Ąžuolo masyvo palangių impregnavimas vonios kambaryje

Klausimas:
Kuo geriau impregnuoti vonios kambaryje ąžuolo masyvo palanges, kad išlaikyti medžio struktūrą? Alyvą ar kokias kitas medžiagas?
Komentarai:
Alyva suteiks geltonumo. Siūlyčiau ąžuolo masyvo palanges vonios kambaryje nulakuoti ultra skaidriu Minwax Ultimate vandens pagrindu laku.
Patikimiausia drėgnose patalpose, kai kalbama apie medienos masyvą, ir juo labiau tokį kaip ąžuolas, kuris daug paveikus drėgmės svyravimui ("juda" pakankamai daug lyginant su kitomis medžio rūšimis) yra lakuoti, ar kitaip sakant maksimaliai plėvelę formuojančiais produktais suformuoti barjerą drėgmei. Patikimiausias būdas: palangė (visos medienos pusės, net ir tos kur nematomos) gruntuojamos izoliuojančiu laku ir lakuojami keliais sluoksniais viršutinio sluoksnio laku.
Galimi ir kiti, paprastesni būdai, kaip aliejavimas, vaškavimas, bet tai tiktų tik su išlygomis, tarkim vonios patalpa tikrai didelė, oro drėgmę galima kontroliuoti ventiliatoriais, vandens mažai tikėtina kad pateks tiesiogiai ant palangių lašų pavidalų (nenuvalyti, palikti stovėti, lašai nupilkins medieną dėmėmis).
Audrius Dryžas, UAB TIKKURILA
Thompson's® WaterSeal Waterproofing pusiau skaidri medienos dažyvė
Thompson's® WaterSeal Waterproofing pusiau skaidri medienos dažyvė
UAB Lisota - Sherwin Williams Paints Lietuva
32 atsiliepimai 94% rekomenduoja
35 €/vnt.
Impregnantas medienai BELINKA IMPREGNANT
Impregnantas medienai BELINKA IMPREGNANT
UAB Didmeksa
45 atsiliepimai 87% rekomenduoja
9,50 €/vnt.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 389429 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3302
Iš viso buvo užduota 162042 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 54 specializuotų įmonių