Grindinis šildymas - kiekvieniems namams

Grindinis šildymas - tai veiksmingas ir efektyvus, bei komfortiškas patalpų šildymo būdas. Grindinis šildymas - kiekvieniems namams

Gerai sumontuota grindų šildymo sistema gali sutaupyti daugiau nei 30% kuro sąnaudų kiekio palyginti su tradiciniais sieniniais radiatoriais. Tai vienas ekologiškiausių aplinkos šildymo būdų.

Pagrindiniai grindinio šildymo privalumai:

Energijos vartojimo efektyvumas

Grindinis šildymas yra žymiai efektyvesnis nei šildymas radiatoriais. Grindinio šildymo sistemai reikalinga daug žemesnė temperatūra norint pasiekti tokią pačią temperatūrą kambaryje, kaip šildant radiatoriais. Taip taupoma energija. Šildomas iš karto didelis paviršiaus plotas, tad oras patalpoje šyla tolygiai. Kadangi šildomos pačios grindys, jos išlaiko šilumą gerokai ilgiau nei radiatoriai, kurie labai greitai atvėsta juos išjungus.

Higieniškumas

Visuomenės sveikatos specialistų nuomone, šildomos grindys geriau veikia žmogaus sveikatą ir savijautą. Šildant grindiniu šildymu dulkės ne taip lengvai sklinda po namus, nes oras juda mažiau. Šis šildymo būdas rekomenduojamas žmonėms, alergiškiems dulkių erkėms. Tyrimai rodo, kad šildomos grindys (tiksliau jų sukuriama šilumos terpė) gali sumažinti dulkių erkių kiekį iki 80%!

Dėl to žmonės, kurie kenčia nuo kvėpavimo sistemos ligų, tokių kaip astma, gali jaustis kur kas komfortiškiau.

Lankstumas

Dauguma grindinio šildymo sistemų yra suderinamos su bet kokiu šilumos šaltiniu - nuo įprastinio dujinio katilo, šilumos siurblio, kieto kuro katilo iki saulės šilumos energijos ar bet kuriuo aukščiau išvardytų šilumos šaltinių deriniu. Ypatingai jis tinka šilumos siurbliams, kurie užtikrina didesnį našumo koeficientą, kai žemesnė tiekimo temperatūra naudojama grindų šildymui, taip sumažindami metines šildymo išlaidas.

Galima naudoti su daugeliu grindų paviršių

Daugelis žmonių mano, kad grindų šildymas gali būti įrengiamas tik po kieto paviršiaus grindimis, pavyzdžiui, keraminėmis, akmens masės ar klinkerio plytelėmis. Jos turi geriausias šilumines savybes. Tačiau norintiems savo namuose kitokio vaizdo, galima rinktis ir kitokią grindų dangą – laminatą, daugiasluoksnį parketą, kiliminę dangą ir t.t., tik ekspertai pataria pasidomėti, ar jūsų pasirinkta danga pritaikyta šildomoms grindims, ar įšilusi neskleis kenksmingų medžiagų.

Dėl atskirų dangų skirtingo šilumos laidumo, visuomet reikėtų tartis su projektuotoju, nes tik kvalifikuotas specialistas gali tinkamai įvertinti ir apskaičiuoti, kokia grindų danga tiktų jūsų namams, įvertinęs pastato šiluminius parametrus.

Mažos techninės priežiūros išlaidos

Galbūt viena iš populiariausių priežasčių, kodėl žmonės renkasi įrengti grindų šildymą, yra tiesiog todėl, kad labai retai kada reikalinga kokia nors techninė priežiūra, kai ji yra sumontuota.

Erdvės taupymas

Idealiai tinka šiuolaikiniam gyvenimo būdui – jokių apribojimų išnaudojant patalpos erdvę ir išdėstant baldus.

Patogumas ir komfortiškumas

Šildomų grindų privalumas, kad esant poreikiui, galima nustatyti kiekviename kambaryje skirtingą šildymo temperatūrą ir ją termostato pagalba reguliuoti.

Grindinio šildymo įrengimui labai svarbi medžiagų kokybė, kuri turi atitikti visus reikiamus standartus. Kokybė yra vienas iš svarbiausių kriterijų renkantis grindinio šildymo vamzdį. Grindinio šildymo vamzdis lieka grindyse po betono sluoksniu ir trūkus vamzdžiui ar kaip kitaip pasižeidus, remonto darbai būtų sudėtingi ir brangūs.

Būtent todėl UAB „Kerpita“, išbandžiusi ne vieno gamintojo siūlomą produkciją, grindinio šildymo sistemai drąsiai rekomenduoja italų gamintojo RBM medžiagas.

RBM Kilma yra labiausiai išbaigtas grindinio šildymo ir vėsinimo įrenginių asortimentas.

Tai vienintelis gamintojas Italijoje, kurio visos pagrindinės sudedamosios dalys yra sukurtos ir pagamintos tos pačios įmonės: žalvariniai ir plastikiniai kolektoriai, paskirstymo valdymo blokai, polistirolo izoliacinės plokštės, polietileno ir PEX-C, PEX-A, PERT vamzdžiai ir plastikiniai priedai.

Parengta pagal UAB "Kerpita" medžiagą
67% rekomenduoja
3 atsiliepimai
s.
2019-11-06, Lentvaris
sa
2019-10-07,
v.
2019-09-13, Šilalė