Orapūtės išjungimas valymo įrenginyje

Klausimas:
Sveiki. Ar galima išjungti orapūtę valymo įrenginyje? Juo nesinaudojame metus, ir dar pusmetį nenaudosime, kol vyksta remontas. Ar geriau palikti visą laiką įjungtą orapūtę?
Komentarai:
Jei įrenginiu visiškai nesinaudosite, tuomet orapūtę galite atjungti. Jei orapūtė ir valdiklis sumontuoti lauke, valdiklį reikia perjungti į „miego“ režimą (kad nepakenkti integruotai baterijai, kitaip galimas jos pilnas iškrovimas ir sugadinimas), tai padaroma vienu metu spaudžiant rodyklę ir SET mygtuką 10s ir patvirtinant pasirinkimą su SET, iš „miego“ režimo valdiklis išeis jį vėl prijungus prie elektros tinklo. Atjungtus įrenginius (valdiklis, orapūtė) rekomenduojama sandėliuoti patalpose, kuriose nebus neigiamos temperatūros.
Jei nuspręstumėte orapūtės neatjungti, valdiklyje įjunkite programą „Atostogos“, tuomet orapūtė veiks minimalų laiką taigi ir el. sąnaudos bus minimalios.
Orapūtę išjungti galima tokiu atveju, jeigu įrenginys visiškai nenaudojamas. Jis turi būti išvalytas. Užpildytas nauju švariu vandeniu. Tuomet galima atjungti orapūtę ir palikti iki tol kol vėl pradėsite naudotis.
Jeigu visgi įrenginiu karts nuo karto pasinaudojate - orapūtė turėtų likti įjungta.
P.S. tai galioja FELIKSNAVIO valymo įrenginiams.
Galite atjungti, bet tokiu atveju reikėtų padaryti įrenginio nuotekų išsiurbimą, nes be deguonies bakterijos pradės skleisti blogą kvapą. Po išsiurbimo reikėtų įrenginį užpildyti vandeniu iki ištekėjimo vamzdžio lygio.
Jei tikrai nesinaudojate valymo įrengimais, tai orapūtę tikrai galit išjungt.
Vadybininkas Linas Šilkūnas, Celsis
Nuotekų talpos nuo
Nuotekų talpos nuo
UAB Vandenvala
10 atsiliepimai 90% rekomenduoja
700 €/vnt.
August nuotekų valymo įrenginiai
August nuotekų valymo įrenginiai
UAB Vandenvala
10 atsiliepimai 90% rekomenduoja
1480 €/vnt.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 394968 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3311
Iš viso buvo užduota 164917 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 55 specializuotų įmonių