Rodomi įrašai 1-25 iš 43.
Prieš 20 metų įsigijom medinį namuką ir pagal to meto galimybes ir supratimą namuką apšiltinome ant mediniu rastų dedami akmens vatą, izoliacinę plėvelę ir ant pakalimo tvirtinom siding lenteles. Antrą aukštą rekonstravome karkasu ir taip pat apšiltinome. Bėgant metams juntamas sienų nesandarumas (esant vėjui, per rozetes ir šiaip lyg nebesandaru). Norėčiau iš naujo apsišiltinti sienas iš lauko pusės palikdamas tą patį siding fasadą. Iš vidaus yra gipso apdaila. Gal parekomenduotumėte apšiltinimo procesą (eigą) ar privalau sukti OSB plokštę, vatą mm ir t.t.
Paprasčiausia ir efektyviausia nieko neardyt jei gera dar konstrukcija ir užsipurkšti pusiau uždarų porų poliuretanu Polynor. Tai galite padaryti ir patys pas mus įsigiję gaminio. Jis supakuotas 750 ml talpose ir per dieną galima padengt 100 m2 ar panašiai
Planuoju statyti namą vieno aukšto 95 kv.m. Kokius blokelius pasiūlytumėte?
Vieno aukšto namui rekomenduotume keraminius blokelius Ecoton. Tai vokiški moliniai blokeliai, kurių nereikia šiltinti, o tik aptinkuoti 3 cm storiu termoizoliaciniu tinku. 49 cm blokelis su 3 cm tinku atitinka A+ energetinę klasę. Tokiu būdu išvengsite įvairių tipų šiltinimo sistemų, o tai reiškia, jog Jūsų namas bus ekologiškas, sienos reguliuos drėgmę patalpų viduje, turėsite sveiką mikroklimatą. Ne mažiau svarbu ir sandarumas. Blokeliai Ecoton yra šlifuoti, tai reiškia jie idealiai lygūs. Neturi vertikalios siūlės, horizontali siūlė tik termoizoliaciniai klijai 1-2 mm storio. Termoizoliacinis tinkas Styronit turi šilumos laidumo koeficientą 0,048W/mK, tad gaunasi mūras be šilumos nutekėjimų. Namas iš Ecoton blokelių ekologiškas, sandarus, ilgaamžis ir nedegus.
Turime mūrinį namuką su oro tarpu, oro tarpas užpildytas polistirolo granulėmis, 1990 m. statybos. Ir norėtume jį apšiltinti. Būtų įdomu sužinot kokiomis medžiagomis būtų geriau padaryti ir kokio storio naudoti šiltinimo medžiagas?
Geriausia tokį namą apšiltinti vulkaninės kilmės termoizoliaciniu tinku STYRONIT. Tinkas nedega, kvėpuoja, kietas pagrindas, besiūlė šilumos izoliacija, neturinti silpnų vietų.
Namo sienos (fasadas) tinkuotos šlapiu kalkiniu tinku. Praėjus 19 metų, ruošiuosi fasadą perdažyti. Pastebėjau, kad kai sulyta siena, matosi tinko mikro įtrūkimai. Patikrinau garsu (stuksendamas į tinką), tinkas neatšokęs. Prašau patarkite, kokius naudoti elastingus dažus, kad sudrėkus sienai nesimatytų tų smulkių įtrūkimų.
Naudokite super elastingus dažus iš kamščio Suber Paint. Tai neturintys analogų elastingi termoizoliaciniai dažai. Dažų sudėtyje kamštis (viduržiemio jūros ąžuolo žievė), poliuretanas ir akrilo dispersija. Dažai suklijuoja įtrūkimus iki 3 mm. Dažus galima dažyti net neskiedus vandeniu ir padengia spalvą tolygiai iš vieno sluoksnio. Dažai taupo ir šilumą, per 25 proc., visiškai nepraleidžia vandens, gerai kvėpuoja.
Galvoju kokią fasado apdailą išsirinkti ir vienas iš kriterijų, jos svoris. Bandžiau ieškoti, kažkaip niekur neradau kiek svorio į kv. m prideda įvairios fasado apdailos. Namas, kurį renovuoju sau yra gana aukštas, stogas prasideda tik maždaug 7 m aukštyje, o kraigas pasiekia apie 12 m aukštį, todėl pagalvojau, kad krūvis tenkantis sienoms turi reikšmės ar ne? Sienos standartinės, baltų silikatinių plytų mūras su oro tarpu. Tiesiog norėjau sužinoti jūsų nuomonę apie apkrovas sienoms ir ar dėl to apskritai nereikėtų jaudintis?
