Maišytuvo snapas Jika Lyra 210 mm, H3952700042101
Jika
Potinkinė dėžutė Hansgrohe Ibox universal 2, 01500180
Hansgrohe
Potinkinė dalis maišytuvui Axor iBox, 01700180
Axor
Universali potinkinė dėžutė Hansgrohe Ibox, 01800180
Hansgrohe
Potinkinė dalis sieniniam maišytuvui Axor Urquiola, 10303180
Axor
Tvirtinimo elementas pastatomam vonios maišytuvui Hansgrohe, 10452180
Potinkinė dalis dušo komplektui Axor Starck, 10650180
Potinkinė dalis termostatiniam maišytuvui Axor AX Starck Organic, 10754180
Potinkinė dalis sieniniam maišytuvui Axor Urquiola, 10902180
Potinkinė dalis dušo galvai Axor Showersolutions, 10921180
Prailginimas AXOR STARCK, 60mm, 10981000
Prailginimas STARCK, 20mm, 10983000
Atbulinis vožtuvas Pedrollo VR1 1"Fx1"F
PEDROLLO (Italija)
Atbulinis vožtuvas su sieteliu Pedrollo VF1 1"F
PEDROLLO (Italija)
Montavimo rinkinys Hansgrohe, 13440180
Prailginimas 25mm praust. maišytuvui iš sienos AXOR 13586000
Potinkinė dėžutė dušo maišytuvui Hansgrohe, 13620180
Potinkinė dalis Hansgrohe praustuvo vandens maišytuvui, 13622180
Potinkinė dėžutė Axor, 13623180
Aeratorius virtuviniam maišytuvui HG, chromas, 13913000
Perlatorius QuickClean vonios maišytuvui HG, chromo, 13914000
Potinkinė dėžutė Hansgrohe RainSelect Basic 2 funkcijų, 15310180
Potinkinė dalis dušo maišytuvui Hansgrohe RainSelect 3-jų funkcijų, 15311180
Potinkinė dalis maišytuvui iš vonios krašto Axor, 15480180
Potinkinė dalis vonios maišytuvui Axor Citterio M, 15481180
Potinkinė dalis maišytuvui iš vonios krašto Axor, 15482180
Potinkinė dalis maišytuvui iš vonios krašto Axor Urquiola, 15484180
Potinkinė dalis maišytuvui iš vonios krašto Axor Edge, 15487180
Potinkinė dalis uždarymo vožtuvui 51 l/min Hansgrohe, 15973180
Laikiklis dušui AXOR Montreux, aukso, 16325250
274357
Jika
Į parduotuvę
Prekės aprašymas: