Rodomi įrašai 1-25 iš 55.
Įsirenginėjame namą konteinerį 45HCPW. Kaip patartumėte apšiltinti? Ar kaip jau žinomas uždaromis putomis, ar turite kitų variantų, kurie palaikytų šilumą, ir būtų atspari šalčiams. Yra svarbu, kad nesirinktų drėgmė. Ar verta pagalvoti apie uždarų putų plokštės su abipuse aliuminio plėvele, nes tada storis apšiltina kur kas mažesnis. Ar verta pagalvoti apie konteinerio namo apšiltinimą iš lauko pusės, nes tuo metu neprarandam erdvę viduje? Aišku būtų aktualu kainos kokybės santykis. Jeigu kas esate užsiėmę tokiais darbais būčiau dėkingas už patarimus. Veiksmas Klaipėdos rajone.
Konteineriui šiltinti turime puikių sprendimų. Iš lauko neverta šiltinti, nes labai pabrangins viską, teks daryti apdailą. Iš lauko rekomenduotume tiesiog nupurkšti termoizoliacine kamščio danga-dekoru Suberlev Corcho. Ši danga iš kamščio, super elastinga ir gerai sukimba su metalu ar bet kokiu kitu paviršiumi. Ji nuims metalo kondensaciją, slopins metalo garsą lyjant. Graži išvaizda. O šiltint iš vidaus rekomenduojame mini poliuretano purškimo įrangą, uždarų porų. Po to aptinkuoti termo tinku ant poliuretano, kad sutaupyt erdvės.
Ieškome geriausio sprendimo, kaip izoliuoti vieną kambario sieną, kad nesigirdėtų triukšmo iš už sienos, nes kaimynai dažnai rengia vakarėlius, o savo garso aparatūrą laiko ant grindų. Miegamojo lovos galvūgalis remiasi kaip tik į tą sieną. Norime izoliuoti sieną, kaip tik remontuosime kambarį, bet reikia plonos izoliacijos, kadangi į tą sieną remiasi primontuota drabužinė. Kažką teko girdėti apie skystą izoliaciją.
Skysta izoliacija nieko daug nepadės Jūsų atveju,nors mes turime ir tokią (turime garsą slopinančius dažus, garsą slopinantį glaistą). Geriau veiktų ir slopintų garsą garsą izoliuojantis tinkas. Styronit Akustik. Tokį galime pasiūlyti ir jo kaina 20 Eur maišas. Iš maišo 3,3 m2 1 cm storiu - 1 m2 savikaina apie 6 eurai.
Mano „sodo“ - namo bendras plotas 80 m2 , sienos plotas ~ 140 m2. Žiemos metu niekas tenai negyvens – iki šiol nežinau kokį tinką reikia rinktis – koks man geriau tiks (kalkinis ar gipsinis)? Sienos iš „Haus“ blokų. Kiek tai man maždaug gali kainuoti?
Siūlome rinktis termoizoliacinį tinką Fixper Betoper. Nešildomoms patalpoms netiks gipsinis tinkas dėl pelėsio grėsmės. Kalkinis cementinis tiktų, bet absorbuoja drėgmę. Fixper Betoper-tai labai elastingas perlito termoizoliacinis tinkas, labai lengvas ir šiltas. Šio tinko savikaina perkant didesnį kiekį objektui vos 3 Eur/m2 1 cm storiu. Šis tinkas nebijo nuolatinės drėgmės, ne tik nebijo, ir pats išgarina drėgmę iš sienų. Niekad nebus pelėsio ar blogo kvapo patalpoje.
Balkono lubų iš vidaus šiltinimas. Ką geriausia naudoti?
Geriausia, greičiausia, šilčiausia ir pigiausia šiltint balkono lubas būtų su purškiama poliuretano izoliacija Polynor. Darbas trunka 20 min., kaina 1 m2 5 cm storiu apie 11 Eur. Šį darbą galite atlikti pats arba bet koks kitas žmogus neturintis įgūdžių.
