Impregnantai – Patarimai

Ar įmanoma pašalint impregnanto ryškią spalvą nemechaniniu būdu?
Kuo geriau impregnuoti vonios kambaryje ąžuolo masyvo palanges, kad išlaikyti medžio struktūrą? Alyvą ar kokias kitas medžiagas?
Nušlifuotą seną parketą patarė impregnuoti Pinotex su norima spalva ir tada užlakuoti, bet nutepus pasidarė margos nuo tepimo teptuku. Ar yra koks būdas kaip tą Pinotex dabar pašalinti ar bent jau su kuo valyti, kad nesimatytų tų tepimo drūžių?
Namo lauko sienos išklijuotos akmens (kalkakmenio) plytelėmis, tarpai cerzanit glaistu. Glaistas buvo naudojamas tamsus, bet nuo saulės ir lietaus jis praktiškai išbalo. Kuo impregnuoti akmens plyteles ir tarpus, kad įgautų tamsią spalvą? Gal penkias rūšis išbandžiau, nepadeda, kol šlapia, spalva tamsi, kai išdžiūsta, pabąla.
Kaip apsaugoti nedžiovintą medieną, kuri bus lauke?
Ieškau nebrangaus impregnanto pjautai medienai, iš kurios pagaminti gaminiai turės stovėti lauke.
Pats įsirenginėju pirtį ir noriu sužinoti ar reikia pirties sienų ir lubų dailylenčių vidinę pusę impregnuoti prieš kalant ant sienos ir lubų, jeigu taip tai kuo? Teko girdėti, kad TUNGU aliejus tam labai gerai tinka, ir kuo nutepti dailylenčių gerąją pusę.
Įsirenginėju terasą iš ką tik išpjautų pušinių 5cm storio lentų. Lentos yra natūralaus drėgnumo. Noriu paklausti, kuo impregnuoti drėgną, šlapią medieną, ar geriau džiovinti ir tada impregnuoti ar aliejuoti? Ar galima aliejuoti ką tik išpjautą medieną (pvz. linų sėmenų aliejumi) ir ją susukti, ar susukti neimpregnuotą ir palaukti kol išdžius ir tada aliejuoti? Ar šlapią medieną impregnuoti antiseptiku vandens pagrindu? Kokia tvarka reiktų viską daryti, kad kuo ilgiau laikytų terasa?
Rekonstruojamas sodo namas ir išorė apkalta šlapios medienos lentomis, pirma eilė 2,5x15, antra eilė bus kalama 2,5x5. Ar šiuo metu reikia impregnuoti šias lentas? Ar palaukti pavasario ir tada jau impregnuoti ir dažyti?
Kokie yra tinkami antiseptikai ir impregnantai medinėms stogo konstrukcijoms?
Mane domina bespalviai produktai (jų kainos taip pat) drėgnų tekintų rąstų pilnavertei apsaugai. Ar būtina rąstus apsaugoti (pvz. antiseptikuoti) kiekvieną atskirai, ar galima surentus visą pastatą? Ar galima naudoti purškiklius, nes instrukcijose nurodoma, kad galima tik teptuku arba mirkant? Dėl sveikatos, ar turi būti skirtingi produktai išorinei ir vidinei sienai?
Kokia ekspertų nuomonė apie impregnantą Asepas 3 + Linosepas (žadama 10-15 metų apsauga) ar geriau REMMERS HK-LASUR 3in1?
Medinė pakelta lysvė - bus sąlytis su žeme, drėgme. Kuo dažyti ar impregnuoti, kad tarnavimo laikas būtų ilgesnis? Žiemą bus sandėliuke...
Gal galėtumėte patarti, kuo impregnuoti medieną karkasiniam namui? Impregnuoti ketiname savarankiškai.
Norėjau paklausti kokio kiekio dažų reiktų lauko medinei terasai (pušis) 45 kv. ir kokių? Domintų, kad į dažus įeitų ir impregnantas ir apsauga nuo UV, vabzdžių ir pan.
Kokie antiseptikai ir impregnantai, dažai yra geriausi medinėms dailylentėms?
Statausi liepta, naudosiu eglines lentas. Kuo impregnuoti mediena?
Gal egzistuoja koks impregnantas ar antiseptikas ką tik išpjautai drėgnokai medienai? Planuoju pasidaryti tvorą, o džiovinti lentutes natūraliu būdu nelabai yra kada.
Kuo padengti virtuvės stalviršį, pagamintą iš klijuoto ąžuolo? Pradžioje stalviršis buvo kelis kartus alyvuotas, bet tapo dėmėtas nuo sąlyčių su karštais indais ir skysčiais. Po to nušlifavau ir padengiau JUNCKERS RUSTIC OIL COLOUR (baltu). Išlaikė gana neblogai porą metų. Galėčiau tai pakartoti, bet neberandu Lietuvoje šios alyvos. Ką patartumėte?
Ar būtina impregnuoti gegnes? Ar būtų labai blogai, jei mediena nebūtų impregnuota? Kokios būtų viso to pasekmės?
Medinėse grindyse įsiveisė pelėsinis grybas. Kaip būtų galima pelėsį išnaikinti?
Kokiu tikslu mediena impregnuojama giluminiu - vakuuminiu būdu?
Silikatinėmis plytomis apmūrytas rąstinis namas. Dvylikos centimetrų oro tarpas užpildytas eko vata. Kokie galimi išoriniai silikatinių plytų impregnavimo variantai? Kokias siūlytumėte priemones naudoti? Siena apmūryta prieš 30 m.
Rekomenduokite dažyvę impregnantą maumedžio lentų tvoros dažymui. Dažomas plotas apie 300 m2.
Domina impregnantas medienai, t. y. lauko dailylentėms. Ką galėtumėte pasiūlyti?
Pirksiu medinę valtį iš pušies ir eglės. Norėčiau sužinoti, koks medžio impregnavimo skystis yra tinkamiausias ir ilgaamžis. Esu girdėjęs, kad yra kažkoks karstų impregnavimo skystis, kuris laikomas labai geru. Valties ilgis apie 5 metrus, aukštis apie 0,55 m, plotis apie 1,5 m.
Kuo impregnuoti naujai pakaltas vidaus dailylentes iš pušies, kad jos nekeistų spalvos?
Ant rąstų yra pamėlynavimai, kuo galėčiau juos pašalinti? Su kokiais dažais impregnuoti ir dažyti rąstinio namo sienas, kad liktų ta pati natūrali rąsto spalva? Gal su „beržu“ nupurkšti?
Kaip panaikinti pajuodavusias medinių grindų vietas?
Kuo geriausia impregnuoti eglines terasos grindų lages? Lagės - ant betoninių stulpelių, grindų lentos termintos, beržo.
Kuo impregnuoti plastiko-medžio kompozito terasines grindis? Susidėjau terasoj WPC grindis, bet lieka riebalų dėmės.
Reikalingas impregnantas ar dažyvė spalvota, lauko baldams. Medis pušis. Reikėtų kad apsaugotų baldus bent 5 metus.
Domina impregnantai nekeičiantys medienos spalvos. Kuo padengti naujas pušines dailylentes, kad nepakeistų spalvos?
Kuo patartumet impregnuoti ažuolines grindis terasoje?
Kuo impregnuoti medines, ąžuolines trinkeles, kurios įbetonuotos į betona ir bus po atviru dangumi.
Namas apkaltas medinėmis dailylentėmis prieš kokius 5 metus. Buvo viskas padaryta pagal reikalavimus – impregnuota ir t. t., bet dabar atsirado juodų taškelių, pajuodavo. Ką patartumėte dabar naudoti, daryti?
Ar būtina impregnuoti lentas, kurios bus naudojamos kaip grindų danga sporto salėje pastato viduje?
Ar reikia impregnuoti gerai išdžiovintus rąstinio namo rąstus prieš surenkant sienas, ar užtenka juos impregnuoti, kai jau rąstinio namo dėžutė surinkta?
Sveiki. Mane domina bespalviai produktai (jų kainos taip pat) drėgnų tekintų rąstų pilnavertei apsaugai. Ar būntina rąstus apsaugoti (pvz. antiseptikuoti) kiekvieną atskirai ar galima surentus visą pastatą? Ar galima naudoti purškiklius, nes instrukcijose nurodoma, kad galima tik teptuku arba mirkant? Dėl sveikatos ar turi būti skirtingi produktai išorinei ir vidinei sienai? Ačiū
Koks impregnantas gegnėms neturi chloro ir vario junginių? Stogas bus iš cinkuotos skardos ir gali su šiomis medžiagomis sureaguoti.
Kokią bespalvę apsaugos impregnavimo priemonę siūlytumėte džiovintam obliuotam ąžuolui, kuris bus lauke saulėtoje (pietineje) pusėje.
Ar reikia impregnuoti statomo namo rąstus prieš žiemą, kad jie nepajuoduotų?
Rąstiniame name nušlifavau vidines rąstų sienas. Ar galima jas dabar nupurkšti „Beržu“, kad panaikintų kai kur pamėlynavimą? Po to norėčiau nudažyti ar impregnuoti sienas bespalviais dažais. Su kokiais dažais ar impregnantais patartumėte vidų dažyti?
Ar galima lakuoti jau impregnuotas plytas? Plytos pradėjo irti (senoviškos molinės) ir noriu sustabdyti koroziją. Kokia priemonė 5l pusiau blizgaus lako lauko sąlygom naudoti?
Kokia priemone naikinti pelėsį nuo išorinės medinės sienos. Siena dažyta aidol holzchutz creme.
Ar natūraliu būdu džiovinant maumedžio rąstus reikia naudoti antiseptiką?
Pelyja kambario laukinė siena. Kaip nustatyti dėl ko ir kokių priemonių imtis? Namas mūrinis, šildomas pakankamai.
Dviejų savaičių bėgyje planuoja mums pastatyti rastinį sodo namelį 6x8m. Kadangi jau yra drėgnas, šaltas periodas, kokia medžiaga galėtume impregnuoti medį, kad jam nieko blogo nenutiktų žiemos periodu? Kokia spalva planuojame dažyti namelį dar nežinome, tad gal pirminis impregnatas galėtų būti neutralios spalvos? Jeigu taip, prašau informuoti kokį reikia įsigyti?
Reikalingas impregnantas impregnuoti plastikinį kubilą apkaltą medinėmis lentelėmis ir medinį kubilo dangtį. Reikia, kad būtų bespalvis ir neužsidėtų plėvelė. Ką galite pasiūlyti?
Esu susipjaustęs medieną namo stogui gegnes, murlotai, lentos ir t.t. ir dabar kyla daug klausimų dėl impregnavimo. Ar verta tą medieną impregnuoti namų sąlygom ar neverta? Nes kiek žmonių tiek nuomonių, todėl norėtųsi specialistų nuomonės ir patarimų. Namų sąlygom turiu omeny nupurkšti tą medieną tiesiog Asepas-1 ir tiek, ar toks impregnavimas duoda realios naudos? Nes kiek domiuosi, tai toks impregnavimas kažkiek apsaugo gal iki 5 metų, o vėliau vėl ją reiktų impregnuoti jei noriu ir toliau medieną apsaugoti, bet tas tikrai nebus daroma, kai namas jau pasistatys, nes iki tų vietų neprieisi jau. Ar tai tikrai apsaugos tą medieną, ar tai tik savęs raminimas su tokiu impregnavimu?
Kuo impregnuoti ąžuolines lentas, kuriomis bus apkalta lauko siena?
Pušinės durys buvo lakuotos, bet nuo laiko pagelto. Norėčiau jas nušlifuoti, impregnuoti ar dažyti dažyve su spalva. Norėčiau nuimti tą geltonumą ir pašviesinti. Ką patartumėte?
Gal galite pasakyti su kuo galima impregnuoti skaldytą šamotinę plytą, kad netrupėtų ir negertų drėgmės?
Medinis namas nuteptas žaliąja nafta, norim atnaujinti, dažyti nenorim, tik impregnuoti. Ar yra kokia priemonė, kad nuvalytų paviršių, pagerintų sukibimą, nešveičiant? Jei yra, tai kokia?
Ar būtina impregnuoti lentas tvorai? Lentos naujos sausos. Ir jeigu taip, kokį pasirinkti impregnantą?
Šį pavasarį mums įstatė naujas pušines namo lauko duris, iš vidaus natūralus medis, iš lauko - faneruotė. Durų apačia gauna drėgmės ir iš vidaus, nes nėra jokių laiptelių, ir mediena pradėjo juoduoti. Kuo apdoroti tas vietas, kad nesimatytų tų juodų dėmių ir, kad tas juodumas neplistų aukštyn?
Ar tą pusę vidaus dailylenčių, kuri prisikals prie sienos reikia impregnuoti? Jei reikia - kuo? Gerąją pusę kuo padegti, kad nepakeistų medžio spalvos? Gal bespalvis vandens pagrindu lakas?
Ūkinio galas užkaltas pušies lentomis į saulės - pietų pusę, kuo geriau impregnuoti?
Stato pavėsinę pušies medienos, kuo reiktų impregnuoti?
Kokiu impregnantu rekomenduotumėt impregnuoti išorę naujai pastatytai rastinei pirtelei be jokių vaškų?
Kokią apsaugą/alyvą/dažus siūlytumėte išorės maumedžio dailylentėms, jei norime išlaikyti kuo natūralesnę medžio spalvą? Kas kiek laiko reikėtų dailylentes padengti? Kokia alyvos ar dažų apytikslė kvadrato kaina?
Ar tinka naudoti impregrantą, kuris buvo užšalęs?
Ar reikia aliejuoti, impregnuoti spygliuočio terasinių lentų apatinę pusę? Lentos ką tik iš lentpjūvės.
Ar galima impregnuoti tik išpjautą medieną?
Pasistačiau sode rastinį namuką, rąstus nušlifavau, išmušė dažymo valanda. Iš lauko pusės klausimų dėl dažymo nekilo, o kuo dažyti iš vidaus, kad išsaugoti natūralią rąsto spalvą? Vieni sako linų aliejumi, kitur bespalvius dažus. Kas geriau, patarkite prašau?
Noriu perdažyti virtuvės lubas. T.y. medinės lentelės dengtos laku prieš 20m., noriu kažko tarp sendintos baltos ir kakavos. Nuo ko pradėti?
Kuo geriausiai padengti ąžuolinį stalviršį lauke? Nebuvo niekuo dar tepta.
Kuo geriausia būtų impregnuoti, lakuoti uosinius naujus laiptus, kad būtų atsparūs trinčiai ir mechaniniam poveikiui.
Norime šiltnamyje viduj impregnuoti medieną. Koks tiktų impregnantas?
Sveiki. Fasadas bus termo medienos. Kuo rekomenduotumėte ją apdirbt, kad būtų gera medienos apsauga?
caparol_300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399462 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3317
Iš viso buvo užduota 167496 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 56 specializuotų įmonių