Samatele
Samatele
100% rekomenduoja
Atsiliepimai 4
eg
Pakruojis, 8622*****, *******59
eg******@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2023.04.12 paklausimą:
Sveiki, rašome projektą reiktų sąmatos. Turima aikštelė 27x14m dirbtinė danga (kaip kilimas), pagrindas žvyras, 29x16m tvora 1m aukščio. Norim atnaujinti ją, kad butų krepšinio aikštelė su tinklinio linijomis. Reikalinga sąmata su darbais
an
Vilnius, 8607***07
an***********@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2023.01.30 paklausimą:
Laba diena, noriu paklausti ar Jūs galėtumėt paskaičiuoti sąmatą. Yra dalinamas namas per teismą. Iš vienbučio, darome dvibutį. Architektas jau yra padarės projektą, bet teisėjas prašo paskaičiuoti sąmatą, kiek kainuos abiem pusėm atidalijimas. Gal galite pagelbėti? Ačiū
Atsiliepė į ištiktą klausimą. Dar tik dirbama. :)
da
Alytus, 8629***29
da*****@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2022.11.04 paklausimą:
laba diena, reikalingas ekspertas paskaičiuoti savavališkos statybos įmokos dydį,tai valymo įrenginys kuris buvo pastatytas anksčiau nei išduotas leidimas, patikrinus statybų inspekcijai gavome nurodymą susimokėti baudą. Ar galite man pagelbėti?
in
Vilnius, 8675***66
in**@******as.lt
Įvertintas atsakymas į 2022.03.15 paklausimą:
Sveiki, siunčiame stogo dangos brėžinius. Norime, kad paskaičiuotumėte kiek reikia tiksliai užsakyti stogo dangos kv.m, lietvamzdžių ir t.t. (pilnai ko reikia stogui uždengti) ir Jūsų paslaugų kainą. Danga-čerpinio profilio skarda Bilka clasic (0,40mm)

Sąmatų sudarymo paslaugos banko paskolai gauti

Pradėjus statyti pastatą ir atsiradus poreikiui gauti finansavimą, Jums bus reikalinga sąmata. Tiek bankai, tiek kredito unijos šiuo metu reikalauja pateikti detalias finansavimo sumą pagrindžiančias sąmatas. Galime garantuoti, jog profesionaliai parengtą sąmatą pateiksime greičiau nei per 24 valandas ir tokia sąmata Jums kainuos visiškai simboliškai.
Norint apskaičiuoti sąmatą mums reikia gauti šią informaciją:
1.Techninį projektą (arba tik architektūros dalį);
2.Keletą pastato nuotraukų iš vidaus ir išorės.
Sąmatų sudarymo paslaugos banko paskolai gauti
Sąmatų sudarymo paslaugos banko paskolai gauti
Samatele
4 atsiliepimai 100% rekomenduoja
Samatele
Samatele