Kokie esminiai skirtumai tarp tinkų Knauf Rotband ir MP75? Planuoju tinkuoti sienas akyto betono Bauroc ecoterm plus. Rankiniu būdu užmetinėti arba su tinko purkštuvu + kompresoriumi. Kaina skiriasi jų nemažai, bet nerandu esminių skirtumų. Reikia nutinkuoti apie 180kv. sienų (neišminusavus langų).
Skirtumai šių tinkų tokie, kad Rotband skirtas tinkuoti rankiniu būdu ir yra smulkesnio grūdo. MP75 skirtas tinkuoti mašininiu būdu ir rankomis. Jei norite daugiau nei paprasto gipsinio tinko, mes galime pasiūlyti išorines sienas tinkuoti gipsiniu termoizoliaciniu tinku Betoper. Ištinkavę šiuo tinku akyto betono blokelius, pagerinsite jų šilumines savybes, pagerinsite garso izoliaciją. 1 m1 savikaina tesiekia vos 3 Eur ir tai pigiau nei ROTBAND.
Mane domina, ar galima dažyti seną medinį namą termo dažais ar jie išlaikys tech. sąlygas? Iki kiek reik nušveisti senus dažus? Ar galima dažyti teptuku? Kiek metų laiko dažai? Ar spalva dažų būna vienoda kitame inde? Ar ant šitų dažų galima dažyti kitus dažus?
Rekomenduojame medieną dažyti kamščio termo dažais Suber Paint. Tai labai elastingi ir su natūralia medžiaga-kamščiu termo dažai turintys termo keramikos. Mes esame oficialūs gamintojo Suberlev atstovai, tad pasiūlysime geriausias kainas, o reikalui esant galime ir nudažyti namą. Senus dažus reikia šveisti tiek kiek nusilupa byrantys gabaliukai. Galima dažyti teptuku ar voleliu. Termo dažai tarnaus ne mažiau kaip 25 metus ir nebluks spalva. Ant šitų dažų galima dažyti kitus dažus, tačiau tai neturi prasmės, nes Suber Paint neturi lygių savo atsparumui saulei, vandeniui.
Namas (A klasė) - silikatinių plytų mūras (blokeliai ARKO), vidinės pertvaros irgi ARKO blokelių. Norėčiau sužinoti, kokiu tinku geriau tinkuoti vidines namo sienas? Ir apskritai, kuris iš jų geresnis šiomis sąlygomis. Name planuojama įrengti rekuperacinė sistema.
Rekomenduotume vidines namo sienas tinkuoti garsą ir šilumą sulaikančiais tinkais. Mes galime pasiūlyti labai geromis kainomis perlito-gipso termoizoliacinį tinką. Jo šilumos laidumo koeficientas 0,055W/mK ir tai reiškia, jog šis tinka net 10 kartų šiltesnis nei įprasti gipsiniai tinkai. Kitas didelis privalumas, kad mūsų tinkas labai gerai izoliuoja garsą ir dažnai naudojamas kaip akustinis t.y. ten kur reikia didesnės garso izoliacijos. Jei užsakysite tinko viso namo tinkavimui, tai vidutinė kainos savikaina po nuolaidos apie 2,3-2,5 Eur/m2. Tai prilygsta įprasto kokybiško gipsinio ar kalkinio tinko kainai ir daugeliu atveju net pigiau.
Kuo geriau apšiltinti lubas iš viršaus akmens vata, putų polistirolu, Gamo putomis, ar dar kažkuo kitu?
Geriausia, greičiausia ir ko gero pigiausia tai pačiam Jums lubas užsipurkšti poliuretano putomis iš flakonų Polynor. Tai pusiau uždarų porų putos, todėl neįgeria vandens. Tai reiškia nereikia jokių difuzinių plėvelių ar panašiai. Kaina apie 9,50 Eur/m2, 5 cm storiu perkant didesnį kiekį. Darbas labai greitas, per dieną 100-200 m2 1 žmogus padaro.
Butas yra virš bromo, t.y. po juo - tokia temperatūra, kaip ir oro tuo metu. Fasado šiltinimas akivaizdžiai yra nepakankamas. Klausimas būtų - kaip be didžiulių investicijų ir nieko negriaunant papildomai apšiltinti grindis? Kaip tik planuoju keisti senas parketlentes į naujas, slankiuoju būdu. Bet tai bus dalyje buto, nes kita dalis - išklota plytelėmis. Akivaizdu, kad reikia išsaugoti tą patį grindų lygį. Ar būtų efektyvu betoną dažyti termoizoliaciniais dažais? Ar geriau rinktis medžio plaušo paklotą + metalizuotą termoizoliacinę plėvelę + parketlentes?
Paprasčiausia ir pigiausia būtų panaudoti termo betoną, kiek galite storint 2-3 cm. Jei nėra tiek vietos, tuomet galime pasiūlyti termo medžiagą iš kamščio Suberlev Masila. Tai labai kibi košė iš kamščio, panašu į glaistą. Ji blokuos temperatūrą, nes yra labai šilta. Ją galima tept 1-5 mm, o pakartojant sluoksnius ir storiau. Turime ir termo dažų, bet su jais mažiausia gausite efekto.
Negalime apsispręsti kuo šiltinti namo fasadą, kuris pastatytas prieš 4 metus iš keraminių Lode blokelių. Ar nebus šiek tiek įmirkę blokeliai, ir gal reikia ventiliuojamo fasado, kad ateity nebūtų problemų? Norėtųsi specialistų keletas patarimų.
Nebus jokių problemų, jei šiltinsite sienas vasarą kai išsigaruos vanduo iš blokelių. Jums patartume šiltinti blokelių mūrą akmens vata ir termoizoliacinio tinko miksu t.y. vatos norimas storis ir ant vatos 1,5-2 cm vulkaninių uolienų termo tinkas, dekoras ar pan. Toks šiltinimas labai šiltas, sandarus, labai gerai leis kvėpuoti blokelių mūrui. Na ir labai kietas ir ilgaamžis paviršius, kurį pažeist mechaniškai sunku.
Kokiomis medžiagomis patartumėte izoliuoti išlenktą pamato dalį? Lenkimo spindulys - apie 2m. Ar galima tiek deformuoti 10cm polistirolą, kad priglustų prie pamato?
Nevarkite su polistirolu ir lenkimu. Galime pasiūlyti paprastesnę ir geresnę izoliaciją. Tai pusiau uždarų porų poliuretano putos Polynor. Užsipurškimui įrangos nereikia, nes putos supakuotos flakonuose kaip montažinės putos. Jos šiltesnės nei polistirolas. Kad pasiekt 10 cm polistirolo šilumą užtenka 5-6 cm Polynor. Kaina gautųsi apie 11 Eur/m2. Darbas labai greitas, keletas valandų. Ant Polynor galima tinkuoti termoizoliaciniu tinku ar armuoti tinkleliu ir mišiniu.
Noriu paklausti dėl buto sienų šiltinimo. Butas yra kampinis, visos sienos laukinės ir yra labai šaltos ir drėgnos. Kokias medžiagas naudoti apšiltinti laukines sienas lubas ir grindis?
Sienų šiltinimas iš vidaus tradicinėmis medžiagomis plokštėmis yra labai rizikingas ir nesprendžia drėgnų sienų problemos. Polistirolo plokštės tik pakenkia ir sudaro terpę pelėsiui, akmens vata pati sugeria drėgmę ir sienos bus nuolat drėgnos. Mes galime pasiūlyti šiltinti iš vidaus termoizoliaciniu tinku ir termoizoliaciniais dažais. Tai labai efektyvus, besiūlis šiltinimas, kuris leidžia sienoms kvėpuoti ir išgarina drėgmę iš laukinių sienų. Tinkuojama vidutiniškai 3 cm storiu, apdaila gali būt įprastinė ir dažoma termo dažais.
Prieš 20 metų įsigijom medinį namuką ir pagal to meto galimybes ir supratimą namuką apšiltinome ant mediniu rastų dedami akmens vatą, izoliacinę plėvelę ir ant pakalimo tvirtinom siding lenteles. Antrą aukštą rekonstravome karkasu ir taip pat apšiltinome. Bėgant metams juntamas sienų nesandarumas (esant vėjui, per rozetes ir šiaip lyg nebesandaru). Norėčiau iš naujo apsišiltinti sienas iš lauko pusės palikdamas tą patį siding fasadą. Iš vidaus yra gipso apdaila. Gal parekomenduotumėte apšiltinimo procesą (eigą) ar privalau sukti OSB plokštę, vatą mm ir t.t.
Paprasčiausia ir efektyviausia nieko neardyt jei gera dar konstrukcija ir užsipurkšti pusiau uždarų porų poliuretanu Polynor. Tai galite padaryti ir patys pas mus įsigiję gaminio. Jis supakuotas 750 ml talpose ir per dieną galima padengt 100 m2 ar panašiai
Planuoju statyti namą vieno aukšto 95 kv.m. Kokius blokelius pasiūlytumėte?
Vieno aukšto namui rekomenduotume keraminius blokelius Ecoton. Tai vokiški moliniai blokeliai, kurių nereikia šiltinti, o tik aptinkuoti 3 cm storiu termoizoliaciniu tinku. 49 cm blokelis su 3 cm tinku atitinka A+ energetinę klasę. Tokiu būdu išvengsite įvairių tipų šiltinimo sistemų, o tai reiškia, jog Jūsų namas bus ekologiškas, sienos reguliuos drėgmę patalpų viduje, turėsite sveiką mikroklimatą. Ne mažiau svarbu ir sandarumas. Blokeliai Ecoton yra šlifuoti, tai reiškia jie idealiai lygūs. Neturi vertikalios siūlės, horizontali siūlė tik termoizoliaciniai klijai 1-2 mm storio. Termoizoliacinis tinkas Styronit turi šilumos laidumo koeficientą 0,048W/mK, tad gaunasi mūras be šilumos nutekėjimų. Namas iš Ecoton blokelių ekologiškas, sandarus, ilgaamžis ir nedegus.
Turime mūrinį namuką su oro tarpu, oro tarpas užpildytas polistirolo granulėmis, 1990 m. statybos. Ir norėtume jį apšiltinti. Būtų įdomu sužinot kokiomis medžiagomis būtų geriau padaryti ir kokio storio naudoti šiltinimo medžiagas?
Geriausia tokį namą apšiltinti vulkaninės kilmės termoizoliaciniu tinku STYRONIT. Tinkas nedega, kvėpuoja, kietas pagrindas, besiūlė šilumos izoliacija, neturinti silpnų vietų.
Namo sienos (fasadas) tinkuotos šlapiu kalkiniu tinku. Praėjus 19 metų, ruošiuosi fasadą perdažyti. Pastebėjau, kad kai sulyta siena, matosi tinko mikro įtrūkimai. Patikrinau garsu (stuksendamas į tinką), tinkas neatšokęs. Prašau patarkite, kokius naudoti elastingus dažus, kad sudrėkus sienai nesimatytų tų smulkių įtrūkimų.
Naudokite super elastingus dažus iš kamščio Suber Paint. Tai neturintys analogų elastingi termoizoliaciniai dažai. Dažų sudėtyje kamštis (viduržiemio jūros ąžuolo žievė), poliuretanas ir akrilo dispersija. Dažai suklijuoja įtrūkimus iki 3 mm. Dažus galima dažyti net neskiedus vandeniu ir padengia spalvą tolygiai iš vieno sluoksnio. Dažai taupo ir šilumą, per 25 proc., visiškai nepraleidžia vandens, gerai kvėpuoja.
Galvoju kokią fasado apdailą išsirinkti ir vienas iš kriterijų, jos svoris. Bandžiau ieškoti, kažkaip niekur neradau kiek svorio į kv. m prideda įvairios fasado apdailos. Namas, kurį renovuoju sau yra gana aukštas, stogas prasideda tik maždaug 7 m aukštyje, o kraigas pasiekia apie 12 m aukštį, todėl pagalvojau, kad krūvis tenkantis sienoms turi reikšmės ar ne? Sienos standartinės, baltų silikatinių plytų mūras su oro tarpu. Tiesiog norėjau sužinoti jūsų nuomonę apie apkrovas sienoms ir ar dėl to apskritai nereikėtų jaudintis?
Mes siūlome įvairius fasadų apdailos variantus ir labai mažo svorio. Pvz.kamščio dekoras 2-3 kartus lengvesnis nei paprastas dekoras. Turime iš netradicinius šiltinimo būdus su termoizoliaciniu tinku.
Kokį mūro mišinį (gamintojo) išorės darbams rekomenduotumėte mūrijant keraminius blokelius?
Rekomenduotume keraminiams blokeliams mūryti termoizoliacinį perlito mūro mišinį M5. Kaina nedaug skiriasi nuo paprastų cemento mišinių, bet mūro siūlė bus šilta, termoizoliacinė.
Norėjau paklausti apie perdangos šiltinimą. Šiuo metu antras aukštas negyvenamas ir nešildomas, o perdanga nuo apačios yra: gipsas, lentos ir 10cm pjuvenų užpiltų senais laikais. Šiuo metu apšiltinti vata neturiu galimybės. Jeigu laikinai uždengčiau iš viršaus plėvele su folija, kad sulaikyti šilumą, ar nesirinks kondensatas po ja ir nepermirks lubos? Namai labai greitai atvėsta.
Jūs teisus. Rinksis kondensatas. Geriausia būtų vietoje pjuvenų užpurkšti purškiamą poliuretano izoliaciją Polynor. Jis pusiau uždarų porų, neleidžia kauptis garams, labai šiltas. Darbą galite atlikti pats, nes Polynor yra flakonuose ir purškiasi labai greitai ir lengvai, kaip montažinės putos, tik greičiau. Kaina 1 m2 gali gautis nuo 9,5 iki 18 Eur nelygu koks storis (nuo 5 iki 10 cm). Jei nėra galimybės naudot Polynor, kitas kelias-naudot termoizoliacinius dažus, nudažant lubas iš vidaus. Kainuos apie 4 Eur/m2.
Seno mūrinio namo lauko sienų šiltimas. Namas mūrinis 1976 m sienos storis apie 50 cm (baltos plytos) aptinkuotos tinku ir nudažytos. Patarkite kaip galėtume apšildyti seno namo sienas. Galvojame šiltinti akmens vata Paroc Linio80 150 x 1200 x 200 mm arba putplasčiu, paskui daryti karkasą ir apkalti lauko dailylentėm plastikinėm. Antras aukštas negyvenamas ten yra radiatoriai, bet sienos buvo apkaltos medinėm dailylentėm, mes dar apkalėm OSB su oru tarpu. Kaip galėtume apšiltinti šio seno namo sienas?
Efektyviausia šiltinti mūrinio namo lauko sienas uždarų porų poliuretano putomis Polynor ar panašaus tipo. Šių putų šiluma 50 proc. didesnė nei vatos ar polistireno, tad Jums pakaks ir 10 cm kad efektyviai apsišiltinti. Darbas labai paprastas ir greitas: visą namą apsišiltint putomis galima per dieną ar dvi. Po to kalate dailylentes. Galimas variantas ir su dekoro apdaila ir kietu paviršiumi. Polynor išgauna vientisą, besiūlį ir labai šiltą paviršių. Gaminys yra pakuotėse po 750 ml ir purškiamas paprastu statybiniu pistoletu be jokios įrangos.
Norimi apšiltinti perdangą, tai yra neįrengto antro aukšto grindis, kurį planuojame ateityje įsirengti. Didžioji dalis namo rastinio, priestatas mūrinis. Nežinome ką rinktis stiklo vatą, ekoputą ar ekovatą? Konsultantai nesugeba normaliai paaiškinti kodėl rinktis vieną, o ne kitą. Tie kas parduoda ekovatą, sako, kad ji sveikesnė, tai kuo tada ekoputa nesveikesnė? Kodėl neverta šiltinti tiesiog stiklo vata, tiesiant rulonus? Nes pasikvietus meistrus jie rekomenduoja ją.
Rinkitės ne vatas perdangai šiltinti,o poliuretano uždarų porų putas Polynor. Darbą atliksite pats, be meistrų pagalbos, nes Polynor yra supakuotos 750 ml flakonuose. Iš vieno flakono galite padengti 5-6 cm storiu 1 m2. Polynor yra 30-50 proc. šiltesnis nei įvairios vatos, neįgeria drėgmės ir nesikaupia jame kondensatas. Su vatomis, nesvarbu kokios jos būtų, bet kondensato bėda išlieka. Ir vatos negali sandariai užsandarinti, nes lieka plyšiai per kur išeina šiluma. Polynor savikaina 6 cm2 1 m2 gaunasi 10-12 Eur.
Ar yra galimybė padaryti 100% garso izoliaciją luboms? Izoliacija turi būti patikima ir visiškai izoliuojanti kaimynų bildėjimą viršuje: šokimą, šokinėjimą, lakstymą ir pan. Kokia kaina tai padaryti trisdešimties kvadratų kambariui?
Greičiausias ir patogiausias būdas izoliuoti garsą perdangos luboms, tai užsipurkšti poliuretano putas Polynor. Darbas labai greitas, 30 m2 padengti gali užtrukti keletą valandų. Esmė tokia, kad sukalate karkasą gipso plokštėms iš aliuminio profilių ir paėmę Polynor 750 ml putų flakoną tiesiog purškiate lubas 2-3 cm storiu. Po pusvalandžio operaciją galite pakartoti vėl 2-3 cm storiu. Po valandos jau galite užkalti gipso plokštę, darbas baigtas. Tai kainuos apie 350 eurų, jei dengsite 5-6 cm storiu. Jei storiai mažesni ar didesni, kaina keičiasi nuo storio. 5 cm Polynor turėtų eliminuoti triukšmą, o jei turite galimybę storiau dengt, tai tuo labiau.
Noriu apšiltinti iš išorės jau esamus pamatus. Tarp pamatų blokų (blokai po 10 cm) dėta 10 cm putų polistirolo. Iš išorės pamatai buvo apklijuoti toliumi. Norėčiau atkasti ir sutvarkyti. Kokias galima naudoti medžiagas, kad apsišiltintų ir izoliuotųsi nuo drėgmės pamatas, neišeinant cokoliui plačiau nei namo siena?
Geriausia ir pigiausia būtų naudoti pamatų šiltinimui poliuretano putas.
Kaip ir kuo apšiltinti naujo rąstinio namo perdangą? Stogo danga yra keraminė čerpė. Patį stogą nusprendžiau nešiltinti.
Geriausias, šilčiausias ir greičiausias būdas apsišiltinti rąstinio namo perdangą perdangą yra poliuretano putos Polynor. Polynor - tai uždarų porų putos, kuriuose nesikaupia kondensatas. Polynor putoms nereikia spec.įrangos. Jos supakuotos 750 ml flakonuose ir galite patys apsišilti perdangą per keletą valandų.
Miegamasis kambarys ir vonia atskirti nuo kaimyno 120 mm akyto betono pertvara, ant kurios miegamajame užklijuotas 60 mm putų polistirolas. Kokį buterbrodą rekomenduotumėte ir iš kokių medžiagų 60 mm putų polistirolio pakeitimo į garsą izoliuojantį sprendimą? Vonios kambaryje putų polistirolio neuždėjo, turiu tik 10 mm virš plytelių. Ką šioj vietoj rekomenduotumėte?
Rekomenduotume garsui izoliuoti naudoti ant sienos termoizoliacinį tinką Styronit Bioklima. Jis ne tik apšiltina, bet ir labai gerai izoliuoja garsą. Tinkuot galite įvairius storius, nuo 0,5 cm iki 10 cm.

Įmonės rekvizitai:

Melioratorių g. 4, Tauragė