Medinės terasos impregnavimas

Klausimas:
Norėjau paklausti kokio kiekio dažų reiktų lauko medinei terasai (pušis) 45 kv. ir kokių? Domintų, kad į dažus įeitų ir impregnantas ir apsauga nuo UV, vabzdžių ir pan.
Komentarai:
Norint padengti 45m2 medinės terasos plotą reikės 2L Rubio Monocoat Exterior Wood Cleaner, kaina 40 Eur ir 1,5L Rubio Monocoat Hybrid Wood Protector alyvos, kaina 167 Eur. Ši alyva saugo medieną nuo vandens, UV, taip pat turi antipelėsinių priedų.
Nerijus, Tonacija, UAB
Aliejuojant naują medieną su litru nualiejuosite 7–15 m². Terasoms ir lauko baldams rekomenduojame aliejus Tikkurila Valtti Kaluste ar Valtti Plus Terrasioljy (vandeninis), kurie yra jau paruoštų spalvų pilkos, juodos, rudos; arba aliejus Valtti Puoljy ar Valtti Puoljy Akva (vandeninis), kuriuos rekomenduojame spalvinti pagal Valtti spalvyną. šie aliejai saugo nuo UV spindulių, stabdo vandens prasiskverbimą ir medienos skilinėjimą.
Stipriai dėvimus terasų paviršius gali tekti peraliejuoti kas 1-2 metai, priklausomai nuo būklės.
Audrius Dryžas, UAB TIKKURILA
Pušinei terasai mes siūlome :
1. Impregnantas nuo grybelinio poveikio - GORI 356
2. Alyva terasoms GORI 38, tirpiklių pagrindu, dengti du kartus.

Gamintojas rekomenduoja terasinius paviršius peralyvuoti kiekvieną rudenį, prieš žiemą, ištaikius gražų orą. Tada užliejami įtrūkimai ir terasa užkonservuojama žiemai.

45 m2 vienai pusei reikėtų 5 ltr impregnanto ir 2 kart tepant apie 10 ltr terasų alyvos.
Gediminas Vėgėlė, UAB "REFOR"
Pušies terasai naudokite impregnantą nuo puvinio ir mėlynų dėmių grybo. Produktas Cetol WV880. Sunaudosite apie 5L. Terasų dažai Cetol WF 771 apsauga nuo UV ir lauko sąlygų. Sunaudosite apie 20L.
Rolandas Šimkevičius, UAB Undena
 
Sritis:
Sritis: