Can Can minkšti baldai

Can-can modelis, tai elegantiško dizaino tiesių linijų baldas. Jo šiuolaikiškas formas paryškina chromuotos metalinės kojelės ir išskirtinis baldo šono bei porankio sprendimas. Elegancijos ir savitą charakterį jam suteikia atlošinės dalies kelių padėčių funkcija,bei trivietės ir dvivietės sofos sėdimos ir atlošinės dalies padalinimas į dvi dalis.

Modelis Can-Can turi išskirtinai daug papildomų funkcijų. Trivietėje ir dvivietėje sofose gali būti įmontuotas lovos mechanizmas kasdieniniam naudojimui. Elementuose 1SWL/P, pavadinimu šezlonfas, kurie puikiai pritaikyti poilsiui ištiestomis kojomis nes yra išilginta sėdimoji dalis, sumontuota patalynės dėžė.

Modelis Can-Can turi komplektuojamų elementų sistemą, kuri suteikia galimybę užsisakyti laisvai stovinčius elementus, bei kampus. Didelis šio baldo pranašumas, tai išskirtinis patogumas, pasiekiamas novatoriškai pakeliamu atlošu, kuris leidžia padidinti baldo sėdimą gylį bei paaukštinti atlošą, suteikiant patogią padėtį viršutinei pečių linijai bei galvai.Optimalūs dydžiai leidžia baldą komplektuoti mažesnėse ir didesnėse patalpose.