Grindų pagrindo įrengimas

Grindų pagrindo įrengimas sausu būdu leidžia pradėti grindų klojimo darbus iš karto, nelaukiant kol grindų pagrindas išdžius. Daugiau kaip 70 metų visame pasaulyje architektai, profesionalūs dangų klojėjai ir rangovai pasitiki statybinių medžiagų ir sistemų gamintoju Knauf. Sauso pagrindo grindų konstrukcijų sistema - vienas iš Knauf asortimento gaminių. Knauf Brio grindų plokštė pagaminta pagal šiuolaikinę gipso plaušų technologiją. Vienasluoksnė ir tiksliai suprojektuota ji yra pranašesnė už tradicinį šlapią pagrindą ir sausą medžio paklotą. Lengva ir siaura Knauf Brio grindų plokštė sukuria tvirtą, stiprų, patvarų ir plokščią paviršių. Šios plokštės Smart Tier briauna tiksliai suprojektuota, todėl pagrindą kloti labai lengva. Tereikia suklijuoti briaunas ir susukti savisriegiais - viskas. Grindų pagrindo įrengimas

Knauf Brio grindų plokštė:
■ Atspari mechaniniam poveikiui. Knauf Brio grindų plokštė atspari dideliam mechaniniam poveikiui, ji gali pakelti dideles apkrovas ir vis tiek išlaikyti elastingumą.
■ Galima iškart vaikščioti. Tai vienas greičiausių grindų klojimo būdų, nes atliekant darbus nėra priverstinių pertraukų, pavyzdžiui, grindims išdžiūti. Klijams sukietėjus, galima iškart vaikščioti.
■ Plonas pagrindas. Knauf Brio grindų plokštės storis - nuo 18 mm. Jo visiškai pakanka, norint užtikrinti puikias savybes.
■ Lengvas pagrindas. Knauf Brio grindų plokštė - tikra lengvo svorio čempionė.
■ Nedegus pagrindas. Knauf Brio grindų plokštė nedegi. Priskiriama statybinių medžiagų klasei A1.
■ Tylus pagrindas. Knauf Brio WF grindų plokštės sudėtyje yra garsą sugeriantis medienos plaušų sluoksnis (10 mm storio).
■ Grindinio šildymo pagrindas. Dėl gero laidumo šilumai Knauf Brio grindų plokštė ypač efektyvi, kai įrengiamos grindinio šildymo sistemos.

Knauf BROWN - taupesnis variantas

Knauf BROWN (Bodenplatte) gipso kartono plokštė pasižymi ypatingu atsparumu spaudimui ir yra skirta sausoms grindims įrengti. Plokštę sudaro gipso šerdis su stiklo pluošto siūlais (mechaniniam ir atsparumui ugniai padidinti) ir rudos spalvos kartoninis paviršius. Knauf BROWN plokštė skirta naudoti Knauf sausų grindų sistemoje. Galutinę dangą galima pradėti kloti jau kitą dieną. Dirbant su Knauf BROWN nereikia specialių instrumentų. Knauf BROWN apdirbama taip pat, kaip ir kitos Knauf gipso kartono plokštės.

Knauf BROWN grindų plokštė pasižymi:
■ Atsparumu dideliam krūviui.
■ Atsparumu ugniai. Atitinka A2-s1, d0 klasę pagal EN520.
■ Garso izoliacija. Knauf sausų grindų sistema, kurioje naudojamos Knauf BROWN plokštės, pagrįsta plūdriųjų grindų principu. Plūdriosios grindys užtikrina geriausią žingsnių sukeliamo triukšmo izoliaciją, nes jos atskirtos nuo perdangos ir visų vertikalių konstrukcijų. Naudojant sausų grindų sistemą Knauf BROWN, garso izoliacija virš medinių sijų perdangų pagerinama iki 17 dB (priklausomai nuo izoliacinių medžiagų sluoksnio storio).

Parengta pagal Knauf, UAB medžiagą
Švitrigailos g. 11 B. 03228 Vilnius
100% rekomenduoja
8 atsiliepimai
mi
2019-12-10,
eg
2019-11-07, Vilnius
ra
2019-10-13, Vilnius
r.
2019-07-19, Šiauliai
p.
2019-07-16, Vilnius
Vy
2019-06-12, Kelmė
ra
2019-05-13, Rokiškis
p.
2019-05-10, Vilnius