Kaminai, dūmtraukiai

Dūmtraukio įrengimas kamine iš ventiliacijos blokelių

Klausimas:
Norime įrengti židinį. Išmūryti 3 kaminai iš Rokų keramikos blokelių (dabar paaiškėjo, kad tai ventiliaciniai blokai - keraminis ventiliacijos kanalų blokas BVT 25-2-q20 ). Ar dūmtraukiui įrengti galime panaudoti vieną iš jau išmūrytų kaminų? Individualus gyvenamas namas (keramikos blokeliai, apšiltintas mineraline 20-25 cm vata , išorė - klinkerio plytos ir apdaila ) - su daline vidaus apdaila.
Komentarai:
Norint eksploatuoti Jūsų name įrengtus kanalą(-us) iš minėtųjų blokelių (kas iš esmės yra tikrai negerai, nes jie tam yra aiškiai nepritaikyti ir neskirti) kaip dūmtraukį, ieškant išeities galima bandyti įdėti vienasienį dūmtraukį t.y. NP įdėklą. Prieš tai darant primygtinai rekomenduojame pasitarti su kompetentingu kaminų specialistu ir tik jam pateikus technines išvadas ir tikrinius nurodymus galima tai bus padaryti. Šis žingsnis yra Jūsų draudimas, nes jeigu eksploatuojant atsiras poveikis į konstrukcijas ar truks siena, nebus tinkamos traukos, tokiu atvėju bus iš ko pareikalauti atsakomybės.
Gamintojas privalo pateikti rekomendacijas tokiam įrengimui, bet akivaizdu, kad įrengiant židinį Jums pritrūks vietos kamine įrengti tinkamo dydžio nerūdijančio plieno įdėklą ir ji apšiltinti. Neapšiltinus, keraminio bloko sienelė perkais ir nukentės jo išorėje esanti apdaila arba gali užsidegti arti esančios degios konstrukcijos.
Užsiregistravę
3505 specializuotų įmonių
ap
0647***82
ap**********@***il.com
Ar reikalingas granuliniam katilui kaminas? Gal galima tiesiai per sieną kaip dujiniam katilui?
Sv
0654***77
Sv**********@***il.com
Sveiki norejau paklausti ar galiu granulines krosneles dumtrauki jungti i koklini peciu tiesiogiai isona? Ar būtinai reikia i kamina? Ir jei i kamina ar reikia ideklo? Granuline krosnele 12kw su ortakiais. Aciū.
ri
+3706*****82
ri****@***il.com
Sveiki, Rokiškio rajone reikia sumontuoti ISOKERN kaminą
Gi
+3706*****28
Gi*********@***il.com
Dujinio katilo kaminas yra 1,2m atstumu nuo lango. Kai kūrenasi katilas, kenksmingos medžiagos jaučiamos kambaryje (dirgina kvėpavimo takus,peršti akis). Kaip išspręsti šią problemą? Ar galima ilginti kaminą į viršų?
Lo
+3706*****17
Lo*********@***il.com
Laba diena, Kaip nusipirkti šį produktą?
Pa
0608***42
Pa********@***oo.com
Iškilo klausimas, kaip saugiai izoliuoti dvisienį kaminą apšiltinimo sluoksnyje (putplastyje)? Siena mūrinė, akyto betono, 25 cm. +25 cm eps70 putplasčio. Dūmtraukio išorinis skersmuo - 230 mm. T450
ri
+3706*****61
ri*******************@***il.com
Is vakaro kurenau, kambaryje buvo apie 28 C silumos, ryte greit atveso. Kas gali nutikti? Ar gali per isejimo triubas dumams per kamina iseiti siluma? Patarkte ka daryti tokiu atveju.
Gi
+3706*****00
Gi****************@***il.com
Ar galima kaminą nuo perdangos kelti viršun blokeliais iki perdangos palikus seną kaminą ar negerai kažkas bus?
km
0648***04
km************@***il.com
Sveiki mūsų kaminas skardinis, kūrenama tik malkomis ir būna, kad kaminas pasidaro raudonas, bet ne visada. Kas galėtų būti, kad taip darosi?
la
8608***43
la***************@***il.com
Laba diena domina paslauga kamino įrengimo
9vbg-300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 446906 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3505
Iš viso buvo užduota 151338 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 49 specializuotų įmonių