Irimo procesų aktyvatorius nuotekoms natūralių fermentų pagrindu

KODĖL REIKALINGAS
Irimo procesų aktyvatorius nuotekoms natūralių fermentų pagrindu

Kai nuotekos patenka į rezervuarą, sunkesnės dalelės nusėda ant dugno suformuodamos vadinamą dumblą, o lengvesnės dalelės susikaupia paviršiuje ir suformuoja maurus. Šie maurai sulaiko deguonies ir šviesos veikimą ir sukuria idealią terpę bakterijoms. Šios bakterijos, vadinamos anaerobinėmis, skystina ir verčia dujomis nuosėdas ir maurų sluoksnį. Bakterijos išplinta po nuotekų rezervuarą ir veikia tiek skystoje tiek ir kietų dalelių terpėje.

Kadangi ne visos kietosios nuotekų dalelės yra paverčiamos skysčiu ar dujomis, ant dugno formuojasi dumblas, o paviršinis sluoksnis storėja. Po keleto metų abu sluoksniai užima didžiausią rezervuaro dalį. Įtekančioms nuotekoms nuotekų rezervuaras pasidaro per mažas. Kietosios dalys pradeda nebesisluoksniuoti, nuotekos nebeužsilaiko rezervuare ir bakterijos nebespėja jų išskaidyti. Rezultate į aplinką patenka nuotekų tirščiai, nusėda dirvoje, užteršia ją atsiranda nemalonus kvapas.

KAS TAI YRA SEPTONIC

Septonic tai naujoviškas kanadietiškas laiko patikrintas produktas naudojamas Kanadoje, JAV, Europoje jau beveik 60 metų. SEPTONIC tirpina maurus, dumblą susiformavusį nuotekų rezervuaruose. Dėka gebėjimo suaktyvinti naudingą bakterijų veikimą organinės nuotekos esančios nuotekose suskystinamos ir išskaidomi baltymai bei angliavandeniai. Šio proceso pasekoje nuotekų rezervuaras pasidaro talpesnis, efektyviau veikiantis.

Produktas yra granulių pavidalo ir labai lengvai gali būti naudojamas bet kokiame nuotekų rezervuare ar sistemoje. Tinkamas naudoti cheminiuose tualetuose, nusėdintuvuose, laivuose ir kempinguose. Pagrindiniai ingradientai yra enzimai paimti iš jaučių ir kiaulių virškinimo sistemos. Vieni enzimai skaido riebalus, kiti krakmolą, kiti proteinus ir t.t. Šių enzimų kombinacija kartu su kitais SEPTONIC komponentais užtikrina efektyvų ir greitą poveikį. Enzimams išskaidžius riebalus, krakmolą ir proteinus juos labai efektyviai toliau veikia bakterijos ir ištirpina. Tai yra būdas kurio pagalba ištirpinamos kietosios nuotekų dalelės per keturias savaites.

Kiekvieną kartą naudojant SEPTONIC atsinaujina 20 miliardų bakterijų, ištirpinamos kietosios dalelės, tepalai, pašalinami kvapai. Šis procesas vyksta visoje kanalizacijos sistemoje, o taip pat ir nuotekų rezervuare. Jei rezervuare atsiranda problemos dėl kurių reikalinga išsiurbliuoti ar išvalyti, pakanka panaudoti vieną pakuotę ir problema išsisprendžia. Daugumoje atvejų problema išsisprendžia po pirmo panaudojimo. Panaudojus keturis kartus per keturias savaites, kietųjų teršalų kiekis žymiai sumažinamas.

Septonic savo sudėtyje neturi jokių ėsdinančių sudėtinių dalių todėl visiškai garantuojama kad niekaip nepakenks santechninei įrangai, nepažeis Jūsų rankų, nedegins, nesukels kaitimo ar dūmų. Taukams užkimšus nuotekų sistemą pakanka ištirpinti stiklinėje vieną pakelį SEPTONIC, supilti į nubėgimo angą ir palikti per naktį. Per naktį SEPTONIC išskaidys riebalus ir teliks tik nuleisti vandenį. Tai leis išvengti ėsdinančių ir nuotekų sistemą gadinančių priemonių naudojimo. Panaudojus SEPTONIC kanalizacijos vamzdžių pravalymui, jis vėliau nuplaunamas į nuotekų rezervuarą ar nusodintuvą ir ten toliau veikia. Tokiu būdu gaunamas dviguba nauda, išvalomi vamzdžiai ir išvalomas nuotekų rezervuaras.

NAUDOJIMAS

Privačiai valdai: Pradedant naudoti 2m3 tūrio nuotekų rezervuaro talpai supilti vieno maišelio turinį (17.75g) į klozetą ir nuleisti vandenį. Procedūrą kartoti kas savaitę 4 kartus, o vėliau vieną kartą per mėnesį.

Moteliams, viešbučiams, ligoninėms nepriklausomai nuo rezervuaro dydžio naudoti sekančiomis normomis:
10 tualetų – 459g (27 pak.) kas dvi savaites;
25 tualetai - 459g (27 pak.) kiekvieną savaitę;
100 tualetų - 459g (27 pak.) kas antrą dieną;
200 tualetų - 459g (27 pakeliai) kiekvieną dieną.
DĖMESIO. Galima visą normą supilti tiesiogiai į rezervuarą, bet rekomenduotina pilti mažesnėmis dozėmis į skirtingus klozetus tam, kad išsivalytų vamzdžiai.

Tualeto duobės. Vieno pakelio turinį supilti į kiekvieną klozetą ir nuleisti vandenį. Procedūrą kartoti kartą per savaitę 8-10 savaičių, o vėliau kartoti kartą per mėnesį (esant reikalui galima naudoti dažniau).

Lauko tualetai. Supilti visos pakuotės turinį (4 maišelius) į tualeto angą. Kartoti kartą per mėnesį. Tirštas duobės turinys susisluoksniuos ir suskystės.

Kanalizacijos vamzdžių valymas. Ištirpinti vieną pakelį stiklinėje vandens, supilti į vamzdį ir palikti per naktį. Sekančią dieną sistema galima naudotis normaliai.

GAUNAMA NAUDA

Nuotekų rezervuare susikaupę tirščiai yra išskaidomi, priemaišų tankis žymiai sumažėja.
Rezervuare esantis dumblas ir riebalai išskaidomi. Dumblo kiekis žymiai sumažėja.
Dingsta nemalonus kvapas net esant aukštesnei aplinkos temperatūrai.
Rezervuaro paviršiuje susiformavusi pluta išskaidoma, suaktyvėja dujų išsiskyrimas.
Rezervuaro pakraščiai išsivalo nuo dumblo ir nešvarumų.
Vanduo rezervuare pasidaro skaidresnis.
Filtruojant nuotekas mechaniškai mažiau nusėda kietų dalelių.

Parengta pagal VIZGINTOS STATYBA UAB medžiagą
picture-11111207.jpg
Savanorių 192, LT-44151 Kaunas
84% rekomenduoja
6 atsiliepimai
a.
2020-03-31,
vy
2020-01-09, Vilnius
mi
2019-09-02, Vilnius
to
2019-08-05,
e.
2019-07-29,
50
2019-07-08, Molėtai