01, Trakai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Reikalingas oras vanduo, namo dydis 125 kvadratai.
ge
2019-10-21,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina fankoilas ~15m2 patalpai, dviejų vamzdžių sistemai. Kokia būtų kaina? Ar SLI modeliai turi valdymo galimybę?
ba
2019-09-19, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Gal turite akumuliacinę talpą 300ltr, čia reikia šilumos ir šaldymo sukaupimui, 24 kW galios šilumos siurblio oras-vanduo sistemai.
bi
2019-09-02, Panevėžys
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Prašome pateikti pasiūlymą. Namas silikatinių plytų vieno aukšto su mansarda. Pirmas aukštas 81 kv.m grindinis šildymas, antro aukšto mansarda 62 kv.m - 10 radiatorių. Bendras šildomas plotas 143 kv.m. Pirmame aukšte įrengtas dušas, antrame vonia. Katilinėje 1,7 x2,7x2,5 (12 kv.m) yra langas, kieto kuro katilas VIGAS -25kW ir dujinis katilas LEIBER -24 kW bei boileris. Dujinio katilo dėl neekonomiškumo nenaudojame. Katilinė įrengta ir veikia nuo 2003 m. Noriu pakeisti dujinį katilą ir boilerį šiuolaikiniais ekonomiškais įrenginiais. Gyvename dviese. Jei pasiteisintų naujas šildymo įrenginys, atsisakytume kietojo kuro katilo.
ka
2019-08-26, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Man reikia 2-jų plieninių radiatorių, kurie atitiktų reikalavimus, nurodytus žemiau. Pagal pateiktus reikalavimus, matau, kad kambaryje pajungimo diametras yra 20 mm, ir nurodyta, kad tuo atveju radiatorius turi būti aliuminio arba ketinis. Gyvename bute Vilniuje, Fabijoniškėse. Mūsų namo administratoriai pasiūlė keisti gyventojams, kas nori senus metalinius (plokščius) radiatorius į naujus. Bet radiatorius turime įsigyti patys, o jie tik pajungs. Butas yra 1-o kambario, tai reikia 2-jų radiatorių į: virtuvę ir kambarį. Gavome raštą, pagal kurį turime nusipirkti radiatorius. Pridedu iškarpą iš šio rašto. Dabar yra tokie seni radiatoriai: Virtuvėje yra plokščias metalinis radiatorius (dydis - 71*60 cm), pajungimas šoninis iš dešinės pusės; Kambaryje - plokščias dvigubas radiatorius (dydis - 110*60 cm), pajungimas šoninis iš kairės pusės. Laukiu Jūsų pasiūlymų dėl radiatorių, kurie tiktų pagal reikalavimus.
be
2019-08-24, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina 5kW saules kolektoriu irengimas.
ev
2019-05-28, Radviliškis
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Planuoju renovuoti senos statybos 300 kv. namą ir labai domina šildymas šilumos siurbliu. Ar jis būtų efektyvus tokiam namui, ar vis gi rinktis granulinį katilą? Name numatoma įrengti visur grindinį šildymą, bus šildomas iš išorės. Tai būtų vienintelis šildymosi šaltinis. Dujos nedomina, nes namas kaime.
jo
2019-05-15, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina grindinis šildymas mediniame name. Butas yra 2-ame aukšte, todėl grindų nebetonuosim.

Termostatai grindiniam šildymui protingo namo sistema

Alpha IP "Protingo namo" nuotolinio stebėjimo ir temperatūros valdymo Sistema Ateities sprendimai temperatūrai patalpose valdyti. Alpha IP viena naujausių patalpų temperatūros kontrolės ir valdymo sistemų kuri sumaniai padeda pasiekti energijos vartojimo efektyvumą ir sukurią didelį komfortą vartotojui. Visi sprendimai lengvai integruojami prie esamos namuose šildymo įrangos ir paprastai valdomi iš sumanaus telefono, ar planšetinio kompiuterio. Sistemos komponentai: Belaidis Alpha IP sistemos patalpos termostatas su dideliu ekranu. Kaina: 85,- EUR su PVM Bazinis Alpha IP sistemos modulis230 V,iki 6 arba iki 10 šildymo zonų kontrolė Su cirkuliacinio siurblio loginio valdymo kontaktais. Kaina: 6 zonų 177,- EUR,10 zonų 223,- EUR Alpha IP prieigos taškas Kaina: 85,- EUR su PVM „Alpha IP“ radiatoriaus termostatas Kaina: 81,- EUR su PVM "Alpha IP" lango kontaktas Kaina: 51,- EUR su PVM "Alpha IP" lizdas su jungikliu, 230 V Kaina: 67,- EUR su PVM
Termostatai grindiniam šildymui protingo namo sistema
Termostatai grindiniam šildymui protingo namo sistema
Kaina: 85.00 EUR/vnt.