Į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis lauko baldus sodui

Klausimas:
Į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis lauko baldus sodui? Ar gali tie baldai tiesiog būti pastatyti žolėje?
Komentarai:
Daugelis baiminasi, kad natūralūs mediniai baldai gali supūti, pakeisti formą, prarasti pirmykštę spalvą. Rinkdamiesi natūralios medienos gaminius, kruopščiai juos apžiūrėkite – mediena turi būti tinkamai nušlifuota, kraštai ir paviršiai lygūs. Jeigu perkate lakuotus baldus – patikrinkite, ar jie tolygiai blizga. Patikrinkite konstrukcijos tvirtumą, atkreipkite dėmesį į papildomas tvirtinimo detales, atsisėskite ant kėdes ir patikrinkite stalo stabilumą. Įsigyjant baldus tiek namui, tiek sodui, svarbu teisingai planuoti erdvę ir baldų išdėstymą. Kėdės, stovinčios prie stalo, užims papildomai apie 60 cm., taip pat iki 1 m laisvo ploto reikia palikti ir už jų, kad būtu patogu vaikščioti.
Rimas Noreika, DURIMA, UAB
Lauko baldams pagrindas nebūtinas, juos galima statyti ir ant žolės. Rinkdamiesi lauko baldus sodui, atkreipkite dėmesį, kokios medžiagos jiems naudojamos, kaip juos reiks vėliau prižiūrėti ir pan. (apie tai turi informuoti parduotuvės konsultantas).
Sodo baldai turi būti patogūs sėdėti. Pagrindas jiems gerai, o dar geriau, kai baldai yra po stogeliu ar pavėsinėje – jų tarnavimo laikas pailgėja, nešlapia, kai atsisėdi.
 
Sritis:
Sritis: