Nuotekų valymo įrenginiai

Rodomi įrašai 1-70 iš 113.
Kokios orientacinės nuotekų valymo įrenginių kainos 150 m2 namui, 4 asmenų šeimai. Į ką atreipti dėmesį, be kainos, renkantis nuotėkų valymo įrenginius.
Koks turi būti atstumas iki kaimynų sklypo ribos, statant nuotekų valymo įrenginius bei filtracinį šulinį?
Planuojame kaimo sodyboje įsirengti nuotekų valymo įrenginius. Vanduo būtų paduodamas iš šulinio.Dauguma kaimynų turi įsikasę talpą, iš kurios nuotekas vėliau išpompuoja. Tai suprantu nėra legalu. Galima kviesti įmonę,kuri tai išsiurbtų - ar tai brangu?Kokios talpos reiktų 4 asmenims ir ar tokia kanalizacija būtų pigiausia ir efektyviausia?
Ar reikalingas projektas ir kokie leidimai, norint įsirengti nuosavame sklype bio nuotekų valymo įrenginius? Ar reikalinga išlaikyti kokius atstumus nuo kaimyno ribos minimalių pajėgumų įrenginiui?
Ruošiamės statyti namą sodų bendrijoje. Kokie reikalavimai nuotėkų valymo įrenginiams įrengti? Ar būtina įsirengti Traidenio nuotėkų valymo įrenginius? Ar galima daryti vietinę kanalizaciją? Ar nebus keblumų priduodant namą?
Kaip įsirengti nuotekų sistemą? Ar galimas toks variantas – į žemę įkasta toninė talpa ir į ją viskas subėga? Ar galima nupjauti talpos dugną, kad nuotekos susigertų į žemę?
Gyvename kaime, nuosavame name, kur norėtume įsirengti kanalizaciją. Kaimynai šią problemą išsprendė pumpuodami šulinių turinį į laukus. Mes norėtume išspręsti šią problemą civilizuotai, ir norėčiau sužinoti, koks kanalizacijos pasirinkimo modelis būtų patogiausias. Papildomos sąlygos tokios: žemė aplinkui molinga, sunki, gruntiniai vandenys taip pat negiliai, nuo didesnio miestelio yra apie 30 km, taigi pigiausias būdas - šulinio įrengimas ir išsiurbimas tampa pakankamai brangus.
Ar galima į nuotekų valymo įrenginius mesti tualetinį popierių?
Iš kur gauti statybos leidimą nuotekų valymo įrenginiui Traidenis ir kas išduoda tuos statybos leidimus?
Ar reikia gauti leidimą norint įrengti nuotekų valymo įrenginius? Ar nuotėkų valymo įrenginys "Traidenis" (4 asmenims) tilps 5 arų sklype?
Kaip šalinamas nuotekų dumblas iš valymo įrenginio, kas kiek laiko tai turi būti atliekama. Koks perteklinio dumblo šalinimo būdas yra paprasčiausias?
Kaip pradėti eksplotuoti naujai įrengtą valymo įrenginį? Kada reikia naudoti biopriedus?
Sodų bendrijoje įsigijome namelį, jame yra patalpa įrengti tualetą. Nuo pastato 15 metrų atstumu yra išbetonuota 2 metrų gylio ir 1,5 x 1,5 metro dydžio duobė. Numatoma tualeto įrengimo vieta namelyje - virš žemės 1 metras. Ar įmanoma tokiomis sąlygomis įsirengti tualetą namelyje ir koks turėtų būti nuolydis iki tos duobės. Ar reikėtų įrengti rezervuarą arčiau. Tualetas bus naudojamas tik šiltuoju sezono metu. Šalia tualeto sezoninis vandentiekis.
Norėčiau sužinoti kodėl iš nuotekų valymo įrenginio sklinda blogas kvapas?
Ar visiems nuotekų valymo įrenginiams, 1-4 asmenų šeimai, reikalinga 10 m apsaugos zona? Ar reikalingas projektas ir savivaldybes pritarimas? Ar apsaugos zona, gali patekti į kaimyno teritoriją be kaimyno sutikimo? Ar apsaugos zona gali patekti į valstybinės žemės zoną be žemėtvarkos sutikimo?
Žadu statyti sodo namelį iki 80 m2. Ar galima sodo namelyje turėti san. mazgus ir įsirengti vietinius valymo įrenginius?
Sveiki, mes sodų bendrijoje 2006 m. įsirengėme nuotėkų valymo įrenginius "traidenis". Pasikonsultavome su architektu ir architektas tada pasakė, kad sodo bendrijoje "traideniui" nei statybos leidimo, nei projekto nereikia. Dabar prie mūsų kabinasi statybos ispektorė ir nori pripaišyti savavališka statybą, nors ir pati sako, kad sodu bendrijoje mineti dalykai nereikalingi. Noretume suzinoti ar is tikruju valymo įrenginiams reikalingas statybos leidimas ir ka daryti? Aciu
Ar pagal įstatymus galima 6 arų sodo sklype įrengti nuotekų valymo įrenginius.
Ar galiu įsirengti nuotekų valymo įrenginį 3m atstumu nuo sodo namo (iki 80m2); 2m atstumu nuo kaimyno sklypo (sutikimą kaimynas duoda); 3m atstumu nuo sodų bendrijos kelio? Tokiu atveju įrenginį turėčiau šalia kelio, už namo, o ne sklypo viduryje. Ar galima nuotekų sistema pasijungti pusrūsyje (1,2m po žeme). Ar valymo įrenginys gali būti montuojamas šį atstumą giliau?
Kokią nuotekų talpyklą rekomenduotumėte? Renkamės tarp gelžbetoninės, metalinės ir plastmasinės?
Ar nuotėkų valymo įrenginį galima prižiūrėti savarankiškai, ar tam būtinai reikalingi patyrę specialistai?
Sode dėl aukšto gruntinių vandenų lygio norime įrengti uždarą vandens kanalizacijos talpą. Ar teikiate tokių kanalizacijos sistemų įrengimo paslaugas? Kokia uždaros vandens kanalizacijos talpos kaina su talpa (3-4 asmenų šeimai) ir montavimo darbais, medžiagomis?
Koks turi būti atstumas tarp nuotekų kaupino rezervuaro ir artezinio vandens gręžinio? Koks atstumas turi būti išlaikytas tarp nuotekų valymo įrenginio ir vandens gręžinio? Ar vandens gręžinys normuojamas taip pat kaip šachtinis šulinys?
Norėčiau pasiteirauti apie nuotėkų valymo įrenginį kaimo sodybai. Sodyba naudojasi 1-2 žmonės savaitgaliais ir retsykiais būna svečių. Kiek supratau iš peržiūrėtos literatūros tokiam mažam intensyvumui nelabai tiks aerobinis įrenginys (ir dar ar jam nereikalingas pašildymas žiemą?), tad lieka tik septikas ar surinkimo talpa? Norėčiau specialistų patarimo, ką būtų racionaliau įrengti ir kaip paprasčiau pasiskaičiuoti reikalingo įrenginio našumą šiam atvejui, kad nešvaistyti vėjais pinigų.
Norėčiau sužinoti, kokį nuotėkų valymo įrenginį geriausia pasirinkti 6 asmenų šeimai. Gruntiniai vandenys aukšti. Traidenio įrenginio nesiūlyti, šiuo metu turime ir nepatenkinti.
Patarkite, kokį nuotekų valymo įrenginį rinktis geriausia? 4 žmonių šeima, sklypas yra Čekoniškėse. Namas 140 m2. Kiek kainuotų įrengimas su visais reikiamais dokumentais?
Problemėlė su kaimyno kanalizacija - pradeda dvokti, o kadangi pilietis nebaisiai tvarkingas, neskuba tvarkytis. Kokia valstybinė institucija gali padidinti jo motyvaciją pvz. baudomis? Turiu įtarimą, kad dėl tokio aplaidumo netoli esančiame šulinyje padidėjęs permanganatų kiekis, galbūt galėtumėt atskleisti, koks yra minimalus atstumas nuo geriamojo vandens šulinio iki kanalizacijos šulinio (išsiurbiamo)?
Planuoju terasos rekonstrukciją. Esu įsirengęs vietinę kanalizaciją be leidimo. Ar galiu gauti nuobaudą iš higienistų? Ar gali tekti įsirengti nuotekų valymo įrenginį?
Ar galiu seną šulinį panaudoti vietoj kanalizacijos talpos? Seno šulinio gylis apie 25 metrus. Jei į šulinį leisiu nuotekas, ar tai nepaveiks geriamo vandens kokybės?
Ar įmanoma 7a žemės sklype sodų bendrijoje įrengti vietinį nuotekų valymo įrenginį ir vandentiekį? Kokia procedūra būtų ir nuo ko pradėti? Viena sklypo kraštinė ribojasi su tvenkiniu, kita su mišku, dar kita su kaimynu, likusi su keliuku (kitoje keliuko pusėje kaimynas). Norėčiau pastatyti rąstinę pirtelę.
