Dvigubo židinio projektavimas

Klausimas:
Domina dvigubas židinys. Projektuojamės namelį su dvigubu židiniu (prisegu planelį). Norėjau pasiteirauti kaip tai padaryti geriausiai? Ir ar Lietuvoje yra kompanijų kas šiuos darbus atliktų kokybiškai? Gal yra speciali sistema tokiems sprendimams?
Komentarai:
Projektuojant tokį židinį būtinai reikalingi du kaminai, po vieną kiekvienam degimo prietaisui, o po namo ir kaminų pastatymo jau Jūsų skonio reikalas, kokio dizaino židinius nuspręsite montuoti. Vidaus židiniui rinkitės 200mm diametro kaminą, lauko židiniui rekomenduočiau 250mm, kad nebūtų problemų dėl traukos. Arba galima daryti 200mm diametrą ir į lauko židinį įmontuoti dureles.
Rolandas, Indeko LT
Projekte numatyti du atskirai veikiantys židiniai. Taip reikia ir statyti. Kyla klausimai: kokias funkcijas turi atlikti, jūsų nuomone, židiniai? Tai atviras židinys lauke, kad grožėtis ugnimi, ar bus noras kepti mėsą? Tai atviras, ar uždaras (stiklo durelės) židinys kambaryje? Ar kambario židinys turi apšildyti kambarį? Ar kambario židinyje reikia numatyti maisto gamybos funkcijas?
Aleksandr, Krosnininkai.lt
 
Sritis:
Sritis: