Į ką atsižvelgti renkantis kaminą

Klausimas:
Niekaip negalime issirinkti kaminu, vienas kaminas reikalingas zidiniui 200d (namo viduje), kitas katilui 160d (lauke). Renkames is keramikiniu kaminu sistemu. Ar tikrai verta moketi daugiau uz Schiedel kaminus, negu Brata, HOCH ar kitokias kaminu sistemas?
Komentarai:
Esminis momentas pasirenkant sau gaminius t.y. yra nusistatomi kriterijai kurie ir įtakoja jūsų apsisprendimą. Jeigu galite, įsigyjate tai kas yra siūloma geriausia, o jeigu negalite, perkate tik tai tą ką įperkate. Kiekvienas gaminys kainuoja tiek, kiek į jį įdėjo gamintojas, o jo kainos dedamąją sudaro gaminio panaudotinų medžiagų apimtis ir aišku jų lyginamoji kokybė. Taigi pasirenkant, jeigu jūs esate tos srities specialistas jums rūpės techninė dalis, jeigu nesate specialistas, protingiausia neeksperimentuoti netgi ir su pasiūlymais už žemiausią kainą. Visuomet pasverkite ką jūs gaunate už daug ar už mažai nesvarbu, kokią to gaminio komplektaciją, kokia garantija ir aplamai ar tas gamintojas turi praktiką gaminant tokius gaminius, koks jo patikimumas ir t.t.
Eduardas Giedra / Konstruktorius-Technologas, Stiksas, UAB
Visi kaminai geri priklausomai kaip jie sumontuoti, visi salina dumus. Cia kaip automobiliai su visais vaziuoti galima. Galime pasiulyti tokios pat kokybes Tona kaminu sistemas. Svarbu kokybiskas montavimas pagal reikalavimus ir prieziura kiekvienais metais valymas ir t.t., ta taip pat darome.
Ekspertai.lt
Rinktis reikia atsižvelgus į technines charakteristikas, garantines sąlygas bei suteikiamą papildomą paslaugų paketą kaip konsultacijas bei techninį palaikymą. Schiedel Lietuvoje turi sukaupusį didžiulę patirtį ir visada garantuoja aukščiausią kokybę.
Artūras Eigminas, Schiedel Kaminų Sistemos, UAB
 
Sritis:
Sritis: