Interjero dekoro profiliai

Elite Decor prekiauja interjero ir eksterjero dekoravimo elementais. Pristatome aukštos kokybės prekę už konkurencingą kainą:

Interjero dekoravimo profiliai ir elementai iš didelio tankio poliuretano "Evroplast".

Dekoravimo profilių pagalba galima sukurti ir klasikinį ir modernų stilių. Lieka tik pasirinkti Jūsų pasirinktam stiliui tinkančius elementus.

Ateinant į rinką naujoms medžiagoms, natūralus gipsas ne visur gali būti taikomas (pav. gipso kartoninės pertvaros, pakabinamos lubos). Į pagalbą ateina poliuretano gaminiai, kurių svoris ženkliai mažesnis. Montuoti poliuretano lipdinius tikrai lengviau nei gipso, montavimas vyksta greitai ir nesudėtingai.

Pasirinkimas profilių labai didelis ir periodiškai papildomas naujais elementais. Vilniaus sandėlyje turime didelį kiekį profilių ir kitų dekoro elementų. Sandėlio papildymas viksta vieną kartą per mėnesį.

Prekes siunčiame į visus Lietuvos, Latvijos, Estijos ir kitus Europos Sąjungos miestus.

Raktiniai žodžiai: dekorai interjerui, dekorai interjero, interjeras, decor, dekoras fasadui, dekoro profiliai, dekoro juostos,gipso lipdiniai iš poliuretano, su ornamentu, be ornamento, su raštu, be rašto. Karnizai lubom, juostos luboms ir sienoms, plintusai, grindjuostės, grindų juostos. Kolona, kolonos kapitelis kapiteliai baze, architravas, frizas, frizai. Piliastras, piliastrai siena, interjero dekoravimas, fasado dekoravimas, rozetė, roseta, rozeta. 3D plokštės, Ažurines plokštės, dekoracijos iš polistirolo, polistireno, polistirenas, apvadas, apvadai palange palanges, karūna, klasikinis dekoras, Interjero idėja idėjos. Klasikiniai interjerai, lauko sienų dekoras, vidaus dekoracijos.