Lieptai, prieplaukos, tilteliai, pirsai ant vandens ir jų montavimas

Montuojame stacionarius lieptus, tiltelius, prieplaukas ant vandens.Kalame į dugną polius su vibracine poliakale, ant viršaus montuojame stačiakampio vamzdžio metalinę konstrukciją su ,,vėjo,, ryšiais, priverčiančiais visus polius kartu atlaikyti pavasarines ledo apkrovas, tai yra konstrukcija veikia kaip vientisas monolitas, ko pasekoje išvengiama liepto deformacijos. Montuojame paprastos pušies, vakuuminiu būdu impregnuotos pušies ar maumedžio medienos medinę liepto dalį. Pagal pageidavimą montuojame suoliukus, kopetėles į vandenį, metalinę pavėsinės konstrukciją liepto gale virš aikštelės. Suoliukų ir turėklų konstrukciją darome iš metalo, tad tolimoje ateityje keičiant medieną turėsite tik minimalias išlaidas medinei daliai. 20m darbo patirtis.

Tai pat montuojame terasas, balkonus ir metalines konstrukcijas prie namo, kai norima pasidaryti atskirą išėjimą iš namo antrame aukšte, vietoj buvusio lango.
Gaminame balkonų turėklus, viršutiniuose namo balkonų aukštuose montuojame stogines,metalines konstrukcijas, norint balkoną paversti gyvenamąja patalpa.
Montuojame pirtelių, medinių namukų polinius pamatus, pagal pageidavimą statome ir pačias medines pirteles.