Šilčiausi keramzito blokeliai HOTBLOK

Šilčiausi keramzito blokeliai HOTBLOK

HOTBLOK - keramzito blokeliai su integruota viduje šiltinimo medžiaga.

Labai dažnai planuojantys statytis namą susiduria su dilema - kokį namą statyti, iš kokių medžiagų ir t.t. Kas geriau - įprasti mūriniai, karkasiniai ar ekologiškos technologijos (pvz. šiaudiniai)? Kiekvienas medžiagų gamintojas pateikia savo technologijos pranašumus subtiliai nutylėdamas apie trūkumus. Tokioje informacijos jūroje statytojas nejučiomis pradeda vertinti tik pigiausią technologiją siūlantį pardavėją, pamiršdamas įvertinti suminį statinio konstrukcijos efektyvumą.
Pagrindinė rinkoje esančių statybinių medžiagų problema - nepakankami šilumos laidumo parametrai, dėl ko tenka beveik visų tipų mūrus papildomai šiltinti (akmens vata, putų polistirenu, putų poliuretanu ir t.t.). Papildomas šiltinimas ne tik reikalauja didesnių investicijų, bet ir blogina gerąsias mūro savybes - vandens garų pralaidumą, neišsprendžia konstrukcijos sandarumo problemų. Gana trumpas daugumos šiltinimo sistemų tarnavimo laikas, todėl pagrįstai iškyla klausimas: ar yra Lietuvoje konstrukcinių mūro sprendimų kuriems nereikėtų papildomo šiltinimo, tačiau tuo pačiu mūras išliktų sandarus, išlaikytų aukštus šilumos laidumo parametrus? Taip, jau yra!
Tai keramzito blokeliai HOTBLOK, kurių viduje gamykliniu būdu įtvirtinta šiluminė izoliacija. Blokelių šiluminė varža siekia R-6,7 be jokio papildomo šiltinimo! Mūro darbams naudojamas šiltas mūro mišinys, tokiu būdu išvengiant šalčio tiltų. Statyba ženkliai pagreitėja, nes 1 m2 mūro reikia tik 6,9 blokelio. Tokioms sienoms apsaugoti nuo atmosferinių veiksnių užtenka 3 cm perlito termoizoliacinio tinko sluoksnio (pvz. Bauwer Light, kurio šilumos laidumo koeficientas λ = 0,068), taip dar labiau pagerinant sienos šilumines savybes. Tuo pačiu vandens garų pralaidumo rodikliai išlieka ypač geri, sudaromas sveikas ir malonus patalpų mikroklimatas, reguliuojama drėgmė patalpose, išlieka visiškas konstrukcijos nedegumas.
Statytojas, pasirinkęs HOTBLOK keramzitinius blokelius, turės kokybišką, šiltą, ilgaamžį mūrą, taip pat gaus ir specialius, pav. kampinius, pusinius, langų, durų montavimo be šalčio tiltų ir kt., blokelius. Kitaip sakant, reikia tik pateikti gamintojui namo projektą ir medžiagos keliaus tiesiai į objektą pilnai sukomplektuotos konkrečiam namui. Liks tik jas surinkti. Visai kaip Lego žaidimų aikštelėje...

Video: https://www.youtube.com/watch?v=lzZZW46Dky4

Parengta pagal TAURESTA, UAB medžiagą

Parengta pagal Nanoterma, UAB medžiagą
100% rekomenduoja
6 atsiliepimai
in
2019-09-09,
si
2019-07-01, Utena
sa
2019-06-26,
pa
2019-06-02,
vm
2019-05-13, Varėna
va
2019-05-13,