Ar galima įsirengti buitinių nuotekų valymo įrenginį pačiam? Kiek sudėtingas yra jo montavimas?
Reikalinga 4-6 tonų plastikinė talpa nuotėkoms (kanalizacijai). Kokia kaina?
Kokiu atstumu nuo kaimynu ribos galima kasti nuotekų šulinius sodo sklype, šuliniai virš žemės neišlenda.
Ar galiu be jokio leidimo šalia daugelį metų stovinčios išvietės padaryti gelžbetoninį sėsdinimo šulinį su dugnu, kuriame periodiškai įmetamų tablečių veikiamos fekslijos virsta dumblu, ir iš to šulinio tik kartas nuo karto tektų išvežti susikaupusį dumblą? Vilniaus miesto pakraštyje dauguma namų neturi nei vandentiekio, nei nuotekynes. Vandenį nešiojamės kibirais iš kolonėlių, o kiemuose daugelis turi išvietes. Išvietės teršia gruntinius vandenis, nes fekalįjos susigeria į gruntą. Nuskaidrintas vanduo perteka į kitą gelžbetoninį šulinį be dugno, kuriame vanduo susigeria į gruntą. Aš galiu nieko nekeisti ir toliau teršti gruntinius vandenis. Antras kelias - veikti taip, kaip to reikalauja teisės aktai, t. y. parengti projektą, suderinti jį su visomis instancijomis. Tačiau šis kelias yra man neįkandamas, nes tam reikia paaukoti keleris metus laiko, sumokėti įvairioms instancijoms kelis tūkstančius litų ir sugadinti sau daugybę nervų.
Kiek kainuoja nuotėkų valymo įrenginių eksploatacija, kas sudaro įrenginių eksploatacijos sąnaudas?
Ar galima sodų bendrijoje nuotėkas iš valymo įrenginių išleisti į drenažą?
Kokiu atstumu turi buti nuoteku valymo irenginys nuo kaimynu ir nuo geriamo vandens sulinio? Koks nuo namo turi but atstumas? Mums rado vandeni 3m nuo duru.
Kokia yra taikoma apsaugos zona nuotekų valymo įrenginiams miesto ir užmiesčio teritorijose?
Sodo bendrijoje, 4 a sklype planuojame įrengti nuotekų valymo įrenginius be dugno. Ar gali būti nuotekų nubėgimas daromas į gruntą ir drenažą, valymo įrenginiai be dugno? Gruntas molis.
Norėjau pasiteirauti, kokius nuotėkų valymo įrenginius reikėtų įsirengti, jeigu gruntinis vanduo yra 0,5 m gylije? Ar galima statyti nuotėkų valymo įrenginius, ar jų neiškilos gruntinis vanduo?
Kuo daugiau skaitau, tuo labiau nesuprantu ar yra reikalingi projektai valymo įrenginiams įsirengti sodų bendrijoje? Ir kur galima kreiptis, kad sužinoti kokį įrenginį aš galiu įsirengti? 7 arų sklypas, namas 100 kvadratų.
Kokie reikalavimai dėl atstumų valymo įrenginiams 6 a sodo sklypuose?
Ar kaimynai turi gauti sutikimą statydami nuotekų valymo įrenginį 2-3 m atstumu nuo sklypo ribos?
Mūsų kaimynas per bendro naudojimo žemę be mano sutikimo nusitiesė vandentiekį ir nuotekų sistemą. Mums, norint įsivęsti vandentiekį ir nuotekų sistemą, reikia kaimyno sutikimo, jog leidžiam kasti per jo žemę. Kaimynas to daryti neleidžia. Kokios mūsų galimybės įsivesti vandentiekį ir nuotekų sistemą?
Noriu paklausti, nuo ko pradėti norint sodo sklype susitvarkyti inžinerinius tinklus – nuotekas, valymo įrengimus?
Į ką rekomenduotumėte atkreipti dėmesį renkantis nuotėkų valymo įrenginį?
Kokia būtų žemės darbų seka ir kaina įrengiant nuotekų valymo įrenginius.
Koks aerobinių valymo įrenginių veikimo principas ir kur pasišalina išvalytos nuotėkos?
Domina aerobiniai buitinių nuotekų valymo įrenginiai. Iš kokių medžiagų jie gaminami ir iš kokios medžiagos pagaminti jie būtų ilgaamžiškiausi?
Baigiame statyti namą, bet kaimynai kurių sklype pagal detalų planą turėtų būti įrengti valymo įrenginiai (vienas įrenginys 4 sklypams), net nesiruošia nieko statyti ir kitiems nieko neleidžia daryt jų sklype. Norime įsirengti valymo įrenginius savo kieme, tačiau nežinome kaip elgtis ir kaip po to priduoti namą, jei įrenginiai bus mūsų kieme?
Ar Vilniaus mieste namų valdos sklype galima įsirengti vietinį vandentiekį ir nuotekynę su išvalyto vandens nuleidimu į gruntą? Miesto vandentiekio ir nuotekų tinklai yra gana toli nuo skypo, o kelių metų bėgyje žada juos atvesti iki sklypo.
Kiek yra nuotekų valymo įrenginio sanitarinė apsaugos zona? Ką reiškia "apsaugos zona"? Ar tai reiškia, kad talpa, kurioje susirenka atliekos turėtų būti x metrų nuo mūsų sklypo? Kaimyno sklype (30 arų) yra pastatyti 2 sublokuoti namai + vienas vienbutis atskirai. Kiekvienas namui numatyta atskirą kanalizaciją. Ar taip turi būti?
Patarkite kokią valymo sistemą geriau įsirengti sodyboje 3 asmenų šeimai, kurioje gyvenama tik savaitgaliais ir tik nuo pavasario iki rudens. Parašykite visas galimas įrengimo kainas.
Ar galima į nuotėkų valymų įrenginį (AT-6, pirktas iš August) leisti lietaus vandenį arba vandenį iš tvenkinių nedideliais kiekiais? Problema tame, kad dingo vanduo iš šulinio ir nebėra kuo nuleisti unitazo, tad ar būtų galima jį nuleisti lietaus vandeniu (arba vandeniu iš tvenkinio), kuris surinktas talpose?
Yra gelžbetoninė išgriebimo duobė su dangčiu apie 6 kub.m. Aplinka sutvarkyta. Nuotekas išvežame samdomu specialiu transportu. Gal yra koks kitoks sprendimas?
Kiek giliai galima įkasti nuotėkų valymo įrenginį? Turiu namą su pusrūsiu, dabar nuotėkų vamzdis praeina per rūsio grindis kažkur apie 1.5m nuo žemės paviršiaus. Norėčiau tai išsaugoti. Šiuo metu yra nuotėkų šulinys, kurį periodiškai reikia išsiurbti.
Domina Traidenis nuotėkų valymo įrenginiai. Kokie šių valymo įrenginių privalumai?
Kokia priežiūra reikalinga nuotėkų valymo įrenginiams?
Kokį siūlytumėte pasirinkti nuotėkų valymo įrenginį individualiam namui?
Kokie gali būti perteklinio dumblo tvarkymo, šalinimo būdai?
Ką reikėtų žinoti prieš renkantis nuotėkų valymo įrenginį?
Sodo sklype norime įsirengti nuotėkų įrenginį, kuris būtų naudojamas 4 mėnesius - vasarą. Rekomenduokite, kokį būtų geriausiai pasirinkti.
Turime vietinę kanalizaciją individualiam namui. Ar galima neiškasant esamų šulinių juose įrengti nuotėkų valymo sistemą?
Ar nuotėkų valymo įrenginiai privalo būti aptverti (buitiniai, gamybiniai)? Koks teisės aktas tai reglamentuoja?
Gyvenu sodo name nuo 2010 m., kuriame pagal planą yra vietinė kanalizacija ir vandentiekis. Noriu vietoj vietinės kanalizacijos, toje pačioje vietoje įrengti nuotekų valymo įrenginį. Kokius dokumentus man reikia paruošti? Ar reikia derinti su kaimynu?
Kaimynas prašo leidimo įrengti nuotėkų valymo įrenginį savo sklypo neužstatymo zonoje. Kokios problemos mūsų lauktų davus sutikimą? Ar nekiltų jokių problemų davus leidimą įrengti nuotėkų valymo įrenginį?
Kas privalo daryti nuotekų vandens brėžinius? Ar esamas architektas?
Norėtumė įsirengti sode (turime mobilųjį namelį 50 m2) nuotekų valymo sistemą. Esame 4 asmenų šeima, būname sode vasarą savaitgaliais. Kiek kainuotų su visu įrengimu ir ką pasiūlytumėt? Kiek kainuoja aptarnavimas, išsiurbimas? Ar tikrai nesijaučia kvapas? Kokiam laikui suteikiama garantija?
Ar galima įsirengti valymo įrenginius jau esančiuose kanalizacijos šuliniuose ir kiek tai kainuotų?
Sodo sklype gyvenamas namas 90 m². 4 asmenų šeima. Kokio dydžio reikėtų nuotekų talpos?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto