Lauko baldai, pavėsinės – Patarimai

Kokiomis priemonėmis būtų geriausia impregnuoti ąžuolinę sūpynę ir lauko baldus?
Kokios priemonės būtų geriausios seniems lauko baldams restauruoti? Kaip lauko baldus prižiūrėti, kad jie nebluktų nuo saulės ir drėgmės?
Norėjom paklausti kiek kainuoja medinė šulinio apdaila?
Kokiais išimtinais atvejais galima statyti pavėsinę prie kaimyno tvoros, be jo sutikimo. Gal pamatai turi būti neįmontuoti?
Iš kokios masyvo medienos pagaminti lauko baldai ir geriausi ir labiausiai atsparūs klimato poveikiui ?
Kokių dokumentų ir leidimų reikia norint pasistatyti pavėsinę savo sklype?
Į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis lauko baldus sodui? Ar gali tie baldai tiesiog būti pastatyti žolėje?
Norėtume atnaujinti turimą tikmedžio baldų komplektą alyva (staliukas ir 4 sulankstomos kėdės). Kokias priemones naudoti tikmedžio baldams atnaujinti?
Lauko baldų apsaugai, padengiau juos impregnantų, ar galiu dabar alyvuoti?
Susidūriau su problema. Pernai pirkau aliuminę stoginę su polikarbonatu. Pagalvojau bus pigiau už stiklą, o parduodantys montuotojai prisiekė, kad polikarbonatas gerai laikys. Negana to, kad polikarbonato kanalai pradėjo žaliuoti jau po pusmečio (nors man aiškino, kad taip nenutiks, todėl kad jis bus sandarus), tai atėjus šiemetiniam snygiui, kuris mano akiai nėra toks dar ir didelis, 3m x 6m stogas pradėjo linkti, vienas polikarbonato lapas išsigaubė ir nuslydo nuo konstrukcijos, taip sniegas užgriuvo ant mano terasos - džiugu, kad vaikai nežaidė tuo metu. Buvo naudotas 16mm sustiprintas polikarbonatas, sumontuotos 7 gegnės - montuotojai patikino, kad gegnių pakanka ir polikarbonatas atlaikys viską, kas Lietuvoje įprasta. Klausimas ekspertams, ar turėčiau pasikeisti ir susimontuoti storesnį polikarbonatą? O gal reikia keisti stogo dangą kažkuo kitu, kad laikytų? Kaip dabar viską praktiškai padaryti, kad nereiktų perdarinėti visos stoginės?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 402570 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3324
Iš viso buvo užduota 169041 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 9 specializuotų įmonių