Mes siūlome įvairius fasadų apdailos variantus ir labai mažo svorio. Pvz.kamščio dekoras 2-3 kartus lengvesnis nei paprastas dekoras. Turime iš netradicinius šiltinimo būdus su termoizoliaciniu tinku.
Kokį mūro mišinį (gamintojo) išorės darbams rekomenduotumėte mūrijant keraminius blokelius?
Rekomenduotume keraminiams blokeliams mūryti termoizoliacinį perlito mūro mišinį M5. Kaina nedaug skiriasi nuo paprastų cemento mišinių, bet mūro siūlė bus šilta, termoizoliacinė.
Norėjau paklausti apie perdangos šiltinimą. Šiuo metu antras aukštas negyvenamas ir nešildomas, o perdanga nuo apačios yra: gipsas, lentos ir 10cm pjuvenų užpiltų senais laikais. Šiuo metu apšiltinti vata neturiu galimybės. Jeigu laikinai uždengčiau iš viršaus plėvele su folija, kad sulaikyti šilumą, ar nesirinks kondensatas po ja ir nepermirks lubos? Namai labai greitai atvėsta.
Jūs teisus. Rinksis kondensatas. Geriausia būtų vietoje pjuvenų užpurkšti purškiamą poliuretano izoliaciją Polynor. Jis pusiau uždarų porų, neleidžia kauptis garams, labai šiltas. Darbą galite atlikti pats, nes Polynor yra flakonuose ir purškiasi labai greitai ir lengvai, kaip montažinės putos, tik greičiau. Kaina 1 m2 gali gautis nuo 9,5 iki 18 Eur nelygu koks storis (nuo 5 iki 10 cm). Jei nėra galimybės naudot Polynor, kitas kelias-naudot termoizoliacinius dažus, nudažant lubas iš vidaus. Kainuos apie 4 Eur/m2.
Seno mūrinio namo lauko sienų šiltimas. Namas mūrinis 1976 m sienos storis apie 50 cm (baltos plytos) aptinkuotos tinku ir nudažytos. Patarkite kaip galėtume apšildyti seno namo sienas. Galvojame šiltinti akmens vata Paroc Linio80 150 x 1200 x 200 mm arba putplasčiu, paskui daryti karkasą ir apkalti lauko dailylentėm plastikinėm. Antras aukštas negyvenamas ten yra radiatoriai, bet sienos buvo apkaltos medinėm dailylentėm, mes dar apkalėm OSB su oru tarpu. Kaip galėtume apšiltinti šio seno namo sienas?
Efektyviausia šiltinti mūrinio namo lauko sienas uždarų porų poliuretano putomis Polynor ar panašaus tipo. Šių putų šiluma 50 proc. didesnė nei vatos ar polistireno, tad Jums pakaks ir 10 cm kad efektyviai apsišiltinti. Darbas labai paprastas ir greitas: visą namą apsišiltint putomis galima per dieną ar dvi. Po to kalate dailylentes. Galimas variantas ir su dekoro apdaila ir kietu paviršiumi. Polynor išgauna vientisą, besiūlį ir labai šiltą paviršių. Gaminys yra pakuotėse po 750 ml ir purškiamas paprastu statybiniu pistoletu be jokios įrangos.
Norimi apšiltinti perdangą, tai yra neįrengto antro aukšto grindis, kurį planuojame ateityje įsirengti. Didžioji dalis namo rastinio, priestatas mūrinis. Nežinome ką rinktis stiklo vatą, ekoputą ar ekovatą? Konsultantai nesugeba normaliai paaiškinti kodėl rinktis vieną, o ne kitą. Tie kas parduoda ekovatą, sako, kad ji sveikesnė, tai kuo tada ekoputa nesveikesnė? Kodėl neverta šiltinti tiesiog stiklo vata, tiesiant rulonus? Nes pasikvietus meistrus jie rekomenduoja ją.
Rinkitės ne vatas perdangai šiltinti,o poliuretano uždarų porų putas Polynor. Darbą atliksite pats, be meistrų pagalbos, nes Polynor yra supakuotos 750 ml flakonuose. Iš vieno flakono galite padengti 5-6 cm storiu 1 m2. Polynor yra 30-50 proc. šiltesnis nei įvairios vatos, neįgeria drėgmės ir nesikaupia jame kondensatas. Su vatomis, nesvarbu kokios jos būtų, bet kondensato bėda išlieka. Ir vatos negali sandariai užsandarinti, nes lieka plyšiai per kur išeina šiluma. Polynor savikaina 6 cm2 1 m2 gaunasi 10-12 Eur.
Ar yra galimybė padaryti 100% garso izoliaciją luboms? Izoliacija turi būti patikima ir visiškai izoliuojanti kaimynų bildėjimą viršuje: šokimą, šokinėjimą, lakstymą ir pan. Kokia kaina tai padaryti trisdešimties kvadratų kambariui?
Greičiausias ir patogiausias būdas izoliuoti garsą perdangos luboms, tai užsipurkšti poliuretano putas Polynor. Darbas labai greitas, 30 m2 padengti gali užtrukti keletą valandų. Esmė tokia, kad sukalate karkasą gipso plokštėms iš aliuminio profilių ir paėmę Polynor 750 ml putų flakoną tiesiog purškiate lubas 2-3 cm storiu. Po pusvalandžio operaciją galite pakartoti vėl 2-3 cm storiu. Po valandos jau galite užkalti gipso plokštę, darbas baigtas. Tai kainuos apie 350 eurų, jei dengsite 5-6 cm storiu. Jei storiai mažesni ar didesni, kaina keičiasi nuo storio. 5 cm Polynor turėtų eliminuoti triukšmą, o jei turite galimybę storiau dengt, tai tuo labiau.
Noriu apšiltinti iš išorės jau esamus pamatus. Tarp pamatų blokų (blokai po 10 cm) dėta 10 cm putų polistirolo. Iš išorės pamatai buvo apklijuoti toliumi. Norėčiau atkasti ir sutvarkyti. Kokias galima naudoti medžiagas, kad apsišiltintų ir izoliuotųsi nuo drėgmės pamatas, neišeinant cokoliui plačiau nei namo siena?
Geriausia ir pigiausia būtų naudoti pamatų šiltinimui poliuretano putas.
Kaip ir kuo apšiltinti naujo rąstinio namo perdangą? Stogo danga yra keraminė čerpė. Patį stogą nusprendžiau nešiltinti.
Geriausias, šilčiausias ir greičiausias būdas apsišiltinti rąstinio namo perdangą perdangą yra poliuretano putos Polynor. Polynor - tai uždarų porų putos, kuriuose nesikaupia kondensatas. Polynor putoms nereikia spec.įrangos. Jos supakuotos 750 ml flakonuose ir galite patys apsišilti perdangą per keletą valandų.
Miegamasis kambarys ir vonia atskirti nuo kaimyno 120 mm akyto betono pertvara, ant kurios miegamajame užklijuotas 60 mm putų polistirolas. Kokį buterbrodą rekomenduotumėte ir iš kokių medžiagų 60 mm putų polistirolio pakeitimo į garsą izoliuojantį sprendimą? Vonios kambaryje putų polistirolio neuždėjo, turiu tik 10 mm virš plytelių. Ką šioj vietoj rekomenduotumėte?
Rekomenduotume garsui izoliuoti naudoti ant sienos termoizoliacinį tinką Styronit Bioklima. Jis ne tik apšiltina, bet ir labai gerai izoliuoja garsą. Tinkuot galite įvairius storius, nuo 0,5 cm iki 10 cm.
Padėkit apsispręsti kuo šiltinti medinę perdangą vieno aukšto namui 80kv B klasės energingumu. Projekte numatyta difuzinė plėvelė ir ekovata, tačiau galvoju gal geriau rinktis poliuretano putas?
Šiltinti geriausia palėpes uždarų porų poliuretanu Polynor.Nereikia tuomet jokių difuzinių plėvelių ir apsišiltinti galima pačiam,kokiu norite storiu,nes Polynor yra flakonuose kaip montažinės putos.1 m2 savikaina nuo 3 iki 11 eur.
Planuojame pirmą aukštą (iš 30cm storio silikato blokelių) apšiltinti iš išorės klijuojant putplastį ir šlapiai tinkuoti, tačiau nenorime išstorinti sienos. Gal yra plonesnė šiltinimo medžiaga, kuri atlieka tokią pat ar geresnę funkciją, kaip 10-20cm storio putplastis? Gal mėlyna ar raudona Styrodur plokštė?
Yra plonesnė šiltinamoji medžiaga nei putplastis. Siūlome poliuretano putas Polynor ir termoizoliacinį tinką. Putos Polynor 50 proc. šiltesnės nei putplastis, o termo tinkas šiltas kaip putplastis. Galite patys reguliuoti sluoksnių storį, kadangi Polynor gali užpurkšti kiekvienas. Jis supakuotas 75 ml flakonuose ir iš vieno flakono nupurškiama 5 cm storiu 1 m2. O termo tinkas pasitinkuoja ant Poplynor. Abi šios medžiagos kartu-puikus derinys. 5 cm Polynor ir 2 cm termo tinko realiai atstoja 15 cm polistireno šilumą.
Langų ir durų angokraščiuose po žiemos atsiranda pelėsis. Planuojame keisti langus. Ar angokrasčių apšiltinimas padėtų išspręsti problemą? Kuo geriausia šiltinti?
Problemą išspręs šiltas tinkas. Jis apšiltins ir veiks kaip antipelėsinė priemonė. Mūsų tinko šilumos koef. 0,048W/mK.
Planuoju namą šiltinti termoizoliaciniu tinku. Kokie būtų patarimai į ką atkreipti dėmesį renkantis tinkamą termoizoliacinį tinką? Ir kokie termoizoliacinio tinko pranašumai lyginant su neoporu?
Termoizoliacinis tinkas turi daug pranašumų prieš polistireną: 1. Tinkas Styronit KABA -nedega, A Klasė -kvėpuoja (mju 3,5) t.y. 20-50 kartų geriau nei polistirenas -sandarus, neturi sujungimų -šiltas, lambda 0,048W/mK -ilgaamžis, tarnavimo laikas neribotas, kad ir 50 metų -kietas -nelenda graužikai, paukščiai, vabzdžiai -galima naudot išorėj ir viduj -ekologiškas -reguliuoja drėgmę patalpoje 2. Neopor -šiltas, bet nesandarus, nes išbadoma tūkstančiais skylių tvirtinant smeigėmis -degus, E klasė -uždaro sienų kvėpavimą, todėl kaupiasi drėgmė sienoje -minkštas pagrindas, puiki terpė pelėms, paukščiams, vabzdžiams -trumpas tarnavimo laikas sistemoje, vidutiniškai iki 15 metų
Norėčiau sužinoti kokias medžiagas būtų geriausiai naudoti apšiltinant lubas iš vidaus? Butas trečiame aukšte perdanga medinė, stogas dvišlaitis renovuotas, namas senas senamiestyje, tai iš viršaus šiltinimas atsimeta dėl papildomų darbų nukasant seno “buterbrodo” užpildą, ir minimaliai sužeminant lubas, kad išlaikyti lubų aukštį.
Jei norite apšiltinti lubas iš vidaus ir nenorite prarasti aukščio, galime pasiūlyti keletą variantų. 1. Tinkuoti lubas termoizoliaciniu tinku 2-3 cm storiu 2. Klijuoti PUR plokštę 2-5 cm 3. Glaistyti lubas termoizoliaciniu glaistu ir dažyti termoizoliaciniais dažais
Domiuosi rąstinio namo šiltinimu. Ar yra įmanoma ir ar verta, į jau stovintį rastinį namą (rasto storis 200mm) iš vidaus dėti plonesnį tašą, tarkim 5mm-7mm paliekant tarp jų ir tarpą užpildant celiulioze ar kuo kitu, kad namą apšiltint ir nepaveikt jo gerųjų savybių, kad išliktų kuo ekologiškesnis?
Mes galime pasiūlyti geriausią variantą kaip apšiltinti rastinį namą, kad nepažeisti medžio gerųjų savybių. Tai šiltinimas termoizoliaciniu tinku. Šiltinimas labai paprastas: kalamas cinkuoto metalo tinklas ant rastų sienos ir tinkuojama termo tinku iš perlito ar kamščio granulių. Toks šiltinimas leis medienai kvėpuoti, bus patikimas, sandarus ir ilgaamžis. Šiltint galima iš vidaus ir fasado pusės. Rastai bus apsaugoti nuo puvimo, graužikų, vabzdžių ir kas labai svarbu - nuo gaisro. Pvz. perlito tinkas atlaiko net +1200 C karščio 3 valandas ir yra dažnai naudojamas kaip apsauga nuo gaisro. Galite tinkuoti nuo 2 cm net iki 15 cm storio. 1 cm tinko savikaina nedidelė ir siekia apie 3 eurus. Mūsų įmonė šią technologiją naudoja jau 8 metai ir jau esame apšiltinę daugiau kaip 100 objektų.
Galvojame statyti vieno aukšto namą iš betoninių blokelių. Kokie jų pliusai ir minusai? Ar geriau rinktis akyto betono blokelius. Namas be apdailos turėtų praleisti žiemą, ar blokeliams tai nepakenks?
Betoniniai blokeliai - žiemą atlaikys, tačiau tai šaltas mūras ir reikės nemažai papildomo apšiltinimo ateityje. Šiai dienai mano nuomone pagal kokybės ir kainos santykį yra žymiai geresnių medžiagų. Akyto betono blokeliai - priklausomai nuo oro sąlygų taip pat turėtų atlaikyti, tačiau su jais reikia labai atsargiai. Akyto betono arba dujų silikato blokeliai pasižymi ypač dideliu drėgmės įgeriamumu bei mažu atsparumu šalčiui (dėl didelio įgeriamumo atsparumas šalčiui atliekamas prie paprastesnių sąlygų). Dėl šios priežasties teko ne kartą matyti kai blokelis per žiemą pradeda irti.
Kaip geriau sutvarkyti išorinę daugiabučio namo sieną iš vidaus. Namas mūrinis iš silikatinių plytų. Butas kampinis, 4 aukštas iš 5. Sienos drėgsta, konkreti priežastis nenustatyta, galimai ir peršalimas. Sustatyti plastikiniai langai, prastas vėdinimas. Netikslių matavimų parodymais nustatytas kelių laipsnių skirtumas įvairiose kambario vietose. Rezultate veisiasi pelėsis. Pelėsio paplitimas skirtingas. Gausiausiai paplito uždengtose vietose bei kampuose. Pašalinus tapetus matomas pažeistas plotas sumažėjo, gausiausiai matosi dažytose vietose, kampuose. Išankstinis sumanymas yra šiltinti šią sieną. Turime abejonių dėl konkretesnės šio sumanymo plėtotės: Akmens vata ar polistirolas? Kokia technologinė schema? Paviršių paruošimas prieš darbų pradžią, viską šalinti ir kokia apimtimi, ar užteka nuplauti ir paveikti kokia nors chemija?
Jokiu būdu nedėkite polistireno, nes taip dar pabloginsite situaciją. Polistirenas neišleis garų iš vidaus, tad sąlygos pelėsiui pagerės. Akmens vata garus išleidžia,tačiau neturi savybių ją greit išgarinti. Yra rizika,kad garų perteklius vatoje leis pelėsiui plisti. Geriausi variantai panaikinti pelėsį ir jo prevencija - nuvalyt glaistą, po to tinkuot termo ir drėgmę reguliuojančiu tinku Bauwer. Jis iš perlito. Dar geras variantas - termo dažai Thermoshield Thermo Vital. Tai antipelesiniai dažai.
Namas apšiltintas akmens vata, ant jos dekoratyvinis tinkas "lietutis", sudeties nežinau, bet ko gero mineralinis. Tinke yra įtrūkimų 1-3 mm pločio, vienoje vietoje tinkas atsilupęs, plotas nedidelis 20 kv cm. Kokias medžiagas naudoto remontui ?
Vienas būdas, tai nudažyti fasadą termokeramikos dažais ThermoShield (Vokietija). Jie elastingi ir ilgaamžiai, uždaro bei sutvirtina įtrūkimus iki 3mm. Dažų savikaina gaunasi apie 4-5 €/m2. Kitas būdas - fasadą nupurkšti kamščio danga Suberlev Corcho (Ispanija). Tai ypač elastinga, kvėpuojanti medžiaga, uždaranti įtrūkimus bei apsauganti nuo tolimesnio jų atsiradimo ir žalingo atmosferos poveikio. Didesnius pažeidimus reikėtų armuoti armavimo mišiniu ir dėti dekorą, jei pažeisti labai dideli plotai, visą fasadą reikia iš naujo armuoti tinkleliu, mišiniu ir dėti dekorą.
Domimės išorinių sienų apšiltinimu panaudojant termoizoliacinį tinką - šiluminiu efektu, garantinio eksploatacinio laikotarpio trukme, apšiltintos sienos "kvėpavimu", priemonės įgyvendinimo kaina. Galvojame termoizoliacinį tinką panaudoti apšiltinant ir atnaujinant daugiabutį.
Jau 6 metai Lietuvoje pastatų šiltinimui sėkmingai naudojamas termoizoliacinis tinkas. Tai tvirtas, lengvas tinkas su natūralia medžiaga - perlitu, pasižymintis visišku nedegumu (kelias valandas atlaiko daugiau kaip 1000°C temperatūrą), geru vandens garų laidumu (pranoksta net akmens vatą), ilgaamžiškumu. Nors pagal šilumos laidumo rodiklį jis nusileidžia vatai ar polistirenui, bet tai kompensuoja sandarumas (nėra siūlių, sujungimų, šalčio tiltų dėl smeigių ir t.t.) bei nekintančios kvėpavimo, šiluminės savybės, ko negalima pasakyti apie kitas šiltinimo medžiagas. Sienos, apšiltintos temoizoliaciniu tinku, visada išliks sausos, maža to, jei sienos jau buvo įdrėkusios, laikui bėgant, tinkas išgarins drėgmę ir jos taps dar šiltesnės, nesusidarys sąlygos pelėsio atsiradimui. Ne veltui toks tinkas naudojamas kultūros paveldo objektų restauravimui, kai, pasirenkant medžiagas, joms keliami ypač aukšti reikalavimai. Kitas būdas apsaugoti sienas nuo drėgmės bei pagerinti jų šilumines savybes - purškiama kamščio termoizoliacinė - dekoratyvinė danga. Tai labai elastinga, sandari, bet tuo pačiu metu ir gerai kvėpuojanti, danga su natūralaus kamščio granulėmis. Ją galima užpurkšti tiesiai ant plytų, betono, medžio ar kt. paviršių. Taip pat galima dažyti šilumą taupančiais termokeramikos dažais. Nudažyta siena išliks sausa ir kvėpuojanti, o dažai, dėl jų savybės atspindėti UV ir infraraudonuosius spindulius, taupys šilumą žiemą, vasarą atvirkščiai - patalpose bus vėsiau. Kainos su darbu ir medžiagomis: - su termoizoliaciniu tinku nuo 45 €/m2, priklausomai nuo tinko storio ir galutinės apdailos (dekoras, kamščio danga, termokeramikos dažai ar kt.); - su purškiama kamščio danga 20 €/m2; - su termokeramikos dažais 13 €/m2.
Noriu pirkti namą, kuris yra apmūrytas raudonomis apdailinėmis plytomis. Man nelabai patinka spalva, todėl noriu pasiteirauti, kokios galimybės yra pakeisti namo fasadą: ar galima nudažyti tas plytas? Ar klijuoti klinkerio plyteles ant viršaus, nes tinkuoti paviršiaus nenoriu. Norėčiau, kad išliktų plytų faktūra.
Siūlau raudonas plytas dažyti termokeramikos dažais, taip apsaugant sieną nuo drėgmės, taip pat bus taupoma šiluma, nes dažai atspindi saulės spindulius - vasarą bus vėsiau, žiemą - šilčiau. Dar geriau sieną padengti purškiama kamščio danga, ji atliktų tas pačias funkcijas, tik yra dar elastingesnė ir šiltesnė. Abiem atvejais plytų faktūra išliktų. Kamščio dangos kaina - 15-18 €/m2, dažų - nuo 13 €/m2. Kainos su mūsų darbu ir medžiagomis be PVM.
Noriu nutinkuoti iš lauko ūkinį pastatą. Namo sienos nėra apšiltintos, o išmūryta yra iš keramzitbetonio blokelių. Kokį tinką galėtumėt rekomenduoti?
Siūlyčiau tinką ūkiniam pastatui Bauwer firmos. Šis tinkas yra termoizoliacinis, antipelėsinis. Jei tinkuosite fasadines arba iš vidaus lauko sienas, tai pasieksite keletą gerų tikslų: -sienos bus ne tik aptinkuotos, bet ir pagerės sienų šilumos savybės, nes šis tinkas yra labai šiltas (jo lambda 0,068 W/mK) -sienos išliks labai laidžios vandens garams, o tai reiškia jokių pelėsių, grybelių nebus -tinkas turi savybę nuolat išsausinti sienas, tad jeigu viduje ūkinio pastato nebus šildymo sistemos arba šildymas bus minimalus, sienos vistiek bus šiltesnės, sausos. O tai reiškia daugiau bus šilumos viduje ir jokių kondensatų. Tinko kaina mažmenoje 8,5 Eur už 25 litrų maišą.
100% rekomenduoja
6 atsiliepimai
in
2019-09-09,
si
2019-07-01, Utena
sa
2019-06-26,
pa
2019-06-02,
vm
2019-05-13, Varėna
va
2019-05-13,